Kaubamärgid

 

 

Uus toode - bagua peegel välisuksele

08.06.2023
Uus toode - bagua peegel välisuksele

Bagua peegel on eriline ravivahend, mille tähendus feng shui’s on seotud võimsa kaitsega. Tegemist on kaheksanurkse vormiga, mida peetakse feng shui’s stabiilseimaks ja head energiat loovaks vormiks. Peegli kaheksa külge esindavad bagua kaheksat eluvaldkonda ja keskel asuv ümmargune peegel sümboliseerib võimsat kaitset nii füüsilisel, psüühilisel kui spirituaalsel tasandil. Bagua peeglid väljendavad Maa ja Taeva kooskõla, kus Maad esindab kandiline, stabiilne välisring ja taevast esindab sisemine ümmargune peegli vorm.

Kuna bagua peegel kaitseb meie kodu, ettevõtet jne väljastpoolt tulevate negatiivsete mõjutuste eest, siis peegel riputatakse maja välisukse kohale, põrgatades nii halva energia tuldud teed tagasi ja lubades ruumi sisse voolata vaid heal, inimest toetaval energial.

Rakendusala: Bagua peegel kaitseb ruumi, perekonda või ettevõtet negatiivsete mõjude eest, mida põhjustavad naaberhoonete suurus, seinad või katuse servad, liiga suured energeetiliselt tugevad (vampiir) puud, aga ka elektriliinid ja telefonimastid.

Bagua peegli riputatakse välisukse kohale, et kaitsta negatiivsete sõnumite, negatiivse energia eest.

NB! Bagua peegel ei tohi rippuda õues tuule käes vabalt, sest liikudes võib peegel pöörduda ka majja sisse.

Bagua peegli võib riputada ka garaažiukse kohale nii, et peegel on suunaga ruumist välja, selleks et kaitsta oma vara halva energia eest.

Vaata ka: bagua peegel välja (kliki)