Koera aasta abikaart kolmnurkne jadeiit

Tootekood: KoA15
Hind: 1,50 €
0,75 €
Kogus: - +

TEADMISTE tsoon. Antud bagua ala energiad on sel aastal häiritud. Eelkõige mõjutab see rahaenergiat, sest teadmiste tsoon on sel aastal seotud majandusküsimustega. 

Abivahend kolmnurkne jadeiit.

Rahutu energia, mis toodab konkurentsi, väärtuste kõigutamist, oht olla ebamoraalne, riiud ja konfliktid ning koostöö lagunemine. Eriti keeruline energia on siis, kui siin asub kodu peauks, magamistuba või töökoht. Tasakaalus ja toetatud bagua ala aitab aga saada soovitud rahasüsti, teenida raha, kogeda edu ja võita konkurente.

Aasta soosib kogemusi, oskusi, tarkusi ja võimekust – kasuta neid nelja kvaliteeti.

NB! Kui see bagua ala on tasakaalustamata, siis võivad olla häiritud suhted emaga.Samuti saab selle tsooni kaudu toetada salapäraga, aga ka luuramisega, uurimisega seotud energiat. Julgeolekut juhitakse selle tsooni kaudu. Tasakaalutus võib tuua ohu, et satud uurimise alla, tagakiusamise alla, kahtlustuse alla. Selle tsooni kaudu toetatakse laevade ja merega soetud tegevusi. Samuti saab selle tsooni kaudu toetada noormeeste töö- ja armuelu.

Sarnased tooted
KOERA AASTA KAART

Tulemas on aasta, mis soosib isiklikke muutusi, igausuguste elustiili muutuste sisseviimist.Öeldakse, et Maa Koerale võib loota, ta on erapooletu ja õiglane vahemees – kui soovid, et sellest aastast kujuneb rahuotsiv hingetõmbe- ja ümberkorraldamiseaeg, siis tasub aastaenergiad austusega vastu võtta, oma eesmärgid kirja panna ning neid ka ellu viima hakata.

Tootekood: KoA04
1,23 € (50%)
2,45 €
Koera aasta abikaart lehvikust

RAHA tsoon. Selle tsooni energiad on segaduses, kuid selle negatiivne mõju võrreldes perekonna tsooniga on palju nõrgem. Energia soovib tuua sinu ellu head, kuid vastuolu loob takistusi. Seega annab see teada, et mitte midagi ei tule niisama, vaid tuleb tegutseda.

Abivahendina feng shui klassika abikaart lehvikust.

Tootekood: KoA12
0,75 € (50%)
1,50 €
 Koera aasta abikaart päike

ABISTAJATE tsoon. See tsoon on sel aastal seotud tulevikuenergiaga ja kuna energia on muutuv, siis võib siin olla nii õnnestumisi kui pettumusi. 

Abivahendina abikaart päike.

Tootekood: KoA13
0,75 € (50%)
1,50 €
Koera aasta abikaart 2 kitse

MAINE tsoon. Eelmisel aastal oli see tsoon ja eluvaldkond segaduses, tuues kaasa palju pahandust, siis sel aastal toimivad selle tsooni energiad palju rahulikumalt, toetades õppimist, teadmiste omandamist, avastamist, maailma tundmaõppmist, tunnetamist, reise nii reaalseid kui virtuaalseid ning armastust. 

Abivahend abikaart 2 kitse.

Tootekood: KoA16
0,75 € (50%)
1,50 €
Koera aasta rahakaart punane DRAAKON

Rahaenergia aktiveerimise kaart sel aastal on punane DRAAKON (红色钱龙 Hongse qian long). 

Tootekood: KoA17
0,75 € (50%)
1,50 €