Kaubamärgid

 

 

JÄNESE AASTAKAART

Tootekood: JA33
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 3
Hind:
3,60 €
Kogus: - +

Lamineeritud aastakaart mõõtudega 9,0 cm x 12,7 cm.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Hiinlased usuvad, et aastaloom, kes hetkel meie elu juhib tuleb austada ja seetõttu ka aastalooma kujutav pilt, kuju jne oma kodus, ettevõttes, miks mitte ka liiklusvahendis (autos) välja panna. Kindlasti peab see ese olema nähtaval kohal ning bagua tsooni teooriast lähtuvalt tugevas bagua alas. Seega sobib Jänese aastakaart sel aastal välja panna kodu keskossa.

Aastakaardi tagumisel küljel on kirjutatud aasta lühitutvustus. Aeg-ajalt tasub kaart kätte võtta, lugeda aastaga seotud infot ja mõtiskleda, kas ma olen ikka soovitud Teel.

„Hiinlased kutsuvad Jänest maagiks, kes ei jaga igaühega oma maagilist tarkust. Jänes kutsub üles pöörama pilku enda sisse. Nüüd on õige aeg vaadata ausalt enda sisse, tutvuda oma alateadvusega, usaldada intuitsiooni ja viia sisse muudatusi oma sisemaailmas. Ja kõik ikka selleks, et olla valmis looma midagi uut ja suuta hakkama saada muutuvate energiatega.

See aasta ei ole võitude nautimise aasta, vaid töö tegemise, pingutamise, järjepidevuse aasta. Ära hala, vaid tegutse. Ära vingu, vaid leia lahendusi. Ära räägi, vaid pane tähele. Kuid inimesed on altid liigselt suud pruukima või „lavale“ trügima. Õnnelik ja edukas on see, kes suudab kannatlik olla ning sobivat hetke ära oodata. Selline käitumine viib meid meie elu tõeliste väärtusteni.“

Sarnased tooted

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Tootekood: KL11 ,   Laoseis: 22
3,00 €

Vesi Jänese aasta võtmehoidja mõõtudega 4,7 cm X 4,0 cm, kaaluga 17,8 g.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA05 ,   Laoseis: 33
18,90 €

Keskuse ehk tasakaalupunkti energia on sel aastal soodne ja inimesi toetav. Eelkõige toetab see bagua ala inimeste haridusteed, soovi ümberõppida, endaga tegeleda ning teadmisi juurde saada. Keskuse energia annab teada, et Jänese aasta on oma teadmiste, oskuste ja võimekuse avastamise, arendamise ja praktiseerimise aasta. 

Tootekood: JA23 ,   Laoseis: 35
2,50 €

Number 7 bagua ala on Tuleviku ja laste tsooni. Sel aastal on see bagua ala soodsas energias. See tsoon on seotud psüühilise jõuga, distsipliiniga, juhtimisega, vastutustundega, vastupidavusega ja küllusega. Seega annab tsooni energia teada, et tuleviku visioon ja tulemused on seotud küllusega ja siis ja ainult siis kui inimene on distsiplineeritud, vastupidav ja vastutustundega. Jänese aasta energiad ei ole seotud lühiajaliste projektidega, vaid see on aeg, kus tuleb tööd teha, kus tuleb ära kannatada, kus tuleb osata nautida ka väikeseid edusamme, väikeseid võite.

Tootekood: JA25 ,   Laoseis: 35
2,50 €

Rahaenergia on Jänese aasta sünnikaardis olemas, kuid rahaenergiat juhtiv element on nõrgas positsioonis, takistades raha liikumist. Seega raha on olemas, kuid seisab peidetuna, mitte kahanedes, ega kasvades, vaid oodates oma aega. 

Tootekood: JA28 ,   Laoseis: 49
3,50 €