Kaubamärgid

 

 

JÄNESE AASTAKAART

Tootekood: JA33
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 17
Hind:
3,60 €
Kogus: - +

Lamineeritud aastakaart mõõtudega 9,0 cm x 12,7 cm.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Hiinlased usuvad, et aastaloom, kes hetkel meie elu juhib tuleb austada ja seetõttu ka aastalooma kujutav pilt, kuju jne oma kodus, ettevõttes, miks mitte ka liiklusvahendis (autos) välja panna. Kindlasti peab see ese olema nähtaval kohal ning bagua tsooni teooriast lähtuvalt tugevas bagua alas. Seega sobib Jänese aastakaart sel aastal välja panna kodu keskossa.

Aastakaardi tagumisel küljel on kirjutatud aasta lühitutvustus. Aeg-ajalt tasub kaart kätte võtta, lugeda aastaga seotud infot ja mõtiskleda, kas ma olen ikka soovitud Teel.

„Hiinlased kutsuvad Jänest maagiks, kes ei jaga igaühega oma maagilist tarkust. Jänes kutsub üles pöörama pilku enda sisse. Nüüd on õige aeg vaadata ausalt enda sisse, tutvuda oma alateadvusega, usaldada intuitsiooni ja viia sisse muudatusi oma sisemaailmas. Ja kõik ikka selleks, et olla valmis looma midagi uut ja suuta hakkama saada muutuvate energiatega.

See aasta ei ole võitude nautimise aasta, vaid töö tegemise, pingutamise, järjepidevuse aasta. Ära hala, vaid tegutse. Ära vingu, vaid leia lahendusi. Ära räägi, vaid pane tähele. Kuid inimesed on altid liigselt suud pruukima või „lavale“ trügima. Õnnelik ja edukas on see, kes suudab kannatlik olla ning sobivat hetke ära oodata. Selline käitumine viib meid meie elu tõeliste väärtusteni.“

Sarnased tooted

Torukujuline, terava otsaga pendel, mis on valmistatud malahhiidist. Pendli pikkus 48 mm, läbimõõt 9mm. Pendel ripub keti otsas, mida saab ka kaela riputada. Pendlit kaunistab hiina draakoni kujutis.

NB! Malahhiit on Vesi Jänese aasta kivi, kandes endas muundumise, muutumise energiat!

Tootekood: AV25 ,   Laoseis: 5
15,30 €

Elegantne käekett daamile. Ehtes on kasutatud magevee pärle ja aventuriini. Kivide läbimõõt 4.5 mm, Käeketi ümbermõõdu suurust saab reguleerida: 17 cm – 20 cm. Metalliosa värvus kuldne ja kinniti on kaunistatud väikeste kristallidega.

PÄRL kannab endas Vee ja Metalli stiihiate energiat. Metalli elemendi pesa on Jänese aastal nõrk ja seetõttu ei saa Vee energia piisavalt toidet. Vesi on aga Jänese aastal seotud töö, elatise, hobide, huvialade, aga ka järglastega. Seega on pärli ülesanne Jänese aastal täita Metalli elemendi (õigete koostööpartnerite, sõprade jne leidmine) pesa ja anda Vee stiihiale terve aasta kestel piisavalt toidet.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH184 ,   Laoseis: 3
36,90 €

Jänese aasta ripats (võtmehoidja) kogupikkusega 6,5 cm ja kaaluga 22 g, kuldse tooniga. 

Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputada ukse külge, lambi külge, koti külge, riietuseseme külge, autos peegli jne külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA09 ,   Laoseis: 27
11,70 €

Jasmiini tee, maht 100 g.

Jasmiini õied on rullitud teelehtedesse. „Moli longzhu“ tähendab tõlkes draakoni jasmiinipärlid.

JOO TEED ja SA LEIAD OMA (elu)TEE – nii ütleb Hiina vanasõna.

Tootekood: JA32 ,   Laoseis: 2
40,50 €

2023.aasta 22. jaanuaril algab musta yin vesijänese aasta.

Selles raamatus anname ülevaate missugused enrgiad seda aastat kujundavad ning kuidas need mõjutavad erinevate loomamärkide käitumist. Kuidas ennast kaitsta ja oma soove tegevuste ja kodu kaudu aktiveerida.

Tootekood: JA36 ,   Laoseis: 27
25,50 €