Kaubamärgid

 

 

Abikaart KÜLLUSESARV

Tootekood: JA27
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 35
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Number 9 bagua ala on Maine ja oma Mina tsoon. Sel aastal on see bagua ala heas, soodsas energias. See bagua ala on seotud majandusliku eduga, raha ja küllusega laiemalt. Olgu siis tegemist lasterikkusega, toiduküllusega, teadmiste küllusega jne.

Siitkaudu saab toetada oma head nime, oma tegevuse tuntust, oma loomingu esile tõstmist. Siitkaudu saab toetada turundustegevusi ja PR-tegevust. See on ainus bagua ala, mille kaudu saab toetada keerulist reisienergiat, aga ka etenduskunsti, ilumaailma ja loomade heaolu.

Kui sellesse bagua alasse jääb magamistuba, eelkõige voodi asukoht või mõni veega seotud ruum, nagu vannituba, tualettruum ja saun, siis vajab see bagua ala kindlasti kaitset. Energiapuudus antud alas võib soodustada vastusvõtlikkust kohtuprotsessidele, üldisele halvakspanule, avalikele süüdistustele.

Kuna tegemist on Tule stiihias bagua alaga, siis tasub hoida lambid kodus töökorras, et kogu ala on hästi valgustatud. Ja on veel üks soovitus: kui selles bagua alas on pilte selles kodus elavatest inimestest, siis ei tohi need asuda madalamal kui perepea naba.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart onKÜLLUSESARV.

Sarnased tooted

Hõbedast s925 (hõbe 92,5% ja vask 7,5 %) kaelakee kogupikkusega 40-45 cm. Kee otsas hõbedane ripats mõõtudega 1,2 x 1,7 cm. Ripatsil kujutatud kuul istuvat jänest. Õrn ja naiselik kaelakee. Hiinlased usuvad, et Jänes kannab endas maagilisi võimeid ja yin ehk naiselikku tarkust. Sobib nii naisele kui neiule.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH317 ,   Laoseis: 13
38,70 €

Igal päeval on oma energia ja mõju. 7energia kalender on lihtne ja käepärane abivahend otsuste ja valikute tegemisel.

Kasuta  olemasolevaid soodsaid energiaid, mitte ära liigu neile vastu. Mõnusat energiamängu!

Tootekood: JA18 ,   Laoseis: 19
19,80 €

Keskuse ehk tasakaalupunkti energia on sel aastal soodne ja inimesi toetav. Eelkõige toetab see bagua ala inimeste haridusteed, soovi ümberõppida, endaga tegeleda ning teadmisi juurde saada. Keskuse energia annab teada, et Jänese aasta on oma teadmiste, oskuste ja võimekuse avastamise, arendamise ja praktiseerimise aasta. 

Tootekood: JA23 ,   Laoseis: 37
2,50 €

Jasmiini tee, maht 100 g.

Jasmiini õied on rullitud teelehtedesse. „Moli longzhu“ tähendab tõlkes draakoni jasmiinipärlid.

JOO TEED ja SA LEIAD OMA (elu)TEE – nii ütleb Hiina vanasõna.

Tootekood: JA32 ,   Laoseis: 2
40,50 €

Jasmiiniõli on saadud hariliku jasmiinitaime (Jasminun officinale) valgetest õitest. See lill on olnud sajandeid populaarne oma magusa ja romantilise lõhna poolest ning seda on kasutatud maailma tuntuimates parfüümides, sealhulgas Chanel No. 5. See on ka tavaline koostisosa alkoholis, maiustustes ja magustoitudes.

Jasmiiniõlil on populaarne kodune ravim, mida kasutatakse depressiooni ja infektsioonide raviks.

Tootekood: AR20 ,   Laoseis: 7
11,70 €