Kaubamärgid

 

 

Bagua: keskus, tasakaalupunkti ala

12.03.2023
Bagua: keskus, tasakaalupunkti ala

Bagua tsoonide tasakaalustamine ja aktiveerimine aitab vähendada takistusi (millega kaasnevad probleemid elus) ja/või panna soovitud eluvaldkond enda jaoks maksimaalselt tööle. Kui sind antud bagua tsooniga (eluvaldkonnaga) seotud teemad ei huvita, siis ei pea sa ka seda tasakaalustama ja aktiveerima.

NB! Kui antud bagua tsoonis asuvad sinu kodus kas peauks ja magamistuba (ettevõttes juhi kabinet), on need eluvaldkonnad tugevalt häiritud.

KESKUSe ehk tasakaalupunkti energia on sel aastal soodne ja inimesi toetav.

Eelkõige toetab see bagua ala inimeste haridusteed, soovi ümberõppida, endaga tegeleda ning teadmisi juurde saada. Keskuse energia annab teada, et Jänese aasta on oma teadmiste, oskuste ja võimekuse avastamise, arendamise ja praktiseerimise aasta. Hea aeg, mil minna ennast täiendama ja midagi täiesti uut õppida. 

Keskuse energia soosib ka kirjanduslikku tegevust, loovust ja ideede genereerimist.

Olles avatud uuele, aga samas osates kasutada oma mineviku kogemusi ja oskusi, võid saavutada sel aastal palju.

Kindlasti toetab see bagua ala inimese ametaialast karjääri, samuti akadeemilist karjääri.

Selle tsooni kaudu saab toetada eksamite sooritamist, uurimistööde kirjutamist jne. 

Kui see bagua alasse jääb magamistoa voodi asukohta või kui siia jääb veega seotud ruum, nagu vannituba, tualettruum või saun või kui siin asub trepp – siis see nõrgestab selle tsooni jõudu. Sellisel juhul on soovitav seda bagua ala kaitsta. 

Lisaks saab selle tsooni kaudu toetada mehe valikuid ja heaolu ning siin võib asuda õppimisetuba või -nurk või kabinet. Kes ootavad oma ellu armastust, siis Keskuse kaudu saab sel aastal aktiveerida armastussuhteid ja romantilisi hetki.

5-stiihia tasakaalustamiseks on soovitatav siia bagua alasse tuua juurde Metalli stiihia energiat (kliki). Sobivad ka metalsed aksessuaarid, läikivad esemed, valget värvi või kontrastsed efektid, näiteks klassikaline must/valge.

Loe 5 stiihia kohta ka raamatust "Edu võtmed jäneseaastal" (kliki)

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on DRAAKON ja FÖÖNIKS (kliki)