Kaubamärgid

 

 

Sõrmus mitte ainult ilu pärast

03.06.2022
Sõrmus mitte ainult ilu pärast

Ehete tootegrupi all on eraldi välja toodud SÕRMUSED (kliki).

Sõrmus ei ole pelgalt iluasi, vaid sõrmus näitab staatust, kuulumist gruppi jne.

Sõrmuste energiat kasutatakse olulistel riitustel (näiteks abiellumine, kooli lõpetamine jne), mis näitab üleminekut uude etappi, uude energiasse.

Sõrmus kui kaitseamulett - sel juhul tuleb sõrmus kindlasti igal õhtul ära võtta ja hommikul uuesti sõrme panna ja selle tegevuse käigus esitada ka oma soov, eesmärk. Näiteks "ma olen kaitstud"

Sõrmus kui 5 stiihia (elemendi) aktiveerija. Iga sõrm kannab endas ühte elementi: pöial - Maa energiat, nimetissõrm - Vee energiat, keskmine sõrm - Tule energiat, eelviimane sõrm - Puu energiat ja väike sõrm - Metalli energiat. Igale elemendile vastavad ka bagua tsoonid ehk eluvaldkonnad. Maa energia esindab Teadmisi ja Suhteid. Vee element valikuid ja otsuseid eluteel, Tule element oma rolle ja mainet elus, Metalli element tuleviku nägemust ja abilisi, toetajaid eluteel, Puu element mineviku kogemusi ja raha, külluse energiat.

Sõrmuse kandmise puhul on oluline ka selle suurus. E-poes pakutavad sõrmused on kõik nö muudetava ümbermõõduga ja sobivad nii suurele kui väikesele käele.