Kaubamärgid

 

 

KOSHI KELLAD – 4 aastaaega

Tootekood: TK11
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 7
Hind:
81,00 €

Parameetrid


* aastaajad

Kogus: - +

Tuulekellad terrassile, rõdule, aeda või siseruumidesse. Sobivad ideaalselt ka meditatsiooniks ja lihtsalt lõõgastumiseks. Tuulekella suurus 16,3 x 6,4 cm ning kaal 155 g.

Bambusest tuulekell ehk Koshi kell on autentne ja kvaliteetne muusikaline instrument. Iga pill on põhjaliku meisterliku käsitöö tulemus. Kella ümbris on valmistatud bambuse spoonist ning töödeldud naturaalse õliga.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Koshi kellasid on saadaval kahes häälestuses. Igaühel on omapärane ja maagiline kõla ning pille on võimalik harmooniliselt ka koos mängida. Kaheksa hõbedast akordi on valatud metallplaadile, moodustades resoneeriva lõõri. Täpne häälestus loob kõla selgetest toonidest, milles esineb rikkalikult ülemhelisid. Lühikeste akordide ülemhelid hakkavad järk-järgult domineerima, moodustades sealjuures ringikujulise helide ulatuse.

Kella saab kasutada nii tuulekellana kui heliteraapia instrumendina. Liigutades pilli õrnalt ja hoides seda nöörist, viib kristalne ja rahustav heli Sind vaiksele rännakule. Õues, kus pill mängib koos tuulega, kannab maagiline meloodia Sind endaga kaasa. Kellade helid aitavad ennetada haigestumisi ja hoida kontakti oma füüsilise keha ja emotsionaalsusega.

Iga Koshi kell kannab endas ühe aastaaja energiat ja meloodiat (aastaajad on seotud ka 5 stiiia energiaga).

TALV ehk Vee element, loovus ja elurõõm, "Elamine on nauditav". Inimkehas on seotud neerudeja kusepõiega, inimese sünni, kasvamise ja arenguga, mõjutades vaimset, füüsilist ja seksuaalset arengut, reguleerides paljunemist, kontrollib luid ja lihaseid, toodab üdi ja täidab aju. Valitseb kehavedelikke, näiteks urineerimist. Mõjutab ka kuulmist ja juuste heaolu. Arendab leebust, tarkust ja selget tajumisvõimet.

SUVI ehk Tule element, edu ja küllus, "Ma tean, kes ma olen ja tean, mida tahan ning tean, kuidas seda saada" Inimkehas on seotud südame ja peensoolega, kontrollib verd ja vereringlust, aga ka vaimne aktiivsus, teadvus, mälu, mõtlemine ja une kvaliteet. Arendab austust, armastust ja siirust.

KEVAD ehk Puu element, õitseng ja muutus, „Ootan rõõmuga tulevikku“. Inimkehas on seotud kopsude, põrna, maksa(sapi), soolestiku, emotsioonidega, seedimisega. Toetab kõõluseid ja sidemeid: jäsemete liikumist ja painduvust, aga ka küünte tugevust ning nägemist. Arendab lahkust, koostööd ja sõprust.

SÜGIS ehk Metalli element, nauding ja küpsus „Mul on õigus õnnelik olla“. Inimkehas on seotud kopsude ja jämesoolega, hingamisega (nohu, astma), suu, lõhna- ja maitsmistundmisega, naha heaoluga. Arendab vaprust, otsekohesust ja väärikust.

Maa elemendi energia on seotud AASTA olemusega, seega on selle elemendi energiat võimalik leida igas stiihias: kasv ja lihased (talv/vesi), mälu ja mõtlemine (suvi/tuli); põrn ja magu (kevad/puu); suu ja maitsetundlikkus (sügis/metall).

Abivahend vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Lihtsaim viis. Pane ese väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola või valget riisi peale. Pärast 24 tunni möödumist võta ese, puhasta  ja pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist). Ära eset hõõru.

Sarnased tooted

Kelluke mõõtudega 4 cm x 4 cm, kogupikkusega 18 cm.

NB! Kellukest üles riputades tuleb see väestada taotlusega – mis on selle abivahendi eesmärk?

Tootekood: OH18 ,   Laoseis: 2
14,40 €

Ülesriputatav kaitseamulett/tuulekell pikkusega 31 cm.

Kaitseamuletis on kasutatud nn “Türgi kaitsvat silma” ehk “Nazari silma”. Sõna Nazar tuleb araabia keelest, omades tähendusi valvsus, märkamine, tähelepanu jt.

 NB! Amuletti riputades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: AV13 ,   Laoseis: 7
15,90 €

Kelluke mõõtudega 4 cm x 4 cm, kogupikkusega 18 cm.

NB! Kellukest üles riputades tuleb see väestada taotlusega – mis on selle abivahendi eesmärk?

Tootekood: TK06 ,   Laoseis: 10
17,10 €

Puidust uksekell mõõtudega 7,5cm x 5,0cm x 2,0cm, kaal 70 gr.

Uksekella puitosa on valmistatud pähklipuust. Uksekella messingist kella puhul on tegemist nn suletud kellukesega. Kellukese heli on mahe, kuid samas puhta ja särava kõlaga.

NB! Abivahendit üles riputades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: TK12 ,   Laoseis: 3
54,90 €

Tuulekell energialiigutaja aknale, verandale. NB! Ei ole soovitatav asetada see toode õue, väga tugeva tuule meelevalda.

Tuulekell kogupikkusega 40 cm. Valmistatud õhukesest metalli lehest ning kaunistusena kasutatud kristalli ja klaaskuule.

NB! Abivahendit üles riputades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda abivahendit kasutad? Abivahendit võiks nö aktiveerida vähemalt korra kvartalis.

Tootekood: AV80 ,   Laoseis: 8
15,90 €