Koera aasta abikaart kolmnurkne jadeiit

Tootekood: KoA15
Hind: 1,50 €
1,13 €
Kogus: - +

TEADMISTE tsoon. Antud bagua ala energiad on sel aastal häiritud. Eelkõige mõjutab see rahaenergiat, sest teadmiste tsoon on sel aastal seotud majandusküsimustega. 

Abivahend kolmnurkne jadeiit.

Rahutu energia, mis toodab konkurentsi, väärtuste kõigutamist, oht olla ebamoraalne, riiud ja konfliktid ning koostöö lagunemine. Eriti keeruline energia on siis, kui siin asub kodu peauks, magamistuba või töökoht. Tasakaalus ja toetatud bagua ala aitab aga saada soovitud rahasüsti, teenida raha, kogeda edu ja võita konkurente.

Aasta soosib kogemusi, oskusi, tarkusi ja võimekust – kasuta neid nelja kvaliteeti.

NB! Kui see bagua ala on tasakaalustamata, siis võivad olla häiritud suhted emaga.Samuti saab selle tsooni kaudu toetada salapäraga, aga ka luuramisega, uurimisega seotud energiat. Julgeolekut juhitakse selle tsooni kaudu. Tasakaalutus võib tuua ohu, et satud uurimise alla, tagakiusamise alla, kahtlustuse alla. Selle tsooni kaudu toetatakse laevade ja merega soetud tegevusi. Samuti saab selle tsooni kaudu toetada noormeeste töö- ja armuelu.

Sarnased tooted
Koera ripats

16. veebruaril 2018 algas maakoera aasta. 

Pannes aasta looma sümboolika nähtavale kohale või kandes endaga kaasas, avaldame austust aastaloomale ja hea energia toetab meid kogu aasta vältel.

Tootekood: KoA02
5,93 € (25%)
7,90 €
Koera aasta võtmehoidja

Pannes aasta looma sümboolika nähtavale kohale või kandes endaga kaasas, avaldame austust aastaloomale ja hea energia toetab meid kogu aasta vältel. Sobib võtmete, ka jope- või kotiluku külge. Hea kingitus ka teistele Koera aastal.

Tootekood: KoA06
1,88 € (25%)
2,50 €
Koera aasta abikaart 3 bambust klaasnõus

PEREKONNA tsoon. Selle tsooni energiad on segaduses, sest siin domineerib Puu aja Metalli vastasseis. 

Abivahendina abikaart 3 bambust klaasnõus.

Tootekood: KoA11
1,13 € (25%)
1,50 €
Koera aasta abikaart lehvikust

RAHA tsoon. Selle tsooni energiad on segaduses, kuid selle negatiivne mõju võrreldes perekonna tsooniga on palju nõrgem. Energia soovib tuua sinu ellu head, kuid vastuolu loob takistusi. Seega annab see teada, et mitte midagi ei tule niisama, vaid tuleb tegutseda.

Abivahendina feng shui klassika abikaart lehvikust.

Tootekood: KoA12
1,13 € (25%)
1,50 €
Koera aasta rahakaart punane DRAAKON

Rahaenergia aktiveerimise kaart sel aastal on punane DRAAKON (红色钱龙 Hongse qian long). 

Tootekood: KoA17
1,50 €