Kaubamärgid

 

 

TERMOS, SANGAGA

Tootekood: TP02
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 1
Hind:
66,80 €
Kogus: - +

Kvaliteetne termos tee või kohvi või sooja joogi hoidmiseks. Tee valmistamiseks on olemas välja võetav sõel. Termose mõõtudud 7,5 cm x 16,5 cm ja mahutavusega 400 ml. Hoiab jooki soojana 6-12 tundi.

Termos on valmistatud roostevaba terasest. Termose komplektis on sangaga anum, kaas ja sõel. Tänu termose heale soojapidavusele säilitab kuum jook oma temperatuuri kaua aega. Termost on mugav kaasas kanda, lihtne kasutada ning see peab hästi vastu ka välistingimustes.

NB! Termose kaanes asub temperatuurinäidik. Kerge näpuvajutusega termose kaanele ilmub sinna vedeliku temperatuur. Kolmevärviline ekraan annab turvaliselt teada termoses asuva joogi/vee temperatuuri. Kaanel asuv ekraan lülitub välja automaatselt, umbes 3 sekundi pärast.

Termose hooldamine

Pärast termose kasutamist tuleb see pesta, eelistatult käsitsipesu. Kasuta neutraalsed puhastusained. Ära kasuta lõhna- ega pehmendusaineid! Eseme võib panna puhastusainega (kergelt happeline) rikastatud sooja vette likku ning seejärel pehme märja švammiga pind üle käia. Termoste/pudelite jaoks on olemas mitmes mõõdus harju. Lõpuks tuleb ese korralikult loputada ja kuivatada.

Kare vesi (katlakivi) võib aga klaasi kahjustada. Seetõttu tuleb teepudelit puhastada, milleks sobib sidrunhappe vesilahus. Piisab ühest teelusikatäiest sidrunhappe pulbrist. Lahusel võib lasta vastavalt katlakivi paksusele pool tundi või lausa paar tunnikest toimida. Seejärel tuleb ese eelnevalt kirjeldatud viisil pesta.

Sarnased tooted

Vesinikvee ehk H₂-vee tootja. Mugav, käepärane borosilikaatklaasist pudel, mille maht on 430 ml. Vesiknikvee tootmiseks kulub umbes 3 minutit.

Tootekood: AV35 ,   Laoseis: 3
126,90 €

Kvaliteetne topeltklaasist teepudel mõõtudega 7 cm x 18,5 cm ja mahutavusega 230 ml. Kaal umbes 380 gr. Kannatab temperatuuri -20°C kuni 120°C. 

Teepudel on valmistatud boorsilikaatklaasist. Booroksiid muudab klaasi vastupidavaks äärmuslikele temperatuuridele ja parandab ka vastupanu keemilisele korrosioonile.

Teepudel koosneb 2 osast. Ülemisse pannakse teelehed ja alumises valmib maitsev ja tervislik tee. Teepudelit on mugav kaasas kanda ning see peab hästi vastu ka välistingimustes.

Komplekti kuuluvad: klaasist jooginõu, klaasist teelehtede nõu, neid ühendav puiduimitatsiooniga kaunistatud filter.

PS! Samadest teelehtedest saab valmistada mitu teetõmmist.

Meie epoes on müügis  kaks teed: MAAGIA TEE (jasmiiniõie tee) ja DRAAKONI PÄRLI TEE (jasmiini ja rohelise tee segu).

Tootekood: TP01 ,   Laoseis: 1
66,80 €

Kvaliteetne termos tee valmistamiseks ja soojana hoidmiseks, mõõtudega 6,5 cm x 21,5 cm ja mahutavusega 450 ml. Kaal umbes 260 gr. Hoiab jooki soojana 6-12 tundi.

Teetermos on valmistatud roostevabast terasest. Termos koosneb 2 osast. Ülemisse klaasossa pannakse teelehed ja alumises valmib maitsev ja tervislik tee, mis tänu termose heale soojapidavusele säilitab oma temperatuuri kaua aega.

Teepudelit on mugav kaasas kanda ning see peab hästi vastu ka välistingimustes.

Komplekti kuuluvad: klaasist teelehtede nõu, mille alaosas asub filter ning roostevaba terasest termose osa. NB! Termose kaanes asub temperatuurinäidik. Kerge näpuvajutusega termose kaanele ilmub sinna vedeliku temperatuur. Kolmevärviline ekraan annab turvaliselt teada termoses asuva joogi/vee temperatuuri: sinine alla 30°C; roheline 30-65°C ja punane 66-99°C. Kaanel asuv ekraan lülitub välja automaatselt, umbes 3 sekundi pärast.

Tootekood: TP03 ,   Laoseis: 1
54,60 €