Maagiline ehe MANDALA kõrvarõngad

Tootekood: EH193
Laoseis: 24
Hind:
9,99 €

Parameetrid


* number

Kogus: - +

Ümmargused kõrvarõngad mõõtudega: 18mm x 18mm. Kõrvarõngad on valmistatud tsingisulamist ja on vasekarva (tagumine pool). Ehte esipoolele on akrüüliga maalitud mandala, mille mustri ilu katteklaas suurendab. Valikus 5 erievat mandalat.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

1. KÜLLUSE MANDALA. Feng shui põhipostulaat „sarnane tõmbab sarnast“ on nn külgetõmbeseadus, mis toimib pidevalt. Külgetõmbeseadus ei reageeri mitte ainult meie tegevusele, vaid veelgi võimsamalt reageerib see meie tunde- ja mõtteenergiale. Sellele, kuidas ja mida me räägime iseendast ja oma elust. Elades külluse tundes, ükskõik mis selle ka loob, oled sa rahul iseendaga, oled sa rahul maailmaga, elad sa rahulolus. Ja see ongi elu mõte − tunda ennast külluslikult õnnelikuna.

2. HALLI (SINISE) MANDALA. Hall ja sinine on seotud kristallide ja vee energiaga. See on taeva värv, sümboliseerides spirituaalsust, harmooniat, sõprust, hoolivust, usku, lootust, sümpaatiat, ettevaatust ja kaastunnet. See on ka inspiratsiooni, innustuse ja unistuste täideviimise värv. Hall, sinine näitavad sõbraarmastust, kuid ka sõltumatust. Feng shui energiaõpetuse järgi esindavad need värvid ilmakaartest tinglikult põhja, aastaegadest talve, ööpäevast ööd ja viiest stiihiast Vee elemendi energiat. Sobib hästi tegelemiseks (rahustamiseks ja aktiveerimiseks) karjääri, õigete valikute bagua tsooni valdkonnaga.

3. ROHELISE MANDALA. Roheline mõjub rahustavalt inimese närvisüsteemile, madaladab kõrget vererõhku, rahustab südametegevust ja muudab pessimistlikuna näiva maailma helgemaks. Seega sobib roheline värv puhkamiseks, taastumiseks. Rohelise energia viitab täiuslikkusele, heaolule, naudingule ja nautlemisele, mida saab pakkuda vaid tõeline rahulolu. Sobib hästi tegelemiseks (rahustamiseks, aktiveerimiseks) mineviku ja perekonna bagua tsooni valdkonnaga.

4. LOOVUSE MANDALA. Lilla on headuse, armastuse ja tarkuse värv, mis selgendab tundeid ja nägemist, ka nägemusi. Aitab tasakaalustada füüsilist ja hingelist energiat. Lilla on hoolivuse, kannatlikkuse värv, mis aitab teha koostööd teadvuse ja alateadvuse; kire ja mõistlikkuse; armastuse ja tarkuse vahel. Sobib kasutada loominguliste tegevuste puhul ja mediteerimise ajal.

5. TÜRKIISI MANDALA. Türkiisi energia on puhastav ja samas tugevdav energia, mis lahustab märterlikku käitumist ja enesesabotaaži. Türkiisi energia ühendab maa ja taeva, tuues kokku mees-ja naisenergiad. Annab tuge loomeprobleemide lahendamisel ja rahustab närve avalikul esinemisel ning toetab romantilisi ootusi.

Ehe vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Lihtsaim viis. Pane ehe väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola peale. Pärast 24 tunni möödumist võta ehe, loputa voolava vee all ja pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist). Ära ehet hõõru ega kuivata.

Sarnased tooted

Rinnanõel suuruses 4.0cm x 3.8cm

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH90 ,   Laoseis: 5
13,50 €

Rinnanõel mõõtudega 3,7x5,1 cm. Rinnanõela kaunistab viinamarjakobara sümbol.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH100 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
10,80 €

Kaunis pärlitest ja 3 rohelise ahhaadi kivist käeehe ümbermõõduga 20 cm.

Kuna Pühvli aastal on 2(vesi ja tuli) elemendi pesad nö tühjad, siis tasub puuduolevaid energiaid juurde tuua. Pärl kannab vee energiat ja seetõttu on pärlitega väga hea tasakaalutada selle aasta puuduolevat vee energiat. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH141 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
17,10 €

Kassisilmast valmistatud ehe, mida kantakse kas kaelakeena või 3-kordsena ümber randme. Ehte pikkus 54 cm. 

NB! KASSISILM on metall PÜHVLI aasta töö energiaga seotud kivi – aitab hoida töökohta, leida töökohta, edasiliikuda tööl.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH176 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
18,10 €

Neljakihiline metalltoru, mis käib ümber käe 3-4 kordselt (sõltuvalt randme suurusest). Ehe on kaunistatud 9 fluoriidist kivikesega. Kivide läbimõõdud on 4mm-12mm. Number 9 on Hiinas kõige jõulisem ehk yang number, mis on seotud keisri, juhtimise ja võimuga.

NB! FLUORIIT on metall PÜHVLI aasta üks raha(külluse) energiaga seotud kividest.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH191 ,   Laoseis: 3
15,80 €