Kaubamärgid

 

 

Abikaart RAHAPUU

Tootekood: JA19
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 1
Hind: 2,50 €
0,62 €
Kogus: - +

Karjääri ja valikute tsoon. Sel aastal on see bagua ala heas, soodsas energias. See tsoon on seotud õigete valikute tegemisega, samuti pidulike (sünnipäev, abiellumine, kihlus, lapse sünd, auhinna saamine) sündmuste toimumisega. Siitkaudu saab toetada abielu, eelkõige pikaajalisi suhteid. Jänese aasta energiad toetavad just rituaali (abiellumise, laulatuse) läbi teinud suhteid.

Tavaliselt jääb siia alasse kodus esik. Seega kui hoiate seda ala (esik) korras, on oodata toredaid ja meeldejäävaid sündmusi.

Samuti toetab see bagua ala sel aastal naisi, naise valikuid, naise heaolu. Siitkaudu saab toetada naise mainet – tema rolle elus. Seega kui soovid neid teemasid sel aastal kaitsta, toetada, aktiviseerida, siis tasub selle bagua energiatega ka „mängida“.

Kodu peauks ja/või magamistuba seda tsooni nõrgestavad seda tsooni, vähendades soodsaid võimalusi. Ka tualettruum või vannituba, mis asuvad selles bagua alas, nõrgestavad tsooni poolt pakutuid võimalusi. 

Selle bagua ala kaitse ja aktiviseerimise abikaart on RAHAPUU

Sarnased tooted

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILJ03 ,   Tarneaeg: 55 päeva
64,80 €

Pärlmutter valge jasmiini õis mõõtudega 5,5 cm x 5,5 cm, kaal 13 g.

NB! Jasmiin on vesi Jänese aasta lill! Vaata ka jasmiini tee.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: JA01 ,   Laoseis: 4
9,95 € (15%)
11,70 €

Kinaverist valmistatud riputis pikkusega 7,3 cm ja kaaluga 20 g. Riputises kujutatakse 3 avanenud lootoseõit, millest kasvavad välja 4 külluse seemet (kivid läbimõõduga 6 mm). Riputist võib kanda mobiili, rahakoti, võtmete küljes, aga ka riputada kodus/büroos välja kindlasti nähtavale kohale.

NB! Tegemist on Vesi Jänese aasta külluse ja rikkuse kiviga.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA15 ,   Laoseis: 18
24,90 €

Number 4 bagua ala on Raha ja rahulolu tsoon. Sel aastal on see bagua ala tugevalt häiritud, eelkõige liiga tugeva Puu stiihia energia tõttu. Kui see bagua ala on nõrgestatud, siis on elus raske tasakaalu saavutada. Selline energia muudab inimesed laisaks ja nad ei hoolitse piisavalt iseenda heaolu ja/või oma ettevõtte heaolu eest ning eelkõige mõjutab see äriedukust. Lihtne on õiget hetke mööda lasta ja õiget ideed mitte märgata.

Tootekood: JA22 ,   Laoseis: 35
0,62 € (75%)
2,50 €

Aastaenergiasse tasub suhtuda austusega ja seetõttu ka aastaloom välja panna. 

Märgi läbimõõt 32mm

Tootekood: JA30 ,   Laoseis: 7
1,35 € (50%)
2,70 €