Koera aasta abikaart 6 metallmündiga

Tootekood: KoA10
Hind:
1,50 €
Kogus: - +

SUHETE tsoon. Selle tsooni energiad on sel aastal päris heas toonuses. 

Abivahend on abikaart 6 metallmündiga

Tsooni märgusõnad on töökus, distsipliin, vastutustunne. See energia aitab ellu viia valikuid, otsuseid, teha kardinaalseid ja otsustavaid muutusi oma elus. Kui midagi teha, siis kvaliteetselt ja hästi. Selle tsooni aktiveerimine aitab luua uusi suhteid. Aasta märgusõna on koostöö. Sel aastal ei ole soovitatav jääda üksi oma tegemiste ja mõtetega (vaimuenergia ülekuumenemise oht). Need, kes hindavad ja austavad traditsioone, seadust ja korda on edukamad kui anarhistid. Need, kel on head elukogemused, kes oskavad hästi oma elu/tööd planeerida – tunnevad ennast kindlamini. Elutarkused on väärtustatud. Energia annab teada, et nüüd on aeg minna sõnadelt tegudele.

Kui aga Maa element liiga tugevaks muutub (viimast soosib ka siin alas asuv magamistuba), siis võib see kaasa tuua piiranguid, mis väljenduvad aegluses, laiskuses, otsustvõimetuses, suutmatuses viia ellu muudatusi. Sel juhul tuleb kindlasti seda bagua ala tasakaalustada. Sellise energia jätkumine võib viia vaimu ülekuumenemiseni.

 

Sarnased tooted
Sooviküünal "Topeltõnn"

„Topeltõnn“ on üks jõulisemaid abieluõnne, paarisuhte ja koostöö sümboleid.

Käsitsi valmistatud ja maalitud, väestatud küünal. 

Mõtle läbi oma soovid, süüta küünal ning esita soov.

Tootekood: KN01
9,50 €
Võtmehoidja "Jänes" yin-yang

 

DRAAKON vajab Koera aastal kaitseamuletti JÄNES. Vastuolud põhimõtes, vundamendi kõigutamine. Mõjutab Draakoni aastat, Draakoni kuud, Draakoni tundi ja Draakoni päevamärki. NB! Draakoni kuu 05.04.-05.05. Draakoni tund kl.7.00-8.59; Draakoni päevamärk arvutatakse välja individuaalselt. (Arvutamise info raamatus „Kuulsuse, maine ja hea nime feng shui“).

Läbimõõt 25 mm

Tootekood: LM03
2,50 €
Koera aasta abikaart 3 bambust klaasnõus

PEREKONNA tsoon. Selle tsooni energiad on segaduses, sest siin domineerib Puu aja Metalli vastasseis. 

Abivahendina abikaart 3 bambust klaasnõus.

Tootekood: KoA11
1,50 €
Koera aasta rahakaart punane DRAAKON

Rahaenergia aktiveerimise kaart sel aastal on punane DRAAKON (红色钱龙 Hongse qian long). 

Tootekood: KoA17
1,50 €
Maakoera aastakaart

16. veebruaril 2018 algab maakoera aasta. 

Pannes aasta looma sümboolika nähtavale kohale või kandes endaga kaasas, avaldame austust aastaloomale ja hea energia toetab meid kogu aasta vältel.

Tootekood: KoA18
2,50 €