Kaubamärgid

 

 

uus toode - HEAOLU VIIRUKID

14.11.2022
uus toode - HEAOLU VIIRUKID

UUED TOOTED - heaolu viirukid: 

*PUHAS KODU - pärast katastroofi (kliki) Viirukit kasutatakse siis, kui antud kodus (ruumides) on toimunud suur šokk ehk pärast rasket haigust, keerulist lahkuminekut, majanduslikku katastroofi, pärast vägivaldseid sündmusi, või kui selles ruumis (kodus) on surnud inimene.

*TERVISE HEAOLU (kliki) Viirukit kasutatakse siis, kui soovitakse hoida oma kehas head tervislikku seisundit (mõjudes meie keha 3-le energiatasandile: füüsilisele, psüühilisele, spirituaalsele).

*ARMASTUSKÜLLASED SUHTED (kliki) Viirukit kasutatakse siis, kui soovitakse oma ellu armastusküllaseid suhteid. Selleks, et armuenergiat koju meelitada, põletage viirukit esikus ja elutoas.

Viirukit kasutatakse siis, kui soovitakse olemasolevaid armastuse energiaid tugevdada, enam siduda. Sellisel juhul on soovitatav viirukit põletada magamistoas ja elutoas.

*PUHAS KODU - energia värskendus (kliki) Viirukit kasutatakse kodu energeetilise puhastamise käigus. Seda võib teha ka iganädalase puhastamise ajal, et ergutada energiat ja luua uusi võimalusi ning stabiilsust. Viirukit võib kasutada pärast uude kodusse kolimist, pärast remonti, pärast kodu/büroo uuendamist, aga ka riiu järgselt ja üldse pärast tugevalt negatiivseid emotsioone.

 

Loe juurde ka ruumide energeetiline puhastamine (kliki)