Kaubamärgid

 

 

Kleeps Kuldne elulill

Tootekood: KL20
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 6
Hind:
3,36 €
Kogus: - +

Kleepsu läbimõõt on 3 cm. Komplektis on kaks kleepsu.

Elulill kannab endas Universumi energiat. Elulille püha geomeetria väljendab täiuslikku vormi kõige olemasoleva ülesehituses, viidates jumalikule korrale meie reaalsuses.

Elulill on kaunis geomeetriline kujund, mis koosneb  omavahel ühendatud loomingu mustreid sümboliseerivatest ringidest.  Elulill kujutab elu tsüklit. See loob igavesti kestva energiate liikumise, luues enda ümber kerget ja helget energiat.

Seda vormi tunti ja austati juba tuhandeid aastaid tagasi. Muistsetes kultuurides usuti, et geomeetrilised mustrid ja kujundid sisaldavad erilist energiat, mida saab kasutada tervendamiseks ja heaoluks, kui neid mõista ja omaks võtta.  Arvatakse, et elulille kujund aitab meil häälestuda loomisjõule. See energia võib avalduda armastuse, tänulikkuse ja positiivsete kavatsuste kaudu. Elulille saab kasutada ka kaitse eesmärgil. Elulille sümbol korrastab ja võimendab energiaid, aitab luua rahu ja harmooniat meis ja meie ümber.

Tervikuna võetuna jääb Elulill vaimsuse allikaks, meeldetuletuseks, et nagu lill, peame ka meie raskustega silmitsi seistes jääma tugevaks ja meeles pidama, et lootus on alati olemas.

Kui ümbritsed end elulillega, hoiab see sind tervena, tugevana, armastatuna. See sümbol aitab sul õppida, areneda, edasi liikuda, takistades seisakut.

Sarnased tooted

Yin-yang sümbol on üks iidsemaid filosoofilisi sümboleid. See on pidev eksistents ja harmoonia kõige maailmas leiduva vahel, mis on olemas tänu kahe vastandliku elemendi yin'i ja yang'i tasakaalustatusele. 

Tootekood: KL03 ,   Laoseis: 8
3,97 €

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tootekood: KL12 ,   Laoseis: 8
3,29 € (10%)
3,66 €

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tootekood: KL14 ,   Laoseis: 7
3,66 €

Roosipuust valmistatud ripats. Kuan yin riputise kogupikkus 36 cm,  puidust osa pikkus 6,5 cm. Kaunistatud pruuni tutiga (element Maa, stabiilsus, vastupidavus, jätkusuutlikkus) ja ripatsi ülaossa on punutud lõpmatuse sümbol. Puidust nikerdatud kuju Kuan Yin’ist tõmbab ligi rahuenergiat ja halastust.

NB! Ei ole soovitatav panna kööki, vannituppa ja tualettruumi.

NB! Abivahendit üles riptades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa selle välja paned?

Tootekood: AV34 ,   Laoseis: 1
21,96 €

Läbipaistev kleeps, kaitse sümbol kuldne. Kleebise mõõdud 3x7cm.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: KL22 ,   Laoseis: 3
3,05 €