Kaubamärgid

 

 

Abikaart TULEVIKUTORN (baota)

Tootekood: AV74
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 13
Hind:
2,40 €
Kogus: - +

Abikaart mõõtudega 50 x 90 mm (nn heas mõõdus).

NB! Abivahendit välja pannes tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Pagood on klassikaline feng shui abivahend. Abikaardil on kujutatud 7-korruselist pagoodi, mille mõju on seotud eelkõige tulevikuvisiooniga, eesmärgiga kuhugi jõuda, midagi saavutada. Pagoodi nimetatakse ka haridustorniks. Seega saab selle abivahendi abil aktiveerida õppimisega seotud protsesse, nii gümnaasiumis kui ka kutsekoolis või kõrgkoolis õppimist ja selle lõpetamist. See abikaart paigutatakse õppimisega seotud ruumi või Tuleviku bagua tsooni. Pagood kannab endas yin-energiat ehk aitab inimesele keskenduda ja suunata energia õppimisega, haridusega seotud eesmärgile. Pagoodi abil aktiveeritakse nn haridusõnne ja sellega kaasnevat karjääriõnne, aga ka loovuse ning inspiratsiooniga seotud õnne.

Sarnased tooted

Mündi eri külgedel on kujutatud hieroglüüfid, mis sisaldavad endas edu, rikkuse, külluse ja heaolu energiat. Kuna feng shui põhipostulaat on, et sarnane tõmbab sarnast, siis sellise mündi väljapanek hakkab sarnast energiat ka ligi meelitama. Soovitud energia jõudu lisab punase paela kasutamine. Kas sõlmitakse või punutakse mündid paela või kleebitakse need paelale.

Tootekood: OH01 ,   Laoseis: 23
0,99 €

3 münti punase paelaga – külluseenergiate ligimeelitaja.

Tegemist on ühe enamkasutatava raha, rikkuse, külluse energiate aktiveerijaga. Kui mündid välja riputatakse, tuleb jälgida, et nähtavale jääb 4 sümboliga mündipool ehk yang pool. Kuna feng shui põhipostulaat on, et sarnane tõmbab sarnast, siis sellise mündi väljapanek hakkab sarnast energiat ka ligi meelitama, 3 münti samaaegselt võimendavad sümbolite mõju 27 kordseks (3*3*3).

Tootekood: KuA19 ,   Laoseis: 68
8,10 €

Vaikudest valmistatud kuldse-pronksise värvitooniga feng shui klassikaline abivahend TULEVIKU bagua tsooni (Lapsed, loovus, tulevik, nr 7) aktiviseerimiseks.

Suurim:        14*8*16cm 
Väikseim:       5*3* 5cm 

Tootekood: AV28 ,   Laoseis: 1
139,50 €

Õhukesest metallist valmistatud ruumikujunduslik dekoratsioon koolibri paarist, mida saab riputada (iminapp kinnituse) abil peeglile või klaasile või naela/konksu abil seinale. Komplekti kuulub ka iminapaga kinnitus. NB! Tegemist ei ole vitraažiga. Dekoratsiooni mõõdud on u 7 cm x10 cm.

NB! Abivahendit üles riputades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: AV70 ,   Laoseis: 1
14,40 €

Abikaart mõõtudega 53 x 86 mm (nn heas mõõdus).

NB! Abivahendit välja pannes tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: AV73 ,   Laoseis: 8
2,40 €