Kaubamärgid

 

 

Ahvi kuu tekitab segadust...

15.08.2022
Ahvi kuu tekitab segadust...

AHVI KUU (08.08.-07.09.) ajab Tiigri segadusse.

Ahvi kuu energiat mõjutab tugev maaharude põrkumine, mis tegelikult avaldab mõju kogu aastale, aga suurema jõu jätab just sellesse kuusse. Tegemist on Tiigri ja Ahvi põrkumisega, mis mõjutab eelkõige inimeste liikumist, liikuvust ja liigutamist. Seega kaitseamulett kõigile sel kuul on MADU. Ka liikluses võib olla takistusi, samuti võib olla takistusi reisimisel.

Igapäevases elus tuleb tegeleda võimu energiaga, täpsemalt enda ja teiste juhtimise energiatega. 

Aktiveerub ka hobureisija, mis pole seotud reisimisega, vaid pigem töömuutustega, töökoha muutustega. Loodetavasti ikka paremuse suunas, sest võimuelement on soodne. Ehk kui inimene juhib ennast teadlikult, siis on ka karjääriareng ja muutused tööl tema jaoks soodsad.

Unustada ei tohi ka majandusküsimusi. Ainult rääkimisest pole kasu. Toimub ühendumine, mis annab teada, et pane oma kogemused rahavankri ette. Sel teel on ka ohtusid ja üks neist on autoriteedi õõnestamine. Sinu nõrkusi võidakse teiste poolt ära kasutada. Seega arenda endas järje- ja otsusekindlust. Kui inimene käitub nii, siis suudab ta oma loovat eneseväljendust, töösaavutusi ja ideid ka rahaks teha. Majandusliku heaolu vundamenti täiendada või lausa uut luua.

Kui soovid Karjääri arendada, siis too ellu TULE energiat (kliki). Kui aga tunned, et ei saa väljakujunenud olukorras hakkama ja soovid stabiliseerumist, siis too oma ellu VEE energiat (kliki).