Kaubamärgid

 

 

Pojeng - Hiina keisrinna lill

06.07.2022
Pojeng - Hiina keisrinna lill

Kuigi lillede keel on universaalne, on igas kultuuris, maakonnas, rahvusel omad eelistused. Üks armastatuim ja palju kasutamist leidnud lill Hiinas on pojeng. Viimast peetakse ka Eestis talurahva üheks esimeseks pilgupüüdjaks iluaias.

Pojengid sümboliseerivad truudust ja abielu ning on sellepärast ideaalne feng shui abivahend magamistoa tasakaalustamisel. Oluline on seejuures teada, et pojengide arv magamistoas, ka suhete, sõpruse ja armastuse tsooni paigutatuna peab olema paarisarv (2, 4, 6, 8 jne). Pojeng soosib noorte armastust ja aitab naisel endale toetava, truu ning armastava abikaasa leida.

Pojengi kui armastuse ja romantika kandjat on feng shui ravivahendina kasutatud juba aastatuhandeid. Eriti hinnatud on roosa pojeng, vähem aga punane pojeng. Valged ja kreemjad ja muud värvitoonid kuuluvad pigem kaasaja moesähvatuste juurde.

Pojengi võrreldakse Hiina luules tihti naise ilu ja graatsiaga. Lisaks ilule on pojengis peidus ka majanduslik küllus ja edukus. Pojengi peetakse harukordseks juba seetõttu, et tegemist on harva esineva viit stiihiat (Tuli, Maa, Metall, Vesi, Puu) kandva lillega. Seetõttu on ka arusaadav, miks peaks igat aeda ehtima vähemalt üks pojengipõõsas.

Feng shui aiakujunduses on mindud isegi selliste äärmusteni, et jälgiti kiivalt õitsvate õite arvu pojengipõõsas — see pidi kindlasti olema paarisarv.

Pojengi feng shui sobib nii abielupaarile kui ka üksikule inimesele. See aitab üksikul naisel meest leida ja üksikul mehel naist leida, abielupaaril aga tugevdab olemasolevat suhet või vajadusel lisab suhtesse uut kirge.

Romantilist pojengi nimetatakse Hiina keisrinna lilleks. Seda lille kasutasid keisrite liignaised, kes ihkasid armastust ja romantikat oma ellu, kaunistustena oma magamistubade seintel ja lagedel. See pidi tõstma seksuaalsust ja kirge.

rinnanõel pojeng (kliki) nii valge kui tumeroosa

padjapüür paabulinnud pojengides (kliki) 2 varianti

padjapüür pojeng (kliki) 2 värvi