Kaubamärgid

 

 

Allalaetavad videod

Allalaetavad videod

Avarda oma teadmisi kodus, suvilas, puhkehetkel … videoloengute abil.

Vaadata ja kuulata on alati kergem, kui lugeda. Omanda teadmisi videoloengute abil. Võimalik valida sobilik rütm, vaatada korduvalt. Kordamine on tarkuse ema!

Feng shui 1.astme videoloengute raames vaatame lähemalt ümbritsevat ruumi ja kuidas luua ennast toetav ümbruskond. Mis loovad hea enesetunde? Kaheksa loengu kaudu on Teil võimalus heita pilk feng shui maailma. Õpitut on võimalik rakendada kohe praktikas ja seda oma kodus.

II astme loengutel tutvume Yijingiga (Muutuste Raamat), räägime aja tsüklilisusest, headest mõõtudest. Jagame erineva kujuga ruume bagua-tsoonideks. Mida teha tsoonide üle- ja alatoonustega? Feng shui horoskoop. Mida annab kaasa sünnimoment ja kuidas ennast tasakaalustada? Päeva energia arvutamine. Tšakrate seos eluvaldkondadega. Pendel ja vitsad. Puude energia.

III astme loengutel keskendume bagua 8 tsooni tundmaõppimisele. Tähtis on aru saada nende eluvaldkondade filosoofilisest sisust, et hakata looma tasakaalustatud elu- ja edustrateegiaid. Iga tund kujutab endast keskendumist ühele tsoonil. Kokku seega 9 tunnist loengut (8 bagua tsooni + keskus)

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

I astme 4. loeng

allalaetav video

Tootekood: AL04
9,90 €

Feng Shui I astme kursus, 1. loeng,

allalaetav video

Tootekood: AL01
9,90 €

I astme 2. loeng

allalaetav toode

Tootekood: AL02
9,90 €

I astme 3. loeng

allalaetav videoloeng

Tootekood: AL03
9,90 €

I astme 5. loeng

allalaetav toode

Tootekood: AL05
9,90 €

I astme 6. loeng

allalaetav video

Tootekood: AL06
9,90 €

I astme 7. loeng

allalaetav video

Tootekood: AL07
9,90 €

I astme 8. loeng

allalaetav video

Tootekood: AL08
9,90 €