Kaubamärgid

 

 

Rahakotikaart Tuli Kits

Tootekood: JA28
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 182
Hind:
3,50 €
Kogus: - +

Rahaenergia on Jänese aasta sünnikaardis olemas, kuid rahaenergiat juhtiv element on nõrgas positsioonis, takistades raha liikumist. Seega raha on olemas, kuid seisab peidetuna, mitte kahanedes, ega kasvades, vaid oodates oma aega. 

 

Kui aga rahaenergia ei liigu, ei toimu liikumist paremuse suunas ka majanduses. Feng shui põhipostulaat ütleb, et sarnane tõmbab sarnast. Seega seisev raha, tõmbab ligi seisvat energiat. Viimasega aga kaasnevad pankrot ja kaos. Rahaenergia tuleb liikuma panna. Raha tuleb põletada, et rahapuu lehed saaksid liikuma hakata ja selleks sobib Tule stiihia.

Jänese aasta nn rahakotikaart on Tuli Kits ehk punane kits. Kui Tule element paneb rahaenergia liikuma, siis Kits valvab omakorda rahapesa, ega lase energial ära vajuda. Kanna rahakoti abikaarti rahakoti vahel nii, et kui avad rahakoti, siis märkad seda.

Sarnased tooted

Kinaverist kiviga ja veinipunasest paelast  käevõru, mis sobib käe ümbermõõdule 17-23 cm, kinnitusena on kasutatud nn libistamise tehnikat. Suure kivi mõõdud on 1,2 cm x 0,8 cm ja 2 väiksema kivi läbimõõt on 0,6 cm.

NB! Tegemist on Vesi Jänese aasta külluse ja rikkuse kiviga.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: JA02 ,   Laoseis: 30
34,80 €

Vesi Jänese aasta võtmehoidja mõõtudega 4,7 cm X 4,0 cm, kaaluga 17,8 g.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA05 ,   Laoseis: 30
18,90 €

Karjääri ja valikute tsoon. Sel aastal on see bagua ala heas, soodsas energias. See tsoon on seotud õigete valikute tegemisega, samuti pidulike (sünnipäev, abiellumine, kihlus, lapse sünd, auhinna saamine) sündmuste toimumisega. Siitkaudu saab toetada abielu, eelkõige pikaajalisi suhteid. Jänese aasta energiad toetavad just rituaali (abiellumise, laulatuse) läbi teinud suhteid.

Tootekood: JA19 ,   Laoseis: 48
2,50 €

Keskuse ehk tasakaalupunkti energia on sel aastal soodne ja inimesi toetav. Eelkõige toetab see bagua ala inimeste haridusteed, soovi ümberõppida, endaga tegeleda ning teadmisi juurde saada. Keskuse energia annab teada, et Jänese aasta on oma teadmiste, oskuste ja võimekuse avastamise, arendamise ja praktiseerimise aasta. 

Tootekood: JA23 ,   Laoseis: 48
2,50 €

Abikaart mõõtudega 53 x 86 mm (nn heas mõõdus).

NB! Abivahendit välja pannes tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: AV73 ,   Laoseis: 8
2,40 €