Abikaarti ÜLLAS DRAAKON

Tootekood: SA16
Hind:
1,50 €
Kogus: - +

MAINE tsoon. See bagua ala on üldiselt heas toonuses, isegi liiga kiire, mis tekitab teatavat segadust. 

Abivahendina abikaart ÜLLAS DRAAKON

Olukord sinu ümber on pidevalt muutumas. Maine tsooni aktiivsus annab teada, et paratamatult tuleb seljataha jätta vanad armsad asjad, ka uskumused. See ala annab teada transformatsioonist, mis võib anda täiesti uue võimaluse, uue isikliku arengu, uue nägemuse.

Tsooni energia annab teada, et ei tohi olla ebakindel. Kui sul pole sihti või arusaama kuhu minna, siis oled sattunud konkurentsi ja konfliktide keskmesse. Samas aitab see ala ammutada Universumist füüsilist jõudu ja energiat. Selle ala kaudu saab stimuleerida igasuguseid koolitusi ja humanitaartegevust, reise, toetada reisiettevõtmisi.

Toetab laste sündi, kinnivara ostu- müüki, töökoha vahetust, karjääriredelil liikumist, töökoha vahetust, meeldejäävaid „sündmusi“.

Samuti saab selle tsooni kaudu toetada, aktiveerida mingit läbimurret, aidata kaasa võldage sissenõudmisele, õigusküsimuste lahendamisele.

Kui aga siin bagua alas asub kodu peamine ruum, magamistuba, siis selle tsooni energia võib muutuda nii kiireks, et Sa ei jõua märagata kandikul pakutavaid võimalusi, ega ka varitsevaid ohtusid.

Sarnased tooted

Juba tuhandeid aastaid tagasi on inimesed arvanud, et õnne loob maa ja taeva tasakaal. Selleks tuli aga maa ja taevas kokku viia. Appi võeti tugev tuul ehk yang (valge) ja salapärane vesi ehk yin (must).

Mõõdud: 75x75x75 mm. Küünal on käsitsi valmistatud ja maalitud, väestatud. 

Mõtle läbi oma soovid, süüta küünal ning esita soov.

Tootekood: KN02
9,50 €

Läbimõõt 25 mm

Tootekood: LM02
3,60 €

Siga 05.02.19.-24.01.20.

Tootekood: SA05
11,90 €

KARJÄÄRI tsoon on oma olemuselt heatahtlik. 

Abivahendina: abikaart Küünal (tuli) lootuse õiel (puu).

Tootekood: SA09
1,50 €

ABISTAJATE tsoon. Üldiselt on selle bagua ala mõju heaendeline. 

Abivahendina: abikaart feng shui tuntud ravivahendiga 6 PABERIST PÄEVAVARJU.

Tootekood: SA13
1,50 €