Kaubamärgid

 

 

Abikaart PUNANE ELEVANT

Tootekood: JA25
Laoseis: 38
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Number 7 bagua ala on Tuleviku ja laste tsooni. Sel aastal on see bagua ala soodsas energias. See tsoon on seotud psüühilise jõuga, distsipliiniga, juhtimisega, vastutustundega, vastupidavusega ja küllusega. Seega annab tsooni energia teada, et tuleviku visioon ja tulemused on seotud küllusega ja siis ja ainult siis kui inimene on distsiplineeritud, vastupidav ja vastutustundega. Jänese aasta energiad ei ole seotud lühiajaliste projektidega, vaid see on aeg, kus tuleb tööd teha, kus tuleb ära kannatada, kus tuleb osata nautida ka väikeseid edusamme, väikeseid võite.

Selle bagua ala märgusõna on kvaliteet, korrektsus, olukorrast ja toimimise mehhanismidest arusaamine. 

Selle bagua energia aitab õigel kasutamisel suurendada sissetulekuid, raha liikumist, saagi küllust ehk tulemust. Samas, oh üllatust, toetab antud tsoon romantikat ja soodustab perekonna ja abielu õitsengut. 

Siinkohal ka hoiatus. Pinnapealsus, vastutustundetus, kannatamatus ja äkilisus toovad karistuse. 

Ettevaatus kuulub siia kui selles bagua alas asuvad kodu peauks ja/või magamistuba, eelkõige voodi. Sel juhul tasub tsooni poolt pakutavaid võimalusi kindlasti kaitsta.

Selle bagua ala kaudu saab mõjutada tehnoloogia tööstust, kinnisvara, kaevandust, üldse mäetööstust ja transporditööstust.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on PUNANE ELEVANT.

Sarnased tooted

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Metallist kuju, suurus: 8*6CM

Tootekood: ILJ03 ,   Tarneaeg: 55 päeva
64,80 €

Vesi Jänese aasta võtmehoidja mõõtudega 4,7 cm X 4,0 cm, kaaluga 17,8 g.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA05 ,   Laoseis: 31
9,45 € (50%)
18,90 €

Jänese aasta ripats (võtmehoidja) kogupikkusega 8,6 cm ja kaaluga 30 g, pronksise tooniga. 

Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana, aga ka riputada ukse külge, lambi külge, koti külge, riietuseseme külge, autos peegli jne külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA08 ,   Laoseis: 46
14,40 €

Jänese aasta aktiveerija, mis paigutatakse ruumis, õues, autos jne nähtavale kohale – avaldades seeläbi austust Jänese aastale ja tõmmates ligi toetavat energiat.

Tootekood: JA17 ,   Laoseis: 12
8,85 € (50%)
17,70 €

Number 4 bagua ala on Raha ja rahulolu tsoon. Sel aastal on see bagua ala tugevalt häiritud, eelkõige liiga tugeva Puu stiihia energia tõttu. Kui see bagua ala on nõrgestatud, siis on elus raske tasakaalu saavutada. Selline energia muudab inimesed laisaks ja nad ei hoolitse piisavalt iseenda heaolu ja/või oma ettevõtte heaolu eest ning eelkõige mõjutab see äriedukust. Lihtne on õiget hetke mööda lasta ja õiget ideed mitte märgata.

Tootekood: JA22 ,   Laoseis: 35
2,50 €