Kaubamärgid

 

 

Maagiline ehe MA PEAN VASTU

Tootekood: LN52
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: Hetkel otsas!
Hind:
9,90 €

2 osaline käevõrude komplekt ümbermõõdule 19 cm. Ehtes on kasutatud almadiingranaati (8 mm) ja matistatud oonüksit (6 mm). Samuti on ehtes kasutatud pikaealisuse sümboolikat ja lõpmatuse sümboolikat.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Almandiin (granaadi üks vorme) on laialt levinud. Enamikul juhtudel sisaldab see vähem rauda ja rohkem magneesiumi, mille tulemuseks on sügav (tume) punane värv ning mõnikord võib olla ka musta, lilla või pruuni varjundiga.

Almandiingranaat on taastav kivi, mis loob tugevust ja vastupidavust, Almandiin aitab soolestikul imada rauda, stimuleerib silmi, ravib maksa ja pankreast. Almandiin avab kõrgema meele ja aktiveerib halastuse ja kaastunde (empaatiavõime). (J.Hall „Kristallide piibel“)

Ehe vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Lihtsaim viis. Pane ehe väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola peale. Pärast 24 tunni möödumist võta ehe, raputa ehtest sool välja ja loputa kergelt voolava vee all ning pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist). Ära ehet hõõru ega kuivata.

Sarnased tooted

Märgi läbimõõt 20mm, liblikkinnitusega.

Tootekood: MM02 ,   Laoseis: 8
2,60 € (60%)
6,50 €

Märk on läbimõõduga 27mm, liblikkinnitusega

Tootekood: MM03 ,   Laoseis: 13
2,60 € (60%)
6,50 €

Metalne käevõru meestele. Oma olemuselt jõuline, vastupidav ja pilkupüüdev. Randmele pannes, saab vajadusel kerge vajutusega ehte ümbermõõtu suurendada või vähendada. Käevõru kõrgus on kuni 2 cm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH243 ,   Laoseis: 3
18,36 € (60%)
45,90 €