Kaubamärgid

 

 

Kleeps Kuldne elulill

Tootekood: KL20
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 10
Hind:
3,30 €
Kogus: - +

Kleepsu läbimõõt on 3 cm. Komplektis on kaks kleepsu.

Elulill kannab endas Universumi energiat. Elulille püha geomeetria väljendab täiuslikku vormi kõige olemasoleva ülesehituses, viidates jumalikule korrale meie reaalsuses.

Elulill on kaunis geomeetriline kujund, mis koosneb  omavahel ühendatud loomingu mustreid sümboliseerivatest ringidest.  Elulill kujutab elu tsüklit. See loob igavesti kestva energiate liikumise, luues enda ümber kerget ja helget energiat.

Seda vormi tunti ja austati juba tuhandeid aastaid tagasi. Muistsetes kultuurides usuti, et geomeetrilised mustrid ja kujundid sisaldavad erilist energiat, mida saab kasutada tervendamiseks ja heaoluks, kui neid mõista ja omaks võtta.  Arvatakse, et elulille kujund aitab meil häälestuda loomisjõule. See energia võib avalduda armastuse, tänulikkuse ja positiivsete kavatsuste kaudu. Elulille saab kasutada ka kaitse eesmärgil. Elulille sümbol korrastab ja võimendab energiaid, aitab luua rahu ja harmooniat meis ja meie ümber.

Tervikuna võetuna jääb Elulill vaimsuse allikaks, meeldetuletuseks, et nagu lill, peame ka meie raskustega silmitsi seistes jääma tugevaks ja meeles pidama, et lootus on alati olemas.

Kui ümbritsed end elulillega, hoiab see sind tervena, tugevana, armastatuna. See sümbol aitab sul õppida, areneda, edasi liikuda, takistades seisakut.

Sarnased tooted

Sümboolikaga märgid on abivahendiks, et tuua erinevaid energiad oma ellu. 

Tegemist on puhastava ja laadiva abivahendiga, mida saab kasutada ka keskendumisel, õppimisel ja mediteerimisel.

Märgi läbimõõt 44 mm.

Tootekood: MV03 ,   Laoseis: 16
3,90 €

Bagua peegel on eriline ravivahend, mille tähendus feng shui’s on seotud võimsa kaitsega.Tegemist on kaheksanurkse vormiga, mida peetakse feng shui’s stabiilseimaks ja head energiat loovaks vormiks. Peegli kaheksa külge esindavad bagua kaheksat eluvaldkonda ja keskel asuv ümmargune peegel sümboliseerib võimsat kaitset nii füüsilisel, psüühilisel kui spirituaalsel tasandil. Selle peegli abil ei kaitse me ennast ainult väljastpoolt tuleva energia eest. 

Tootekood: OH06 ,   Laoseis: 7
10,90 €

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tootekood: KL09 ,   Laoseis: 8
3,00 €

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tootekood: KL11 ,   Laoseis: 22
3,00 €

Kolm tarka ahvi ehk ma ei näe kurja, ei kuule kurja, ei räägi kurja.

Kuju suurus 4,7 x 1,8 x 2,7 cm

Tegemist on kaitsva sümboliga.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV59 ,   Laoseis: 2
19,80 €