Kaubamärgid

 

 

Tiigri aasta tervisekivi on kuukivi ja verekivi

17.12.2021
Tiigri aasta tervisekivi on kuukivi ja verekivi

Tiigri aastal on meil enim häiritud, mitte kopsud, vaid meie vaimne tervis. Ülekuumenemine, stress, depressioon ja see kõik mõjutab meie vastuvõtlikkust haigustele, tasakaalu elus, töövõimekust ja suhete kvaliteeti.

KUUKIVI on “uute alguste” kivi, oma energialt vastuvõtlik, passiivne, naiselik ja seetõttu toimib inimese meelele rahustavalt. Kuukivi on suurepärane “vastumürk” liiga yang ehk võitlevale, ärategevale, kaklevale energiale. See kivi aitab parandada emotsionaalset intelligentsust. Kuukivi annab sügava emotsionaalse tervenemise. (J.Hall “Kristallide piibel”)

Tiigri aasta kutsub üles märkama muutuvaid energiaid, ka inimeste sees, ning vajadusel iseennast ja teisi toetama. Viimast saab teha ainult läbi yin-energia.

VEREKIVI on võimas ravitseja. Tegemist on puhastaja ja immuunsuse ergutajaga ka ägedate nakkushaiguste korral. Mentaalselt rahustab see kivi meelt, hajutab segadust ja annab uut jõudu. Verekivi julgustab isetust ja aitab mõista, et ümberkujunemisele eelneb alati kaos. Suurepärase maandajana hoiab see kivi eemal soovimatuid mõjusid. Kehas stimuleerib ta ainevahetusprotsessi, neutraliseerib ülihappesust. Aitab maksast, soolestikust, põrnast, neerudest ja kusepõiest mürke välja viia. Pange ehe ravitsemise ajal haigele kohale (3-5 min korraga). Võite protsessi päeva ajal mitu korda korrata. Hea tervise nimel kandke seda kivi pidevalt. (J.Hall “Kristallide piibel”)

Kuukiviga maagilised ehted:

* MA OLEN RAHULIK JA KOHAL (kliki)

* MA OLEN TERVE JA TERVIKLIK (kliki)

* NAISELIKKUSE TAASSÜND (kliki)

* NAISE VILJAKUSE MAAGIA (kliki)

 

Verekiviga maagilised ehetd:

* HEA TERVISE NIMEL 1 (kliki)

* HEA TERVISE NIMEL 2 (kliki)

* VÕIMAS ORAAKEL (kliki)