Kaubamärgid

 

 

Kes vajavad kaitseamuletti?

10.02.2023
Kes vajavad kaitseamuletti?

Kui esmapilgul tundub, et Jänes on vaikne ja armas loomake, siis unustage see petlik pilt. Vesi Jänese aastat juhib Metall Draakon. Seega võib seda aastat kutsuda Draakonjänese aastaks. Inimesed, nüüd tagumine aeg pöörate pilk enda sisse – kuhu ma olen jõudnud, kuidas edasi ja mis veelgi tähtsam: Jänes kui maag esitab Sulle küsimuse – kes sa oled. On aeg teha iseendas puhastustöö. Sellest, mis mind ei toida tuleb lahti lasta, loobuda. Kes ma olen – sellele küsimusele otsivad vastuseid paljud filosoofid. Nüüd peab ma ennast määratlema või antakse mulle rollid, mida me ei taha või pole valmis täitma ja …me kaldume oma Eluteelt kõrvale. Tegelemine suunaga endast väljapoole on tihtipeale palju lihtsam, kui tegeleda iseendaga. Aga Jänes annab teada, et selle aasta olulisim suhe on suhe ISEENDAGA.

Tiigri aastaga lõppes suur tervisepõrkumine ära, nüüd pakub universum meile oma isikliku eluvundamendi vastupidavuse ja väärtuslikkuse põrkumise ning seda läbi mitme aasta.

Jänese aasta sünnikaardis on 4 olulist looma: Jänes (aasta) + Pühvel (kuu) + Tiiger (tund) + Draakon (viimane kannab aastat juhtiva päevamärgi energiat).

Kes vajavad Jänese aastal lisakaitset? Vaata kaitseamulette e-poest (kliki)

Tähelepanu Kuke aastal, Kuke päevamärgis, Kuke kuul ja Kuke tunnil sündinud inimene. Sa oled eriti vastuvõtlik Jänese ja Kuke energiate põrkumisele, mis nõrgestab tervist, võib luua ohtlikke hetki, kus on ka tulirelvi ja õnnetusi. Feng shui soovitab kanda enda läheduses KOERA sümboolikaga kaitseamuletti.

Tähelepanu Koera aastal, Koera päevamärgis, Koera kuul ja Koera tunnil sündinud inimene. Sa oled eriti vastuvõtlik Koera ja Draakoni energiate põrkumisele, mis mõjutab eelkõige sinu elu vundamenti – kes sa oled. Ohtu on seatud meie elu põhiväärtused, aga ka töö, kodu, õppimine, suhe. Kõik võidakse üleöö võtta,… kuid iga suure muutuse taga on uus algus. Feng shui soovitab kanda enda läheduses KUKE sümboolikaga kaitseamuletti.

Tähelepanu Kitse aastal, Kitse päevamärgis, Kitse kuul ja Kitse tunnil sündinud inimene. Sa oled eriti vastuvõtlik Pühvli ja Kitse energiate põrkumisele. Sel aastal tuleb sul silmitsi seista iseendaga ja nägemusega oma elust. Võib tekkida vajadus muuta oma väärtusi, tõekspidamisi. Selline põrkumine „armastab“ lõhkuda inimese vundamenti ehk ta peab oma sõnu sööma, võib tuua pettumusi teiste inimeste olemises, käitumises. Sulle näib, et tõmmatakse jalge alt vaip. Vaimne ülepinge on suur. Feng shui soovitab kanda enda läheduses ROTI sümboolikaga kaitseamuletti.

Tähelepanu Ahvi aastal, Ahvi päevamärgis, Ahvi kuul ja Ahvi tunnil sündinud inimene. Sa oled eriti vastuvõtlik Tiigri ja Ahvi energiate põrkumisele. See annab teada, et probleeme ja takistusi esineb liikumises, liiklemisel, aga ka liigutamisel. Seega oled n.ö kätest, jalgadest seotud, ehk piiratud. Tugeva surve all on ka reisimise energia. Õnnetuste oht on kõrge. Feng shui soovitab kanda enda läheduses SEA sümboolikaga kaitseamuletti.

Tark inimene kaitseb ennast! Rahulikku Jänese aastat!

Vaata, kas Sinu sünnikaardis on AHVI loomamärki:  Ahvi energias inimesed (kliki)

Vaata, kas Sinu sünnikaardis on KITSE loomamärki: Kitse energias inimesed (kliki)

Vaata, kas Sinu sünnikaardis on KUKE loomamärki: Kuke energias inimesed (kliki)

Vaata, kas Sinu sünnikaardis on KOERA loomamärki: Koera energias inimesed (kliki)