Kaubamärgid

 

 

Lootos (tellitav toode)

Tootekood: HS33
Kaubamärk: EOFS
Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Hind:
99,00 €

Parameetrid


* Värv

Kogus: - +

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Hiinas on lootosel kaks nime — lien ja ho, kus lien tähendab ühendumist, armastust, inimlikkust ja ho tähendab üksmeelt, mõistmist. Koos moodustavad nad unikaalse energia, mis on inimkonda mõjutanud juba aastatuhandeid.

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Lootosel on üle veepinna ulatuvad suured kilpjad lehed ja suured (kuni 35 cm läbimõõduga) õied. Lootos kasvab küll sogases ja soises vees, kuid vaatamata sellele areneb temast tõeliselt kaunis lill.

Pühaks ja ka igavese elu sümboliks on lootos saanud tänu seemnete aastatuhandeid kestvale eluvõimele. Iga lootoseseeme asub paksus kestas ja sisaldab uskumatult vastupidavat proteiini, mis kannatab välja kuni 110 soojakraadi Celsiuse järgi. 1951. aastal leiti Tokio lähedalt turbasoost 5,5 m sügavuselt lootose seemneid, mille vanuseks hinnati orienteeruvalt 2000 aastat. Seemnetesse tehti sisselõiked ja vees leotamise järel hakkasid nad mõne päevaga idanema, tänu sellele on lootos saanud igavese elu võrdkujuks.

Lootos avab oma õied koidu ajal ja sulgeb päikeseloojangul, seetõttu sümboliseerib ta ka sündide ja taassündide igavest ringkäiku.

Lootose kõige olulisem tähendus keha ja vaimu puhtus sümboliseerib elegantsi, ilu, täiuslikkust, puhtust ja armu.

Suletud lootosel on inimese lõpmatu võimaluste sümboolika, tähistab valgustatuse potentsiaali, avatud lootos kujutab universumi loomist ja suurust, tähendab täisvalgustust.

Vana-Egiptuses võrreldi lootust päikesega, sest selle kroonlehed meenutavad päikesekiirte kuju, mis öösel sulguvad.  Egiptlaste jaoks esindas lootos vaimset puhtust, millega kaasnes pikk ja jõukas elu.

Kreeka mütoloogias on lootos saanud mineviku kustutamise ja uuesti alustamise tähenduse.

Maale on võimalik tellida kolme erineva taustavärviga mõõdus 30x100cm(pildi suurus 22x45cm) 

Sarnased tooted

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Kured tähistavad pikka eluiga, järjepidevust. Kurepaar aga sümboliseerib suhet, koostööd, mõistmist, ühel eesmärgil elamist.

Tootekood: HS05 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 99,00 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Vanad hiina meistrid on maastike kohta öelnud: ...on maastikke, kus võib kulgeda, on maastikke, mida võib ainult vaadata ja on maastikke, mida võib asustada...“

Tootekood: HS13 ,   Tarneaeg: tarneaeg 55 päeva
Al. 99,00 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

Kalad tähistavad küllust, rikkust. Number 9 puhul on tegemist kõige yangima (jõulisema) numbriga. Punane värv tähistab rõõmu ja heaolu.

Tootekood: HS16 ,   Tarneaeg: 55 päeva
Al. 99,00 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: ILKi ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 99,00 €

Draakoni ja fööniksi kujutis on enim kasutatav abielupaari ja -õnne sümbol.

mõõdud: 45x140cm(pildi suurus 34x65cm)

Tootekood: HS37 ,   Laoseis: 3
129,90 €