Kaubamärgid

 

 

Abikaart KÜLLUSESARV

Tootekood: JA27
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 57
Hind: 2,50 €
0,62 €
Kogus: - +

Number 9 bagua ala on Maine ja oma Mina tsoon. Sel aastal on see bagua ala heas, soodsas energias. See bagua ala on seotud majandusliku eduga, raha ja küllusega laiemalt. Olgu siis tegemist lasterikkusega, toiduküllusega, teadmiste küllusega jne.

Siitkaudu saab toetada oma head nime, oma tegevuse tuntust, oma loomingu esile tõstmist. Siitkaudu saab toetada turundustegevusi ja PR-tegevust. See on ainus bagua ala, mille kaudu saab toetada keerulist reisienergiat, aga ka etenduskunsti, ilumaailma ja loomade heaolu.

Kui sellesse bagua alasse jääb magamistuba, eelkõige voodi asukoht või mõni veega seotud ruum, nagu vannituba, tualettruum ja saun, siis vajab see bagua ala kindlasti kaitset. Energiapuudus antud alas võib soodustada vastusvõtlikkust kohtuprotsessidele, üldisele halvakspanule, avalikele süüdistustele.

Kuna tegemist on Tule stiihias bagua alaga, siis tasub hoida lambid kodus töökorras, et kogu ala on hästi valgustatud. Ja on veel üks soovitus: kui selles bagua alas on pilte selles kodus elavatest inimestest, siis ei tohi need asuda madalamal kui perepea naba.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on KÜLLUSESARV.

Sarnased tooted

Jänese aasta ripats (võtmehoidja) kogupikkusega 6,5 cm ja kaaluga 22 g, kuldse tooniga. 

Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputada ukse külge, lambi külge, koti külge, riietuseseme külge, autos peegli jne külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA09 ,   Laoseis: 45
5,85 € (50%)
11,70 €

Tuliahhaadist käevõru ümbermõõdule 18-19 cm. Kivide läbimõõt 8 mm, lisaks üks suur tuliahhaadist plaadike mõõtudega 10 x 39 mm. Kivi värvus varieerub punastes-beežides-oranžides triipudes ning on kergelt läbikumav.

NB! Tuliahhaat on Vesi Jänese aasta kivi.

Tootekood: EH313 ,   Laoseis: 3
12,24 € (15%)
14,40 €

Igal päeval on oma energia ja mõju. 7energia kalender on lihtne ja käepärane abivahend otsuste ja valikute tegemisel.

Kasuta  olemasolevaid soodsaid energiaid, mitte ära liigu neile vastu. Mõnusat energiamängu!

Tootekood: JA18 ,   Laoseis: 14
4,95 € (75%)
19,80 €

Number 4 bagua ala on Raha ja rahulolu tsoon. Sel aastal on see bagua ala tugevalt häiritud, eelkõige liiga tugeva Puu stiihia energia tõttu. Kui see bagua ala on nõrgestatud, siis on elus raske tasakaalu saavutada. Selline energia muudab inimesed laisaks ja nad ei hoolitse piisavalt iseenda heaolu ja/või oma ettevõtte heaolu eest ning eelkõige mõjutab see äriedukust. Lihtne on õiget hetke mööda lasta ja õiget ideed mitte märgata.

Tootekood: JA22 ,   Laoseis: 35
0,62 € (75%)
2,50 €

Aastaenergiasse tasub suhtuda austusega ja seetõttu ka aastaloom välja panna. Jänest enda läheduses hoides, kaitseb ta sind halbade energiavoogude eest. 

Võtmehoidja - läbimõõt 25mm

NB! Aktiveerijat kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega?

 

Tootekood: JA29 ,   Laoseis: 18
2,48 € (50%)
4,95 €