Kaubamärgid

 

 

Abikaart DRAAKON ja FÖÖNIKS

Tootekood: JA23
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 48
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Keskuse ehk tasakaalupunkti energia on sel aastal soodne ja inimesi toetav. Eelkõige toetab see bagua ala inimeste haridusteed, soovi ümberõppida, endaga tegeleda ning teadmisi juurde saada. Keskuse energia annab teada, et Jänese aasta on oma teadmiste, oskuste ja võimekuse avastamise, arendamise ja praktiseerimise aasta. 

Keskuse energia soosib ka kirjanduslikku tegevust, loovust ja ideede genereerimist. Olles avatud uuele, aga samas osates kasutada oma mineviku kogemusi ja oskusi, võid saavutada sel aastal palju. Kindlasti toetab see bagua ala inimese ametaialast karjääri, samuti akadeemilist karjääri. Selle tsooni kaudu saab toetada eksamite sooritamist, uurimistööde kirjutamist jne.

Aga on üks aga… Kui see bagua alasse jääb magamistoa voodi asukohta või kui siia jääb veega seotud ruum, nagu vannituba, tualettruum või saun või kui siin asub trepp – siis see nõrgestab selle tsooni jõudu. Sellisel juhul on soovitav seda bagua ala kaitsta.

Lisaks saab selle tsooni kaudu toetada mehe valikuid ja heaolu ning siin võib asuda õppimisetuba või -nurk või kabinet.

Segadust tekitab keskuse suuruse mõista. Üldjuhul on see proportsioonis kodu suurusega ja kindlasti mitte vähem kui 1 meetrise läbimõõduga. Seega, mida suurem kodu põhjapind, seda suurem ka keskuse läbimõõt. Keskusest saavad alguse kõik ülejäänud bagua tsoonid.

Keskuse hea energia annab teada, et Jänese aastal keerulistest hetketest aitab eelkõige jagu saada tegelemine iseendaga ja oma teadmiste, oskuste täiustamisega. Loomulikult ei tohi unustada, et teadmised praktikata on kadunud teadmised. Jänes on oma loomult praktiline.

Kes ootavad oma ellu armastust, siis Keskuse kaudu saab sel aastal aktiveerida armastussuhteid ja romantilisi hetki.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on DRAAKON ja FÖÖNIKS.

Sarnased tooted

Vesi Jänese aasta võtmehoidja mõõtudega 3,5 cm X 9 cm.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA04 ,   Laoseis: 30
19,80 €

Rinnanõel mõõtudega 1,7 x 2,7 cm, kaaluga 3,76 g. Ehtes on kasutatud väikesi kristalle ja ühte pärlilaadset toodet.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: JA10 ,   Laoseis: 29
20,70 €

Tuliahhaadist käevõru ümbermõõdule 18-19 cm. Kandiliste kivide mõõdud on 7x7mm. Kivi värvus varieerub punastes-beežides-oranžides triipudes ning on kergelt läbikumav. Kivide kandiline vorm lisab juurde yin-energiat. Tuues kandjale rahu, kergust, meelekindlust ja kindlustunnet, et teha otsuseid.

NB! Tuliahhaat on Vesi Jänese aasta kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

 

Tootekood: EH314 ,   Laoseis: 10
14,40 €

Number 3. bagua ala on Mineviku ja perekonna tsoon. Sel aastal on see bagua ala ebasoodsas energias, sest siin asub haiguste täht. Inimest mittetoetav energia loob hüperaktiivse atmosfääri, mistõttu ei suudeta siin kodus välja puhata. Inimese tervislik seisund on pideva pinge all ja tulemusena aktiveeruvad vanad probleemid (näiteks vigastused), kroonilised haigused või pärilikkusega seotud nn geneetilised haigused.

Tootekood: JA21 ,   Laoseis: 48
2,50 €

Number 9 bagua ala on Maine ja oma Mina tsoon. Sel aastal on see bagua ala heas, soodsas energias. See bagua ala on seotud majandusliku eduga, raha ja küllusega laiemalt. Olgu siis tegemist lasterikkusega, toiduküllusega, teadmiste küllusega jne.

Tootekood: JA27 ,   Laoseis: 48
2,50 €