Kaubamärgid

 

 

Abikaart RUYI

Tootekood: JA20
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 31
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Number 2 bagua ala on Suhete tsoon. Sel aastal on see bagua ala heas, soodsas energias. Siitkaudu saab toetada karjääri edu, oma valikute ja otsuste edu, arendada suhte kõiki vorme (sõprus, koostöö, armastus jne). 

Ka rikkuse ja külluse seeme on selles bagua tsoonis olemas, kuid viimane annab mõista, et Jänese aasta ei ole üksi tegemise aasta, vaid tuleb leida õigeid koostööpartnerid, luua toimivad suhted. Olles avatud koostööle, lubad oma ellu põnevaid võimalusi, ka raha. Siinjuures annab tsooni mõjutegur teada, et iseennast ära kaotades, kaotad ka suhted. 

Viimaste aastate psühholoogilinepinge on eriti raskelt mõjunud paaridele. Nüüd saab selle tsooni kaudu toetada paarisuhte energiat. Samuti kui otsid endale partnerit eluteele, siis kasuta selle bagua ala jõudu. Lisaks tavapärasele tsooni asukohast tulenevatele armastuse energiatele, on sel aastal siitkaudu võimalik taastada perekondlikku harmooniat, parendada firmasiseseid suhteid, leida ja luua uusi koostöövõimalusi.

Kui siin alas asuvad kodu peauks ja/või magamistuba, eelkõige voodi, siis head võimalused vähenevad. Ka tualettruum, vannituba või köök, mis asuvad selles bagua alas, nõrgestavad tsooni poolt pakutud võimalusi ning sel juhul on soovitus seda tsooni kindlasti kaitsta. 

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on RUYI

Sarnased tooted

Ehe on valmistatud punasest granaadist ning seda saab kasutada nii kaelakeena kui ka käevõruna. Kivi läbimõõt on 4 mm ja ehte kogupikkus 55 cm. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH227 ,   Laoseis: 4
54,90 €

Jänese aasta võtmehoidja (ripats) kogupikkusega 5,3 cm ja kaaluga 51,9 g; pronksise tooniga. Koosneb kolmest osast:

  • kelluke mõõtudega 2,6 x 1,8 cm – kaitseb kurjade jõudude eest
  • tervisekõrvits mõõtudega 2,6 x 1,3 cm - imeb endasse kõik haigused
  • medaljon mõõtudega 2,7 x 0,3 cm – toob abivahendi omanikule rahu ja elu tasakaalu ning aitab leppida mineviku kogemustega

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA06 ,   Laoseis: 60
14,40 €

Jänese aasta ripats (võtmehoidja) kogupikkusega 8,6 cm ja kaaluga 30 g, pronksise tooniga. 

Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputada ukse külge, lambi külge, koti külge, riietuseseme külge, autos peegli jne külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA08 ,   Laoseis: 51
14,40 €

Jänese aasta ripats (võtmehoidja) kogupikkus 8,2 cm, kaaluga 29 g, pronksine toon. 

Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputada ukse külge, lambi külge, koti külge, riietuseseme külge, autos peegli jne külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Andes abivahendile ülesande ja kandes seda kaasas oled valmis jäneseaastal unustama kõik eelnenud raskused ja tervened füüsiliselt, vaimselt ja hingeliselt.

Tootekood: JA12 ,   Laoseis: 86
11,70 €

Number 6 on bagua ala Abistajate ja reiside tsoon. Sel aastal on see bagua ala ebasoodsas energias. Tähelepanelik tasub olla neil, kelle kodu peauks ja/või magamistuba (eelkõige voodi) asuvad selles bagua alas – kindlasti vajab kaitset. Selle tsooni negatiivne energia teeb inimesed liiga võimukaks, eneseimetlejaks ja nii jääb oluline märkamata.  Eriti raskelt mõjutab see energia mehi ja juhte. Kerge on tõusta kõrgustesse ja veel kiiremini alla kukkuda.

Tootekood: JA24 ,   Laoseis: 34
2,50 €