Koera aasta abikaart 6 metallmündiga

Tootekood: KoA10
Hind: 1,50 €
0,75 €
Kogus: - +

SUHETE tsoon. Selle tsooni energiad on sel aastal päris heas toonuses. 

Abivahend on abikaart 6 metallmündiga

Tsooni märgusõnad on töökus, distsipliin, vastutustunne. See energia aitab ellu viia valikuid, otsuseid, teha kardinaalseid ja otsustavaid muutusi oma elus. Kui midagi teha, siis kvaliteetselt ja hästi. Selle tsooni aktiveerimine aitab luua uusi suhteid. Aasta märgusõna on koostöö. Sel aastal ei ole soovitatav jääda üksi oma tegemiste ja mõtetega (vaimuenergia ülekuumenemise oht). Need, kes hindavad ja austavad traditsioone, seadust ja korda on edukamad kui anarhistid. Need, kel on head elukogemused, kes oskavad hästi oma elu/tööd planeerida – tunnevad ennast kindlamini. Elutarkused on väärtustatud. Energia annab teada, et nüüd on aeg minna sõnadelt tegudele.

Kui aga Maa element liiga tugevaks muutub (viimast soosib ka siin alas asuv magamistuba), siis võib see kaasa tuua piiranguid, mis väljenduvad aegluses, laiskuses, otsustvõimetuses, suutmatuses viia ellu muudatusi. Sel juhul tuleb kindlasti seda bagua ala tasakaalustada. Sellise energia jätkumine võib viia vaimu ülekuumenemiseni.

 

Sarnased tooted
Koera aasta võtmehoidja

Pannes aasta looma sümboolika nähtavale kohale või kandes endaga kaasas, avaldame austust aastaloomale ja hea energia toetab meid kogu aasta vältel. Sobib võtmete, ka jope- või kotiluku külge. Hea kingitus ka teistele Koera aastal.

Tootekood: KoA06
1,25 € (50%)
2,50 €
Koera aasta feng shui 7 energia kalender

Igal päeval on oma energia ja mõju. Koera aasta feng shui kalendris on välja toodud 7 olulisemat kvaliteeti: abiellumise energia, lepingute sõlmimise energia, tervise parendamise energia, äri edendamise energia, suhete arendamise energia, enesearendamise energia, kodu heaoluga tegelemise energia.

Tootekood: KoA08
4,40 € (50%)
8,80 €
Koera aasta abikaart 7 osaline pagood

KARJÄÄRI tsoon on sel aastal kõige enam ohustatud ala, sest toimub tugev energiate põrkume. Selle tsooni negatiivne mõju on veelgi tugevam, kui siin asub kodu peauks või magamistuba või töökoht.

Abivahend abikaart 7 osaline pagood. Samuti sobib siin kasutada 6-harulist metalset tuulekella.

Ära kasuta siin tule elemendi energiat! 

Tootekood: KoA09
0,75 € (50%)
1,50 €
Koera aasta abikaart 3 bambust klaasnõus

PEREKONNA tsoon. Selle tsooni energiad on segaduses, sest siin domineerib Puu aja Metalli vastasseis. 

Abivahendina abikaart 3 bambust klaasnõus.

Tootekood: KoA11
0,75 € (50%)
1,50 €
Koera aasta abikaart tervisekõrvits

LASTE tsoon. Selle aasta energia ei ole kõige mõnusam. Mõjutab seda eelkõige haiguste energia, kuid tegeledes ennetustööga, profülaktikaga ei pea sa kartma. 

Abivahendina abikaart tervisekõrvits.

Tootekood: KoA14
0,75 € (50%)
1,50 €