Kaubamärgid

 

 

PERE ja LASTE NÄDAL 10.11.-16.11.

10.11.2022
PERE ja LASTE NÄDAL 10.11.-16.11.

Pere ja tuleviku loomise ning laste saamise nädal 10.11.-16.11.

Kodukuu raames on selle nädala teema PERE ENERGIA ja LASTE ehk VILJAKUSE energia.

T 15.11. kl.18.00 toimub online seminar teemal:

KAS SINU KODU TOETAB PERE LOOMIST ja LASTE SAAMIST? (kliki)

Selle nädala raames, osad (pere nädalaga) seotud tooted soodushinnaga:

*HALASTUSJUMALANNA KUAN YIN (kliki) paiguta see kas laste ehk tuleviku tsooni, või näoga selle tsooni poole ning esita taotlus.

*TULEVIKU MAAGIA - 7 ELEVANDI KUJUD (kliki) 7 elevanti üksteise sabas tähistab tuleviku järk-järgulist loomist. Number 7 kannab endas viljakust, seetõttu kasutatakse seda abivahendit järeltulevate põlvkondade jätkumiseks, laste saamiseks.

*TULEVIKULINNUD (kliki) Selle abivahendi abil aktiveeritakse eelkõige tulevikku suunatud projekte ja eesmärke, aga ka laste saamist, töökoha vahetust ning loomingulisi protsesse.

*VIINAMARJAKOBAR (kliki) Viinamari tähistab küllust ja paljusust. Pärli sümboolika kannab endas naiselikkuse, viljakuse, emaduse, sünni, tahtejõu, intuitsiooni, mõtteselguse, emotsioonide tasakaalu, küpsuse, südamesoovide, suhte õnne energiat.

*VILJAKUSE GRANAATÕUN (kliki) Granaatõuna kujulised esemed pannakse kodus nähtavale välja või kantakse enda läheduses kui soovitakse last saada.

*MINU KAITSTUD PERE (kliki) Feng shuis on rebase sümbol seotud abieluga: rebane toetab abielu ja perekonda ning kaitseb abielu truudusetuse eest.

*NAISE VILJAKUSE MAAGIA (kliki) See ehe toetab eelkõige naise viljakust, rasestumist, lapse saamisega seotud organeid ja energiaid.

*ÕNNISTATUD PERESUHTED (kliki) Ehe on kaunistatud kahe rebasega, mille tähendus feng shui’s on seotud abieluga: rebane toetab abielu ja kaitseb abielu truudusetuse eest.

*TULEVIKU 7 MAAGIA (kliki) Elevant sümboliseerib pikka iga ja stabiilsust. Number 7 kannab endas viljakuse, ja tulevikuplaanidega seotud energiat.

 

vaata ka 9 NÕUANNET LAPSE SAAMISE ENERGIA AKTIVEERIMISEKS (kliki)