Kaubamärgid

 

 

Maagiline ehe MA OLEN RAHULIK ja KOHAL

Tootekood: EH261
Laoseis: 17
Hind:
15,90 €
Kogus: - +

Käekett daamile ümbermõõduga 17-20 cm (reguleeritav). Ehtes on kasutatud kuukivi ja mageveepärleid. Kivide läbimõõt on 6-8 mm. Ehte keti osa on kullatooni.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Kuukivi on yang vesi Tiigri aasta üks tervisekividest. Tiigri aastal on tugevalt häiritud inimese vaimne tasakaal. 96% haigustest on seotud psühhosomaatilise energiaga. Seega võib meie vaimu nõrkus aktiveerida meis “magavaid” haiguskoldeid. Tiigri aasta on oma vaimse energia tasakaalus hoidmise aasta.

Kuukivi on “uute alguste” kivi, oma energialt vastuvõtlik, passiivne, naiselik ja seetõttu toimib inimese meelele rahustavalt. Kuukivi on suurepärane “vastumürk” liiga yang ehk võitlevale, ärategevale, kaklevale energiale. See kivi aitab parandada emotsionaalset intelligentsust. Kuukivi annab sügava emotsionaalse tervenemise. (J.Hall “Kristallide piibel”)

Pärli ilu on ürgne. Pärl on seotud naiselikkusega, tähelepanelikkusega, empaatiavõimega. Tiigri aasta kutsub üles märkama muutuvaid energiaid, ka inimeste sees, ning vajadusel iseennast ja teisi toetama. Viimast saab teha ainult läbi yin-energia.

Ehe vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Lihtsaim viis. Pane ehe väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola peale. Pärast 24 tunni möödumist võta ehe, loputa voolava vee all ja pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist). Ära ehet hõõru ega kuivata.

Sarnased tooted

Punane Lõpmatuse sümboliga soovipael, 5 m ja 1,5 cm lai. 

Tootekood: KA13 ,   Laoseis: 10
5,90 €

Käevõru daamile ümbermõõduga 19-20 cm. Ehe on valmistatud maagiliselt Botswana ahhaadist, kivide suurus 12mm x 10mm. Antud käevõru aitab täita yang vesi Tiigri aasta tühja Tule pesa.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH201 ,   Laoseis: 8
47,70 €

Hõbedast kõrvarõngad kuukiviga. Kivi mõõdud 10 x 12 mm. Kuukivi on yang vesi Tiigri aasta üks tervisekividest.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH256 ,   Laoseis: 1
29,70 €

Mineviku tsoon (3) energiaon sel aastal EBASOODNE, aktiveerides võitlust õige ja vale vahel, loob vastuolusid, vanade väärtuste lõhkumist, juurte läbilõikamist ja luues konflikte, vaidlusid, tülisid ja üldist ebakõla. 

Tootekood: TA11 ,   Laoseis: 68
2,50 €

Abistajate tsoon (6) energia on sel aastal SOODNE. 

Tootekood: TA14 ,   Laoseis: 77
2,50 €