Kaubamärgid

 

 

Maagiline tass DRAAKONIVALGUS

Tootekood: DA24
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 2
Hind:
17,40 €
Kogus: - +

Tassi kõrgus on 9,5 cm ja läbimõõt umbes 8 cm. Led valgustitega varustatud kirkast plastmassist sangaga tass. Tassi kaunistavad 2 hiinapärast draakonit. 

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Valades tassi natuke vedelikku (vesi, mahl, kihisev jook jne), hakkab põlema/vilkuma meeleolukas valgus. Pärast vedeliku väljavalamist tuli kustub. Tule põlemise aeg on umbes 30 tundi. Komplektis on 2 x CR2025 nööppatareid, mida saab kergesti vahetada uute vastu. Patareide vahetamine toimub tassi põhja alt.

Meeleolukas kingitus jõulude ja aastavahetuse aga ka teiste pidustuste ajal. Idamaades usutakse, et draakoni kohalolu annab pidustustele suure väe sisse, mõjudes eriti hästi just pulmade, sünnipäevade, uue aasta, uue ettevõtmise tähistamisele.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Sarnased tooted

Püriidist valmistatud õrn, naiselik käekett daamile. Keti pikkus 18,5-24 cm. Kivide läbimõõt 4mm.

NB! Püriit on Draakoniaasta võimu-, enesejuhtimise ja tahtejõu kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: DA13 ,   Laoseis: 23
14,50 €

Vaskne Draakoni kuju lauale, riiulile, kapile. Kuju mõõdud 6 x 4,2 cm.

NB! Draakon esindab hoone, ruumi, aia vasakpoolse osa energiat. Seega on soovitatav panna draakon välja kodu keskosast vasakusse tiiba. Näiteks riiuli keskosast pigem vasakule. Laua keskosast pigem vasakule. Kapipealse keskosast pigem vasakule.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad? Ja siis, et lisada soovile jõudu ja väge, aseta abivahend 5 minutiks  kümmenurgale.

Tootekood: DA26 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
18,00 €

Draakoniaasta aktiveerija, mis paigutatakse ruumis, õues, autos jne nähtavale kohale – avaldades seeläbi austust Draakoniaastale ja tõmmates ligi toetavat energiat.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad? Ja siis, et lisada soovile jõudu ja väge, aseta abivahend 5 minutiks  kümmenurgale.

Tootekood: DA29 ,   Laoseis: 10
19,90 €

Number 1 bagua ala on Karjääri ja valikute tsoon. Sel aastal on see bagua ala heas, soodsas energias. 

Selle bagua ala kaitse ja aktiviseerimise abikaart on KELLUKE

Tootekood: DA38 ,   Laoseis: 38
3,00 €

KESKUS Keskuse ehk tasakaalupunkti energia on sel aastal ebasoodne ja mõjutab eelkõige meesalget  muutes ta elus toimuvatele muutustele vastuvõtlikumaks. 

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on TULILIND.

Tootekood: DA42 ,   Laoseis: 37
3,00 €