Koera aasta abikaart 6 metallmündiga

Tootekood: KoA10
Hind: 1,50 €
1,13 €
Kogus: - +

SUHETE tsoon. Selle tsooni energiad on sel aastal päris heas toonuses. 

Abivahend on abikaart 6 metallmündiga

Tsooni märgusõnad on töökus, distsipliin, vastutustunne. See energia aitab ellu viia valikuid, otsuseid, teha kardinaalseid ja otsustavaid muutusi oma elus. Kui midagi teha, siis kvaliteetselt ja hästi. Selle tsooni aktiveerimine aitab luua uusi suhteid. Aasta märgusõna on koostöö. Sel aastal ei ole soovitatav jääda üksi oma tegemiste ja mõtetega (vaimuenergia ülekuumenemise oht). Need, kes hindavad ja austavad traditsioone, seadust ja korda on edukamad kui anarhistid. Need, kel on head elukogemused, kes oskavad hästi oma elu/tööd planeerida – tunnevad ennast kindlamini. Elutarkused on väärtustatud. Energia annab teada, et nüüd on aeg minna sõnadelt tegudele.

Kui aga Maa element liiga tugevaks muutub (viimast soosib ka siin alas asuv magamistuba), siis võib see kaasa tuua piiranguid, mis väljenduvad aegluses, laiskuses, otsustvõimetuses, suutmatuses viia ellu muudatusi. Sel juhul tuleb kindlasti seda bagua ala tasakaalustada. Sellise energia jätkumine võib viia vaimu ülekuumenemiseni.

 

Sarnased tooted
KOER

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 35 päeva.

KOER tähistab Hiinas ja feng shui’s kindlameelsust, vaprust ja kaitstust (turvalisust). Koer, kes istub rahahunniku otsas või hoiab käppa rahahunniku peal, takistab raha mõttetut kulutamist, aitab teha rahaga seotud majanduslikke otsuseid. 

Suurus 25x25x20cm, kaal 1.1kg

NB! Kuju tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: TT11 ,   Tarneaeg: 35 päeva
217,80 €
Koera aasta märk

Pannes aasta looma sümboolika nähtavale kohale või kandes endaga kaasas, avaldame austust aastaloomale ja hea energia toetab meid kogu aasta vältel.

Märgi läbimõõt 32mm

Tootekood: KoA05
1,13 € (25%)
1,50 €
 Koera aasta abikaart päike

ABISTAJATE tsoon. See tsoon on sel aastal seotud tulevikuenergiaga ja kuna energia on muutuv, siis võib siin olla nii õnnestumisi kui pettumusi. 

Abivahendina abikaart päike.

Tootekood: KoA13
1,13 € (25%)
1,50 €
Koera aasta abikaart 2 kitse

MAINE tsoon. Eelmisel aastal oli see tsoon ja eluvaldkond segaduses, tuues kaasa palju pahandust, siis sel aastal toimivad selle tsooni energiad palju rahulikumalt, toetades õppimist, teadmiste omandamist, avastamist, maailma tundmaõppmist, tunnetamist, reise nii reaalseid kui virtuaalseid ning armastust. 

Abivahend abikaart 2 kitse.

Tootekood: KoA16
1,13 € (25%)
1,50 €
Maakoera aastakaart

16. veebruaril 2018 algas maakoera aasta. 

Pannes aasta looma sümboolika nähtavale kohale või kandes endaga kaasas, avaldame austust aastaloomale ja hea energia toetab meid kogu aasta vältel.

Tootekood: KoA18
1,88 € (25%)
2,50 €