Koera aasta abikaart kolmnurkne jadeiit

Tootekood: KoA15
Hind: 1,50 €
0,38 €
Kogus: - +

TEADMISTE tsoon. Antud bagua ala energiad on sel aastal häiritud. Eelkõige mõjutab see rahaenergiat, sest teadmiste tsoon on sel aastal seotud majandusküsimustega. 

Abivahend kolmnurkne jadeiit.

Rahutu energia, mis toodab konkurentsi, väärtuste kõigutamist, oht olla ebamoraalne, riiud ja konfliktid ning koostöö lagunemine. Eriti keeruline energia on siis, kui siin asub kodu peauks, magamistuba või töökoht. Tasakaalus ja toetatud bagua ala aitab aga saada soovitud rahasüsti, teenida raha, kogeda edu ja võita konkurente.

Aasta soosib kogemusi, oskusi, tarkusi ja võimekust – kasuta neid nelja kvaliteeti.

NB! Kui see bagua ala on tasakaalustamata, siis võivad olla häiritud suhted emaga.Samuti saab selle tsooni kaudu toetada salapäraga, aga ka luuramisega, uurimisega seotud energiat. Julgeolekut juhitakse selle tsooni kaudu. Tasakaalutus võib tuua ohu, et satud uurimise alla, tagakiusamise alla, kahtlustuse alla. Selle tsooni kaudu toetatakse laevade ja merega soetud tegevusi. Samuti saab selle tsooni kaudu toetada noormeeste töö- ja armuelu.

Sarnased tooted
Koera aasta märk

Pannes aasta looma sümboolika nähtavale kohale või kandes endaga kaasas, avaldame austust aastaloomale ja hea energia toetab meid kogu aasta vältel.

Märgi läbimõõt 32mm

Tootekood: KoA05
0,38 € (75%)
1,50 €
Koera aasta võtmehoidja

Pannes aasta looma sümboolika nähtavale kohale või kandes endaga kaasas, avaldame austust aastaloomale ja hea energia toetab meid kogu aasta vältel. Sobib võtmete, ka jope- või kotiluku külge. Hea kingitus ka teistele Koera aastal.

Tootekood: KoA06
0,63 € (75%)
2,50 €
Koera aasta feng shui 7 energia kalender

Igal päeval on oma energia ja mõju. Koera aasta feng shui kalendris on välja toodud 7 olulisemat kvaliteeti: abiellumise energia, lepingute sõlmimise energia, tervise parendamise energia, äri edendamise energia, suhete arendamise energia, enesearendamise energia, kodu heaoluga tegelemise energia.

Tootekood: KoA08
2,20 € (75%)
8,80 €
 Koera aasta abikaart päike

ABISTAJATE tsoon. See tsoon on sel aastal seotud tulevikuenergiaga ja kuna energia on muutuv, siis võib siin olla nii õnnestumisi kui pettumusi. 

Abivahendina abikaart päike.

Tootekood: KoA13
0,38 € (75%)
1,50 €
Koera aasta abikaart tervisekõrvits

LASTE tsoon. Selle aasta energia ei ole kõige mõnusam. Mõjutab seda eelkõige haiguste energia, kuid tegeledes ennetustööga, profülaktikaga ei pea sa kartma. 

Abivahendina abikaart tervisekõrvits.

Tootekood: KoA14
0,38 € (75%)
1,50 €