Kaubamärgid

 

 

Abikaart TULILIND

Tootekood: DA42
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 37
Hind:
3,00 €
Kogus: - +

KESKUS Keskuse ehk tasakaalupunkti energia on sel aastal ebasoodne ja mõjutab eelkõige meesalget  muutes ta elus toimuvatele muutustele vastuvõtlikumaks. 

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on TULILIND.

Keskuse nõrkus põhjustab juriidilisi probleeme, kohtuasju, konflikte ja kuulujutte. Kergesti võivad ilmuda päevavalgele igasugused kahtlased teemad. Kerge on rikkuda oma maine.

Inimeste vaheline suhtlemine on häiritud. See aga raskendab koostöö tegemist ja nii on kerge tekitada segadust sõpruskonnas, isegi suurtes koostööprojektides. Kuna tegemist on Keskuse ehk tasakaalupunktiga, siis on oht mõjutada kogu perekonda või kogu kollektiivi või kogu projekti või kogu riiki või kogu maailma.

Selle bagua tsooni ala tasub hoida kontrolli alla, sest ebakõla viib rahulolematuseni, majanduslanguseni, pankrotini. Tervise seiskohalt viitab selle ala ebakõla mürgitusele, sõltuvustele, aga ka meelsuse mürgitusele (infosõda).

Bagua ala nõrgendab veelgi kui siin asub magamistuba, kabinet või trepp. Sellisel juhul tasub kindlasti sedaala kaitsta abikaardiga.

Samas saab siitkaudu toetada loovust ja vastupidavust ning uue asja – ettevõtte, projekti alustamist.

 

Sarnased tooted

Energeetiline laadija – KÜMMENURK. Komplektis 2 tk (läbimõõt 12,5 cm)

Kümmenurk on üks lihtsamaid energeetilisi laadijaid.Tõhus abivahend enda, oma kodu ja oma kaaslaste energeetiliseks puhastamiseks ja laadimiseks. Kümmenurk kui geomeetriline vorm võib küllastada (laadida energeetiliselt) jõududega nii sõna, tunnusmärki kui ka esemeid.

Tootekood: LA01 ,   Laoseis: 16
22,50 €

Draakoniaasta kivi ja tervisekivi on ametüst.

Käevõru aktiivsele, ettevõtlusega, juhtimisega tegelevale daamile. 3 ametüsti kivi mõõtudega 10mm x 10mm on kinnitatud tugevasse kuid elastsesse nahkpaela (läbimõõt 4 mm). Seda paela on lihtne muljuda just kandja käele sobivaks. Ehe kinnitub tugeva magnetiga.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: DA06 ,   Laoseis: 13
25,20 €

Rahakotikaart. Rahaenergia on Draakoniaasta sünnikaardis olemas ning raha ehk majandusenergia on soodne. 

Kanna rahakoti abikaarti rahakoti vahel nii, et kui avad rahakoti, siis märkad seda.

Tootekood: DA47 ,   Laoseis: 23
4,00 €

NB! Draakoniaastal on Metalli ja Vee elementide pesad tühjad. Metalli ja Vee energiat omav PÄRL, täidab aga puudolevad pesad.

Pärlit kandes aktiveerid sa enda sisemise võimu energia, suutes ennast nii paremini juhtida, olla iseenda peremees ning kasutada oma teadmisi, oskusi ja võimekust maksimaalselt. Eks ikka selleks, et pöörlevas hulluses iseendaks jääda. 

Mageveepärlitest valmistatud kaelakee. Pärli läbimõõt 6-7mm. Kaelakee kogupikkus 45 cm. Ehte kinnitusdetailid on hõbedast tooni. Ilus kingitus igas eas daamile.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH343 ,   Laoseis: 1
28,50 €

Lamineeritud aastakaart mõõtudega 9,0 cm x 12,7 cm.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: DA54 ,   Laoseis: 4
4,50 €