Kaubamärgid

 

 

Raamat "Karjääri ja õigete valikute feng shui"

Tootekood: RM02
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 2
Hind:
26,50 €
Kogus: - +

Teine raamat sarjast "Feng shui ja bagua"

Selles raamatus heidame pilgu sügavuti feng shui bagua ühele tsoonile. Mida sisaldab endas karjääri ja õigete valikute tsoon? Kuidas seda määrata? Kuidas seda analüüsida? Kuidas oma elu tasakaalustada? Millele tähelepanu pöörata? Kõigile neile ja veel paljudele teistele küsimustele soovime teile vastuse anda selle raamatuga.

“Oma eluteel liigud sa kogemuselt kogemusele, kus igaüks neist muudab sind. Pole tähtis, millest sa läbi oled tulnud, vaid kuidas sa edasi lähed. Ei ole olemas õigeid ega valesid valikuid. Oluline on sinu valik ja see on alati õige. Raamatus käsitletakse põhjalikult karjääri ja õigete valikute tsooni tasakaalutust, harmoneerimist ja aktiveerimist. Me oleme rändajad oma eluteel. Missugust teed pidi meie rännak kulgeb, sõltub igaühe eelistustest ja valikutest. Tee võib olla pikk ja sirge, aga mõnikord ka jahmatav oma kurvide, õppetundide ja uudsusega. Feng shui’s mõeldakse teekonna kirjelduse all just lookleva jõe teekonda, sest inimene on nagu vesi, mis voolab mööda elusängi … Tihti arvatakse ekslikult, et tegemist on pelgalt tööalase karjääriga. Tsooni sisu lähemalt tundma õppides selgub, et tegemist on minu elu karjääriga laiemalt, näiteks elukestev karjäär naisena või mehena, vastutusrikas karjäär emana või isana ja erinevad ametialased karjäärid. Need elukarjääri osad aeg-ajalt kattuvad, üksteist toetades või vastupidiselt, häirides. Mul tuleb teha valik. 

Kuidas oma elu tasakaalustada? Appi võtame kolm energiatasandit, ruumi, värvid, vormid, tegevused ja mõttejõu. 

Autorid: Siret ja Janno Seeder    Formaat: Pehmekaaneline      Ilmumisaasta: 2010            Lehekülgi: 184

Sarnased tooted

Esimene raamat sarjast "Feng shui ja bagua". Raamat annab ülevaate baguatsoonide olemusest, aitab meil analüüsida oma kodu(ka tööruumi), sest ruumil on otsene mõju meie käekäigule.

Tootekood: RM01 ,   Laoseis: 3
26,50 €

Kolmas raamat sarjast "Feng shui ja bagua"

Mis on eduka suhte valem? Tegemist on eluvaldkonnaga, mis tänapäeval üha enam ja enam toetamist ja abistamist vajab. Millegipärast ootame ja nõuame abi väljaspoolt meid. Arvame, et ainult keegi teine oskab ja ka peab tegema meid õnnelikuks. 
Kui meil on suhetes vajakajäämisi, ebaõnnestumisi, siis hakkame me enamasti parandama ja muutma teisi, täpsemalt neid, kellega meil probleemid suhtlemises tekkinud on.

Tootekood: RM03 ,   Laoseis: 3
26,50 €

Neljas raamat sarjast "Feng shui ja bagua". "Perekonna, sugupuu ja mineviku feng shui“ – see feng shui tsoon on seotud esivanematega, lapsepõlve ja kooliaja mälestustega ning töö- ja elukogemustega. Selles tsoonis võivad peidus olla sinu suurimad rõõmud ja hirmud. Kas sa tunned neid? 

Tootekood: RM04 ,   Laoseis: 4
26,50 €

Viies raamat sarjas "Feng shui ja bagua", milles eidame pilgu feng shui bagua raha, rikkuse ja rahulolu tsoonile. Mida see endas sisaldab? Mis on raha energia? Kuidas raha ligi meelitada? Missugused on rahaga seotud hirmud? Mis loob meile rahulolu?

Tootekood: RM05 ,   Laoseis: 5
26,50 €

Kuues raamat sarjast "Feng shui ja bagua", milles käsitleme bagua kaheksa tsooni teooria kuuendat eluvaldkonda. 

Artikkel: Õpetajad, abistajad, reisid - Tuleb tuul ja puhub taeva selgeks

Tootekood: RM06 ,   Laoseis: 9
26,50 €

Seitsmes raamat sarjas "Feng shui ja bagua", milles käsitletakse laste, loovuse ja tuleviku tsooni tasakaalutust, harmoneerimise viise ja aktiveerimist.

Tootekood: RM07 ,   Laoseis: 7
26,50 €

Kaheksas raamat sarjast "Feng shui ja bagua"

See raamat uurib lähemalt ainulaadset inimest – iseennast. See on teekond meie sisse, meie varakambrisse ja seotud iseenda avastamise, tundmaõppimise ning täiendamisega. 

Tootekood: RM08 ,   Laoseis: 5
26,50 €

Üheksas ja ühtlasi viimane raamat sarjast "Feng shui ja bagua"

Kes sa oled? Kas oled sellele mõelnud? Jah, mul on nimi, mul on sootunnus, mul on amet, mul on perekondlik status, ma eelistan seda kaubamärki, ma käin… Kuid, kes ma tõeliselt olen ja kuidas muu maailm seda Mina vastu võtab ja mõistab. Kas tunned seda Mina? 

Artikkel: Kuulsus, maine, hea nimi - Meest tuntakse tema tegude järgi

Tootekood: RM09 ,   Laoseis: 7
26,50 €
Kokku sobivad tooted

Feng shui ehk energiaõpetuse peamine eesmärk on rahulolu saavutamine läbi isikliku kogemuse ja arengu, mille üks oluline kriteerium on ilus, mugav ja turvaline RUUM. 

Tootekood: RM10 ,   Laoseis: 5
29,90 €