Kaubamärgid

 

 

Abikaart KUAN YIN

Tootekood: EK10
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 4
Hind:
2,24 €
Kogus: - +

NB! Metall Roti aastal toetab KUAN YIN sümboolika TIIGRI, AHVI ja SEA armastuse energiaid.

Kuan Yin pilt sümboliseerib tervenemist, luues füüsilist ja vaimset rahu. Selle abivahendi energia toetab heaolu ja lasterikkust. Toetab naisenergiat, lapsi, kodusoojust ja turvatunnet. Kui Kuan Yin pilt on suunatud peaukse suunas, siis neutraliseerib see sissetuleva võimaliku halva energia juba eos. 

Kuan Yin’i pildiga aktiveeritakse eelkõige Abistajate, õpetajate ja reiside tsooni ning Teadmised, töö iseendaga tsooni.

Kuan Yin on kaastunde ja halastuse jumalanna, valgustatud olevus, kes on pühendunud inimese sisemisele vabanemisele ja õnnele. Tema täispikk hiina keelne nimi on Kuan Shi Yin Po Sa, mis tõlgituna tähendab − tema, kes kuuleb maailma karjeid.  

Kuan Yin teab millal keegi vajab abi, ta toob rahu ja mõistmist, kaastunnet millal iganes keegi soovib. Igaüks, kes abi vajab ja teda appi palub, saab olema mõjutatud tema heasoovlikkusest. Kui paigutada ruumi Kuan Yin’i pilt puhastab selle energia kodu negatiivsetest mõjudest, sealhulgas hajutades haigusi, traumasid. Seetõttu on Kuan Yin oodatud sportlaste kodudes.

Kuan Yin annab teada: „Tahan olla kaitsjaks neile, kes on kaitseta, juhiks neile, kes reisivad teel. Neile, kes soovivad minna üle vee, tahan ma olla paat, parv või sild. Nõnda kõikidel elavatele asjadele, mis on arvutud nagu taeva otsatu kõrgus, tahan olla toitja ja toetaja, kuni nad pääsevad kannatuse raja taha“.

Kui Kuan Yin asub abistajate, õpetajate ja reiside tsoonis ning on näoga suunatud vastasasuva raha, rikkuse ja rahulolu tsooni poole, siis toetab see ravivahend selle kodu ja seal elavate inimeste küllust ja rahulolu. NB! Kuan Yin’i kuju pööramisega mingi tsooni poole, toetab selle energia ka vastavat tsooni.

Näiteks:

  • Kui Kuan Yin’i kuju on suunatud perekond, sugupuu ja mineviku tsooni poole, siis toetab selle abivahendi energia perekonda, kogemusi ja tervislikku heaolu.
  • Kui Kuan Yin’i kuju on suunatud suhete, sõpruse ja armastuse tsooni poole, siis toetab see suhete energiat.
  • Kui Kuan Yin’i kuju on suunatud laste, loovuse ja tuleviku tsooni poole, siis toetab selle energia lasterikkust ning tulevikuplaane.

NB! Kuan Yin’i ei ole soovitatav välja panna kööki, vannituppa ja tualettruumi.

Sarnased tooted

Metall Roti aasta reisiamulett on TIIGER. Kui soovid reisida, siis kanna enda läheduses Tiigri sümboolikat. Roti aasta reisimised on aga eelkõige seotud enesetäiendamisegakogemuste omandamisega, õppimisega.

Tootekood: EK09 ,   Laoseis: 20
2,24 €
Kokku sobivad tooted

Punane Lõpmatuse sümboliga soovipael, 0,7 m ja 1 cm lai. 

Tootekood: KA13 ,   Laoseis: 75
6,00 €

Kuues raamat sarjast "Feng shui ja bagua", milles käsitleme bagua kaheksa tsooni teooria kuuendat eluvaldkonda. 

Artikkel: Õpetajad, abistajad, reisid - Tuleb tuul ja puhub taeva selgeks

Tootekood: RM06 ,   Laoseis: 9
26,50 €

Kaardi mõõdud: 9x16,2 cm, kaart on yin/yang harmoonias, energeetiline sümbol.

Tootekood: EK06 ,   Laoseis: 10
4,90 €