Kaubamärgid

 

 

Maagiline ehe ELU TÄIS ÕNNELIKKE VÕIMALUSI (Tiibeti 3-dzi)

Tootekood: EH294
Laoseis: 1
Hind:
36,90 €
Kogus: - +

Tiibeti kaitse ehe, mis on valmistatud dzi-helmetest. Helmeste läbimõõt umbes 15 mm, ühe suure helme mõõdud on 20 x 30 mm. Randmele ümbermõõduga 20-21 cm.

Kui inimene kannab dzi-helmeid, loovad need talle "nähtamatu kuue", kaitstes teda kurjade jõudude, negatiivse energia ja üleloomulike vaimude eest. Dzi-helmed mõjutavad inimese yin-yang harmooniat ning viit elementi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tiibetlased on pidanud dzi-helmeid alati elavateks hingedeks. Neid kummardati ja pärandati isalt pojale. Tänaseni kasutatakse dzi-helmeid amulettidena ja on ühest seitsmest Tiibeti budismi aardest. Nad on pärit Tiibeti, Nepaali, Bhutaani ja Himaalaja piirkonnast.

Esimesed dzi-helmed on märgitud umbes 2000-2500 aastat tagasi ja legendi järgi on neil jumalik päritolu. Arvatakse, et tõeliselt dzi-helmel on hämmastavad omadused.

Dzi-helmed (hääldatakse "ji", mis tähendab "heledus"). Seetõttu kutsutakse neid ka valgustatuse helmesteks. Dzi-helmestega on seotud palju legende, mis pärinevad Tiibeti folkloorist. Kivina on kasutatud tumedat tooni nn Tiibeti "ahhaati", mida leidub Himaalaja mägedes ja neile on graveeritud kaunid mustrid ja värvid. Kaasajal kasutatakse koos ahhaadiga erinevate mineraalide segusid, millele graveeritakse sõnumid. Erinevatel Dzi-helmestel on palju erinevaid mustreid: ringid, ruudud ja lained jne. Dzi-helmestele on trükitud ka palju "silmi", et tuvastada pahatahtlikke kavatsusi ja nende mõju vähendada. Dzi-helmestes võib näha palju erinevaid mustreid ja erinevat arvu silmi ning igaühel neil on erinev tähendus.

Kolme silmaga dzi - Edu, õitseng, pikk eluiga, täis tervist ja õnnelikke võimalusi. Hiinas tõlgendatakse seda sageli kui 3 õnnesilma. Või Kolm Tähe õnne (Shousin, Fuxin, Lyusin). Selline kombinatsioon toob edu kõigis eluvaldkondades: tervis, armastus, perekond, õnn, karjäär, materiaalne heaolu, loominguline edu. Budismis: sümboliseerib rikkuse jumalat Kollane Dzambala (Kuberu), mis on igat tüüpi õitsengu sümbol. Üks võimsamaid helmeid rahalise heaolu ellu äratamiseks. Sellise kombinatsiooni teine tähendus on keha, vaimu ja südame harmoonia.

NB! Dzi-helmed pole lihtsalt amulett, need nõuavad ka oskuslikku käsitlemist, mis alles aktiveerib selle ehte maagilised omadused. Enne randmele panemist tuleb helmed kätte võtta ja suurim kivi sulgeda peopessa ja saavutada kontakt maagilise jõuga. Kui kivi puruneb, siis tähendab, et sinu ümber/läheduses on suur negatiivne energiarünnak olnud. Purunenud kivi ei tohi enam kanda, vaid tuleb visata vette (merre, jõkke jne). Ujuma minnes tuleb dzi-helmed kindlasti maha jätta, sest need ei talu niiskust.

Sarnased tooted

Läbimõõt 4,4 cm; kaal 9,7 g, kuldse läikega.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH134 ,   Laoseis: 3
14,10 €

Akvamariinist ja hõbedast käevõru ümbermõõduga 19 cm, kivid suurusega 10 mm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH219 ,   Laoseis: 1
151,80 €

1. Hõbeketi ripats, mis on kaunistatud väikeste siniste kristallidega. Ripatsi suurus 24 x 24 mm. Sinised kristallid kannavad endas Vee energiat.

2. Hõbeketi ripats, mis on kaunistatud väikeste musta oonüksi kildudega. Ripatsi suurus 24 x 24 mm. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH254 ,   Laoseis: 5
27,90 €

Rinnanõel Hobune 10 cm x 4.5 cm. NB! Ehet saab kasutada ka kaelaehtena. Ehte tagumisel küljel on aas keti või paela panemiseks.

Kaitseamulett kõigile Tiigri aastal.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH268 ,   Laoseis: 4
14,40 €

Hõbedast s925 (92,5% hõbe ja 7,5 % vask) käevõru. Sobib randme ümbermõõdule kuni 20 cm. Käevõru kaal umbes 10 g. Randmele panek lihtne, sest käevõru ei ole kinnine suletud ring, vaid see on kergesti liigutatav.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH280 ,   Laoseis: 2
91,80 €