Kaubamärgid

 

 

Abikaart KÜLLUSESARV

Tootekood: JA27
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 49
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Number 9 bagua ala on Maine ja oma Mina tsoon. Sel aastal on see bagua ala heas, soodsas energias. See bagua ala on seotud majandusliku eduga, raha ja küllusega laiemalt. Olgu siis tegemist lasterikkusega, toiduküllusega, teadmiste küllusega jne.

Siitkaudu saab toetada oma head nime, oma tegevuse tuntust, oma loomingu esile tõstmist. Siitkaudu saab toetada turundustegevusi ja PR-tegevust. See on ainus bagua ala, mille kaudu saab toetada keerulist reisienergiat, aga ka etenduskunsti, ilumaailma ja loomade heaolu.

Kui sellesse bagua alasse jääb magamistuba, eelkõige voodi asukoht või mõni veega seotud ruum, nagu vannituba, tualettruum ja saun, siis vajab see bagua ala kindlasti kaitset. Energiapuudus antud alas võib soodustada vastusvõtlikkust kohtuprotsessidele, üldisele halvakspanule, avalikele süüdistustele.

Kuna tegemist on Tule stiihias bagua alaga, siis tasub hoida lambid kodus töökorras, et kogu ala on hästi valgustatud. Ja on veel üks soovitus: kui selles bagua alas on pilte selles kodus elavatest inimestest, siis ei tohi need asuda madalamal kui perepea naba.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart onKÜLLUSESARV.

Sarnased tooted

Jänese kelluke mõõtudega 2,0 x 3,0 cm, pronksi tooni.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

 

Tootekood: JA11 ,   Laoseis: 30
11,70 €

Kinaverist valmistatud riputis pikkusega 7,3 cm ja kaaluga 20 g. Riputises kujutatakse 3 avanenud lootoseõit, millest kasvavad välja 4 külluse seemet (kivid läbimõõduga 6 mm). Riputist võib kanda mobiili, rahakoti, võtmete küljes, aga ka riputada kodus/büroos välja kindlasti nähtavale kohale.

NB! Tegemist on Vesi Jänese aasta külluse ja rikkuse kiviga.

 

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA15 ,   Laoseis: 19
24,90 €

Jänese aasta aktiveerija, mis paigutatakse ruumis, õues, autos jne nähtavale kohale – avaldades seeläbi austust Jänese aastale ja tõmmates ligi toetavat energiat.

Tootekood: JA17 ,   Laoseis: 26
17,70 €

Number 4 bagua ala on Raha ja rahulolu tsoon. Sel aastal on see bagua ala tugevalt häiritud, eelkõige liiga tugeva Puu stiihia energia tõttu. Kui see bagua ala on nõrgestatud, siis on elus raske tasakaalu saavutada. Selline energia muudab inimesed laisaks ja nad ei hoolitse piisavalt iseenda heaolu ja/või oma ettevõtte heaolu eest ning eelkõige mõjutab see äriedukust. Lihtne on õiget hetke mööda lasta ja õiget ideed mitte märgata.

Tootekood: JA22 ,   Laoseis: 48
2,50 €

Number 7 bagua ala on Tuleviku ja laste tsooni. Sel aastal on see bagua ala soodsas energias. See tsoon on seotud psüühilise jõuga, distsipliiniga, juhtimisega, vastutustundega, vastupidavusega ja küllusega. Seega annab tsooni energia teada, et tuleviku visioon ja tulemused on seotud küllusega ja siis ja ainult siis kui inimene on distsiplineeritud, vastupidav ja vastutustundega. Jänese aasta energiad ei ole seotud lühiajaliste projektidega, vaid see on aeg, kus tuleb tööd teha, kus tuleb ära kannatada, kus tuleb osata nautida ka väikeseid edusamme, väikeseid võite.

Tootekood: JA25 ,   Laoseis: 49
2,50 €