Kaubamärgid

 

 

Draakoni aastakaart

Tootekood: DA54
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 4
Hind:
4,50 €
Kogus: - +

Lamineeritud aastakaart mõõtudega 9,0 cm x 12,7 cm.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Hiinlased usuvad, et aastalooma, kes hetkel meie elu juhib tuleb austada ja seetõttu ka aastalooma kujutav pilt, kuju jne oma kodus, ettevõttes, miks mitte ka liiklusvahendis (autos) välja panna. Kindlasti peab see ese olema nähtaval kohal ning bagua tsooni teooriast lähtuvalt tugevas bagua alas. 

Aastakaardi tagumisel küljel on kirjutatud aasta lühitutvustus. Aeg-ajalt tasub kaart kätte võtta, lugeda aastaga seotud infot ja mõtiskleda, kas ma olen ikka soovitud Teel.

Draakon on loomaringi loomade hulgas ainus müütiline olend. Ta suudab luua oma maagiat, muutusi. Hea ja põhjaliku ettevalmistuse korral võib draakoniaastal ette võtta selliseid (lahendamist vajavaid) ülesandeid, mida varem pole julgetud lahendada. Nüüd on aeg mägesid liigutada! On aeg, kus saad teha väga palju oma tuleviku heaks. Just sellise tuleviku heaks, nagu sina seda soovid. Ära jäta kasutamata võimalust muuta oma elu paremaks.

Kuna Draakoni märgusõna on vastutustunne, siis ei tasu aasta energiatega mängida, sest aastaloom võib olla väga ohtlik, isegi robustne. Seega ära tegele kahtlaste asjadega, ära halvenda teadlikult kellegi elujärge, ära peta, ära valeta – Draakon karistab. Kui mitte kohe, siis salvab mõne aja möödudes Madu (2025. aasta on maoaasta).

 

Sarnased tooted

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILD02 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
84,60 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Tootekood: HS38 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Särav rinnanõel FÖÖNIKS mõõtudega 6x6 cm, kaaluga 12,4 g.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: DA36 ,   Laoseis: 3
12,80 €

Number 9 bagua ala on Maine ja oma Mina tsoon. Sel aastal on see bagua ala ebasoodsas energias, mis on seotud pettustega, valeinfo jagamisega, kuulujuttudega, autoriõiguste vargustega, reetmisega, inimeste vaheliste vääritimõistmisega ja sellest tulenevate konfliktidega. 

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on VALVEDRAAKON.

Tootekood: DA46 ,   Laoseis: 32
3,00 €

NB! Draakoniaastal on Metalli ja Vee elementide pesad tühjad. Metalli ja Vee energiat omav PÄRL, täidab aga puudolevad pesad.

Pärlit kandes aktiveerid sa enda sisemise võimu energia, suutes ennast nii paremini juhtida, olla iseenda peremees ning kasutada oma teadmisi, oskusi ja võimekust maksimaalselt. Eks ikka selleks, et pöörlevas hulluses iseendaks jääda. 

Mustast mageveepärlist valmistatud käekett. Pärli läbimõõt 5-6mm. Ehe randmele ümbermõõduga 18-19,5 cm. Ehtes kasutatakse kolmekordse jõudu – seega on selles ehtes materiaalse, vaimse, spirituaalse energia tasakaal. Kinnitusena kasutatakse hõbelille kujutist.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH339 ,   Laoseis: 10
34,20 €