Kaubamärgid

 

 

Bagua: Suhete, sõpruse valdkonna ala

12.03.2023
Bagua: Suhete, sõpruse valdkonna ala

Bagua tsoonide tasakaalustamine ja aktiveerimine aitab vähendada takistusi (millega kaasnevad probleemid elus) ja/või panna soovitud eluvaldkond enda jaoks maksimaalselt tööle.Kui sind antud bagua tsooniga (eluvaldkonnaga) seotud teemad ei huvita, siis ei pea sa ka seda tasakaalustama ja aktiveerima.

NB! Kui antud bagua tsoonis asuvad sinu kodus kas peauks ja magamistuba (ettevõttes juhi kabinet), on need eluvaldkonnad tugevalt häiritud. 

SUHETE tsoon on sel aastal heas, soodsas energias. Siitkaudu saab toetada karjääri edu, oma valikute ja otsuste edu, arendada suhte kõiki vorme (sõprus, koostöö, armastus jne).

Ka rikkuse ja külluse seeme on selles bagua tsoonis olemas, kuid viimane annab mõista, et Jänese aasta ei ole üksi tegemise aasta, vaid tuleb leida õigeid koostööpartnerid, luua toimivad suhted. Olles avatud koostööle, lubad oma ellu põnevaid võimalusi, ka raha. Siinjuures annab tsooni mõjutegur teada, et iseennast ära kaotades, kaotad ka suhted.

Siitkaudu on võimalik taastada perekondlikku harmooniat, parendada firmasiseseid suhteid, leida ja luua uusi koostöövõimalusi. 

Kui siin alas asuvad kodu peauks ja/või magamistuba, eelkõige voodi, siis head võimalused vähenevad.

Ka tualettruum, vannituba või köök, mis asuvad selles bagua alas, nõrgestavad tsooni poolt pakutud võimalusi ning sel juhul on soovitus seda tsooni kindlasti kaitsta. Saastunud energia tekitab armukadedust, petmisi, pettumusi ja ebakõla.

5-stiihia tasakaalustamiseks sobib siia tuua Metalli elemendi energiat (kliki), samuti sobivad metalsed aksessuaarid, valge värv, elevandiluu värv jne. Magamistuppa tuleb esemeid tuua alati paari (2,4,6) kaupa.

Loe 5 stiihia kohta ka raamatust "Edu võtmed jäneseaastal" (kliki)

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on RUYI (kliki), ruyi helmega ehe: Minu õnnistatud perekond (kliki)