Kaubamärgid

 

 

Raamat "Energia sinu kodus"

Tootekood: RM11
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 8
Hind:
21,80 €
Kogus: - +

Raamat ilmus Maalehe sarjas "Tarkusepuu"

80% informatsioonist saame me silmade kaudu, seega kasutame siis seda võimast sünnipärast oskust ja vaatame, mis meie ümber toimub. Kuidas ümbritsevat ruumi muuta, parandada, täiendada ja kaasata seda oma ellu, et elu oleks turvaline ja rahulolu pakkuv.

Võtame appi iidse harmooniataotlusega loodustarkuse feng shui (eestipäraselt tuule ja vee õpetus) ja vaatame, kuidas seda oma kodus rakendada.

Feng shui elufilosoofia kasvab ja areneb koos meiega, läbides inimese elutee ehk tao kõik valdkonnad. Sellest filosoofiast on välja kasvanud bagua kaheksa tsooni ehk kaheksa eluvaldkonna teooria. Vastavalt feng shui printsiipidele ümbritsevad meid kõikjal ja igal hetkel kaheksa eluvaldkonda. Me ei saa end nendest eraldada ja nende tsoonide koostöö kaudu toimib ka meie elu. Nüüdisaegses feng shui’s on bagua tsoonid abivahendid, mille abil saab mõista iseenda (ka oma kodu, büroo) energeetikat. Määrata kindlaks, kuidas ja missugune energia uuritavas eluvaldkonnas liigub.

Autorid: Siret ja Janno Seeder     Formaat: Pehmekaaneline     Ilmumisaasta: 2015        Lehekülgi: 142

Sarnased tooted

Esimene raamat sarjast "Feng shui ja bagua". Raamat annab ülevaate baguatsoonide olemusest, aitab meil analüüsida oma kodu(ka tööruumi), sest ruumil on otsene mõju meie käekäigule.

Tootekood: RM01 ,   Laoseis: 3
26,50 €
Kokku sobivad tooted

Feng shui ehk energiaõpetuse peamine eesmärk on rahulolu saavutamine läbi isikliku kogemuse ja arengu, mille üks oluline kriteerium on ilus, mugav ja turvaline RUUM. 

Tootekood: RM10 ,   Laoseis: 5
29,90 €