Abikaarti ÜLLAS DRAAKON

Tootekood: SA16
Hind: 1,50 €
0,50 €
Kogus: - +

MAINE tsoon. See bagua ala on üldiselt heas toonuses, isegi liiga kiire, mis tekitab teatavat segadust. 

Abivahendina abikaart ÜLLAS DRAAKON

Olukord sinu ümber on pidevalt muutumas. Maine tsooni aktiivsus annab teada, et paratamatult tuleb seljataha jätta vanad armsad asjad, ka uskumused. See ala annab teada transformatsioonist, mis võib anda täiesti uue võimaluse, uue isikliku arengu, uue nägemuse.

Tsooni energia annab teada, et ei tohi olla ebakindel. Kui sul pole sihti või arusaama kuhu minna, siis oled sattunud konkurentsi ja konfliktide keskmesse. Samas aitab see ala ammutada Universumist füüsilist jõudu ja energiat. Selle ala kaudu saab stimuleerida igasuguseid koolitusi ja humanitaartegevust, reise, toetada reisiettevõtmisi.

Toetab laste sündi, kinnivara ostu- müüki, töökoha vahetust, karjääriredelil liikumist, töökoha vahetust, meeldejäävaid „sündmusi“.

Samuti saab selle tsooni kaudu toetada, aktiveerida mingit läbimurret, aidata kaasa võldage sissenõudmisele, õigusküsimuste lahendamisele.

Kui aga siin bagua alas asub kodu peamine ruum, magamistuba, siis selle tsooni energia võib muutuda nii kiireks, et Sa ei jõua märagata kandikul pakutavaid võimalusi, ega ka varitsevaid ohtusid.

Sarnased tooted

Käekett rodoniidi kividest. Kivide läbimõõt 8 mm ja käevõru pikkus 18 cm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH75
14,40 €

RAHAENERGIA aktiveerimise kaart on kollane/kuldne KOER (金狗 jin gou). 

Tootekood: SA08
0,50 € (67%)
1,50 €

SUHETE tsooni energia esmapilgul vastuolu ei näita, kuid väiksemagi ebakõla, tasakaalutuse puhul muutub see negatiivseks. 

Abivahendina: abikaart ORHIDEE (orhidee kannab Metalli stiihia energiat, rahustades ülitugeva Maa). Hea on ka rahustav muusika (AUM) või lisa sellesse alasse kas kuldset, hõbedast, valget või halli tooni.

Tootekood: SA10
0,50 € (67%)
1,50 €

RAHA tsoon on tugevas energiapuuduses ja seetõttu selle aasta nõrgeim bagua ala. 

Abivahendina: abikaart feng shuis külluse saabumist sümboliseeriv täispurjedes LAEV.

Tootekood: SA12
0,50 € (67%)
1,50 €

Rinnanõel suuruses 4.0cm x 3.8cm

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

NB! Kui AHVI, ROTI ja DRAAKONI energias inimene soovib oma ellu armastust, partnerit tõmmata, siis tasub hoida enda lähedal KUKE sümboolikat.

Tootekood: EH90
13,50 €