Kaubamärgid

 

 

Abikaart DRAAKON ja FÖÖNIKS

Tootekood: JA23
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 37
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Keskuse ehk tasakaalupunkti energia on sel aastal soodne ja inimesi toetav. Eelkõige toetab see bagua ala inimeste haridusteed, soovi ümberõppida, endaga tegeleda ning teadmisi juurde saada. Keskuse energia annab teada, et Jänese aasta on oma teadmiste, oskuste ja võimekuse avastamise, arendamise ja praktiseerimise aasta. 

Keskuse energia soosib ka kirjanduslikku tegevust, loovust ja ideede genereerimist. Olles avatud uuele, aga samas osates kasutada oma mineviku kogemusi ja oskusi, võid saavutada sel aastal palju. Kindlasti toetab see bagua ala inimese ametaialast karjääri, samuti akadeemilist karjääri. Selle tsooni kaudu saab toetada eksamite sooritamist, uurimistööde kirjutamist jne.

Aga on üks aga… Kui see bagua alasse jääb magamistoa voodi asukohta või kui siia jääb veega seotud ruum, nagu vannituba, tualettruum või saun või kui siin asub trepp – siis see nõrgestab selle tsooni jõudu. Sellisel juhul on soovitav seda bagua ala kaitsta.

Lisaks saab selle tsooni kaudu toetada mehe valikuid ja heaolu ning siin võib asuda õppimisetuba või -nurk või kabinet.

Segadust tekitab keskuse suuruse mõista. Üldjuhul on see proportsioonis kodu suurusega ja kindlasti mitte vähem kui 1 meetrise läbimõõduga. Seega, mida suurem kodu põhjapind, seda suurem ka keskuse läbimõõt. Keskusest saavad alguse kõik ülejäänud bagua tsoonid.

Keskuse hea energia annab teada, et Jänese aastal keerulistest hetketest aitab eelkõige jagu saada tegelemine iseendaga ja oma teadmiste, oskuste täiustamisega. Loomulikult ei tohi unustada, et teadmised praktikata on kadunud teadmised. Jänes on oma loomult praktiline.

Kes ootavad oma ellu armastust, siis Keskuse kaudu saab sel aastal aktiveerida armastussuhteid ja romantilisi hetki.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart on DRAAKON ja FÖÖNIKS.

Sarnased tooted

Juba tuhandeid aastaid tagasi on inimesed arvanud, et õnne loob maa ja taeva tasakaal. Selleks tuli aga maa ja taevas kokku viia. Appi võeti tugev tuul ehk yang (valge) ja salapärane vesi ehk yin (must).

Mõõdud: 60x60x60 mm. Küünal on käsitsi valmistatud ja väestatud. 

Mõtle läbi oma soovid, süüta küünal ning esita soov.

Tootekood: KN01 ,   Laoseis: 19
11,70 €

Ehe on valmistatud punasest granaadist ning seda saab kasutada kaelakeena kui ka käevõruna. Kivi läbimõõt on 4 mm ja ehte kogupikkus 55 cm. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH224 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
29,90 €

Ehe on valmistatud punasest granaadist ning seda saab kasutada nii kaelakeena kui ka käevõruna. Kivi läbimõõt on 4 mm ja ehte kogupikkus 55 cm. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH227 ,   Laoseis: 4
54,90 €

Hõbedast s925 (hõbe 92,5% ja vask 7,5 %) kaelakee kogupikkusega 40-45 cm. Kee otsas hõbedane ripats mõõtudega 1,2 x 1,7 cm. Ripatsil kujutatud kuul istuvat jänest. Õrn ja naiselik kaelakee. Hiinlased usuvad, et Jänes kannab endas maagilisi võimeid ja yin ehk naiselikku tarkust. Sobib nii naisele kui neiule.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH317 ,   Laoseis: 13
38,70 €

Punasest granaadist valmistatud käevõru ümbermõõdule 18 cm. Kivide suurus 3mm.

NB! Punane granaat on Vesi Jänese aasta armastuse kivi, mis aitab tõmmata ligi partnerit ja/või hoida olemasolevat suhet „põlemas“. Kuna Jänese aastal on Tule element puudu ja seega armastussuhteid keeruline luua, siis tühja elemendi pesa täites (nt ehet kandes), luuakse feng shui mõistes endas kirglikud armastuseenergiad ja tööle hakkab feng shui põhipostulaat sarnane tõmbab sarnast.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH318 ,   Laoseis: 3
23,40 €