Kaubamärgid

 

 

Hiina uusaasta - JÄNESE - tähistamine üle Eesti

10.12.2022
Hiina uusaasta - JÄNESE -  tähistamine üle Eesti

Hiina kalendri järgi algab 22 jaanuaril uutest energiatest tulvil YIN VESI JÄNESE aasta, mida tasub Idamaade tava järgi austusega vastu võtta.

Jänes kutsub vaatab endasse. Kindlasti ei ole tegemist Kassi aastaga, sest hiinlaste arvates omab ainult Jänes maagilist võlu, jõudu ja tarkust. Nüüd on õige aeg vaadata ausalt enda sisse, tutvuda oma alateadvusega ja uskumustega ning vajadusel neid muuta, usaldada intuitsiooni ja viia sisse muudatusi oma sisemaailmas. Ja ikka kõik selleks, et olla valmis looma midagi uut, võtta vastu ja suuta hakkama saada muutuvate energiatega, oludega või siis astuda nö uude ajastusse. Õppeasutustes, töökohtades muutub üha olulisemaks inimese oskus saada hakkama kiiresti muutuvate oludega. Sellist sisemist muutust oskab suunata vaid Jänes, kes omab maagilist võlujõudu ja tarkust. See aasta soosib igasugust suhtlemist, diplomaatiat ning avatust. Oluline on enesega tegelemine, eneseharimine, uute kogemuste saamine, ümberõppimine. Seda enam, et meie vaim on ülekuumenenud ja võib iga hetk „plahvatada“. „Tule ja mõõgaga“ võitlemise aasta on möödas.

See aasta ei ole võitude nautimise aasta, vaid töö tegemise, pingutamise, järjepidevuse aasta. Ära hala, vaid tegutse. Ära vingu, vaid leia lahendusi. Ära räägi, vaid pane tähele. Kuid inimesed on altid liigselt suud pruukima või „lavale“ trügima. Õnnelik ja edukas on see, kes suudab kannatlik olla ning sobiva hetke ära oodata. Tee iga päev oma rutiinseid hajutusi/tegevusi ja rahusta oma meel. Selline käitumine viib meid meie elu tõeliste väärtusteni. Et uus aasta meile häid ja turvalisi võimalusi looks, võtame uue aasta kõrgendatud ühisenergias vastu…

Kavas:

  • möödunud aasta tänamine
  • halva, segava ärasaatmine
  • viie elemendi aktiveerimine
  • soovide esitamine ja aktiveerimine
  • feng shui energiakaart 2023. aastaks

Tegemist on Vee elemendi aastaga – ja seda aastat nimetatakse MUSTA VEE JÄNESE aastaks, seega on sel aastal oodatud must, hall, hõbedased toonid. Sobivad ka punakas-lillad toonid, veinipunane. Loomulikult võib uut aastat vastu võtta alati rõõmuküllases punases.  

NB! Kohapeal on võimalik osta Jänese aasta ja feng shui sümboolikaga esemeid. 

 

K 18.01. kl.17.30 PÄRNU Keskraaamatukogus (kliki)

L 21.01. kl.13.00 Kadaka Konverentsikeskuses Tallinnas (kliki)

E 23.01. kl.18.00 Rakvere Eragümnaasiumis (kliki)

T 24.01. kl.17.30 Kadaka Konverentsikeskuses Tallinnas (kliki)

K 25.01. kl.18.00 Grand Hotel Viljandis (kliki)

L 28.01. kl.13.00 Tartu Raatuse Koolis (kliki)

E 30.01. kl.18.00 Online's (kliki)