Kaubamärgid

 

 

Kleeps Kuldne elulill

Tootekood: KL20
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 9
Hind:
3,30 €
Kogus: - +

Kleepsu läbimõõt on 3 cm. Komplektis on kaks kleepsu.

Elulill kannab endas Universumi energiat. Elulille püha geomeetria väljendab täiuslikku vormi kõige olemasoleva ülesehituses, viidates jumalikule korrale meie reaalsuses.

Elulill on kaunis geomeetriline kujund, mis koosneb  omavahel ühendatud loomingu mustreid sümboliseerivatest ringidest.  Elulill kujutab elu tsüklit. See loob igavesti kestva energiate liikumise, luues enda ümber kerget ja helget energiat.

Seda vormi tunti ja austati juba tuhandeid aastaid tagasi. Muistsetes kultuurides usuti, et geomeetrilised mustrid ja kujundid sisaldavad erilist energiat, mida saab kasutada tervendamiseks ja heaoluks, kui neid mõista ja omaks võtta.  Arvatakse, et elulille kujund aitab meil häälestuda loomisjõule. See energia võib avalduda armastuse, tänulikkuse ja positiivsete kavatsuste kaudu. Elulille saab kasutada ka kaitse eesmärgil. Elulille sümbol korrastab ja võimendab energiaid, aitab luua rahu ja harmooniat meis ja meie ümber.

Tervikuna võetuna jääb Elulill vaimsuse allikaks, meeldetuletuseks, et nagu lill, peame ka meie raskustega silmitsi seistes jääma tugevaks ja meeles pidama, et lootus on alati olemas.

Kui ümbritsed end elulillega, hoiab see sind tervena, tugevana, armastatuna. See sümbol aitab sul õppida, areneda, edasi liikuda, takistades seisakut.

Sarnased tooted

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tootekood: KL09 ,   Laoseis: 8
3,60 €

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Hiinlased usuvad, et kui mingi vana muster (hirm jne) aktiveerub, siis tuleb kodus välja panna Tiigri sümboolika – see kaitseb.

Tootekood: KL10 ,   Laoseis: 21
3,60 €

Energiapüüdja ja –suunaja kogupikkusega u 42 cm.

Kui soovite oma kodu või kontorit kaitsta, siis tuleb amulet riputada sissepääsu lähedale, et kõik külastajad seda näeksid või siis aknale. Arvatakse, et sinine värv hoiab ära halva õnne ja kui amulett puruneb, siis tähendab see seda, et see on võtnud enda peale väga tugeva löögi. Sel juhul tuleb kaitseamulett esimesel võimalusel välja vahetada!

NB! Abivahendit üles riputades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: AV44 ,   Laoseis: 3
29,90 €

Metalne kaitsetalisman mõõtudegaga 2,5 cm x 2,9 cm, kaal 15,3 grammi.

NB! Abivahendit kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV54 ,   Laoseis: 9
12,90 €

Rohelisest preniidist valmistatud Dzi helmega käevõru, randmele ümbermõõduga 18-19 mm. Kivide läbimõõt 8 mm ja ehiskiviks on Dzi kuan yin helmes mõõtudega 24 x 10 mm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH295 ,   Laoseis: 2
17,70 €