Kaubamärgid

 

 

TIIGRI AASTA

TIIGRI AASTA

Yang musta vee Tiigri aasta algab 1. veebruaril 2022. kl.13.47 (Hiina aja järgi)

TIIGRI aasta TÄHISTAMISED üle EESTI 26.01.-07.02.2022. Loe: HIINA UUSAASTA (kliki)

Tiiger ise kannab endas Puu elemendi energiat, aasta 2022 aga Vee elemendi energiat.

Tegemist ei ole rahuliku aastaga, sest Tiigri võimas must vesi kasvatab suure puu kõrgeks kuni taevalaotuseni välja. Mida see kaasa võib tuua? Oleme valmis ettearvamatuteks sündmusteks, sest liiga kiiresti kasvav puu võib kergesti murduda ja loodame, et positiivsuse suunas.

Tiiger kiirgab eneseusku. Ta ei tunnista, et võib olla kellestki kehvem. Ta võtab meeleldi vastustuse ja juhtimise enda õlgadele. Ta on kindlameelne ja valmis oma kohustusi täitma. Tiiger ei karda uuendusi, uusi nägusid, uusi võimalusi. Tegemist on põneva kaaslasega, kes on täis füüsilist liikumist, arutelusid, mõistatusi, aga ka sildistamist ja tagarääkimist.

Tundub, et kõik uus on hea ja kõik lõhutud vana on veelgi parem. Kuid Tiigri rahutu energia kutsub ettevaatusele, sest liiga kergekäeline vana lõhkumine toob kiire kukkumise. Vanade traditsioonide ja väärtuste lõhkumine võib kaasa tuua katastroofi. Kas sa soovid seda ?

Vesi Tiiger on inimeste armastaja ja empaatiline. Ta võib olla unistaja, kunstnik, spirituaalne juht. Kuid vesi Tiigri energiat, käitumist ja saatust juhib Puu Kukk. Puu Kukk, kes ütleb valel ajal, otsustab liiga kiiresti, muudab kuuldud sõnumit ning pole õigel ajal kohal. Tema aja tajumine ja ajastatus on kehv ja see annab Tiigrile pidevalt teada, et ainult üks vale samm ja su TEE on kadunud. Seega võib öelda, et Tiiger (aasta) on ohus. Appi tuleb võtta hea intuitsioon, veele omane tähelepanuvõime, kuulamisoskus ja üks otsus korraga, sest pendeldamist ning ühest äärest teise kiikumist endale lubada ei saa. Kõrge PUU ju murdub. ON TARKADE VALIKUTE AASTA. ÕIGE AJASTATUSE AASTA.

Musta Vee TIIGRI moto on: eesmärk - pingutus - tulemus - puhkus. Lihtsalt istuda ja aasta möödumist ootama jääda, on suurim viga. Aastat iseloomustab suurte muutuste energia.

Vesi on seltskondlik, tundlik, emotsionaalne, impulsiivne ja seksuaalne. Vesi armastab vabadust ega talu survet endale. Seega võib vee energiast kantud idee haarata masse ja viia voogudena kaasa. Tark kinnitab ennast vundamendi külge ja ei lähe iga veega kutsega kaasa.

Kui Vee energial tekib kinnisidee, siis võib olla ettevaatamatu, hoolimatu ning seda on võimatu mõjutada. Temas võivad toimuda radikaalsed muutused ning tema jaoks on oluline ainult see, mis on siin ja praegu.

Vesi on seotud info liikumisega. Seetõttu on oluline jälgida, millist teavet ja kust saad. Keda sa kuulad? Meele rahustamiseks ja keskendumiseks visanda oma peamine tegevuse suund ja konkreetne eesmärk ning hakka selles suunas liikuma. Kui sinu aasta energiad on õigesti häälestatud, siis võib tulla mingi läbimurre ja sellega kaasneda kiire areng.

Tiigri aasta sünnikaardis on Vee energia olemas, kuid jätkuvalt on puudu TULI. Tuli aga tähistab sel aastal inimeste eneseväljendust läbi töö, tegevuse, loomingu, suhete jne. Kuna TÖÖ elemendi pesa on tühi, siis viitab see segadustele tööturul. Kuna TULD EI OLE, siis on päris keeruline oma karjääri arendada – selleks tuleb kõvasti vaeva näha ja pigem kaldud kannapööret tegema, kui kannatama. Raha energia on olemas, aga kuna rahal pudub valvur, siis RAHA lihtsalt KAOB näppude vahelt. Raha energia suurim vaenlane on inimene ise oma halbade valikutega.

ARMASTUSE energiad pigem mängivad ja vallatlevad ning seda õiget on keeruline leida.

Lõpuks ometi astub aastasse REISI energia. Seega võimalusi tekib, kuid Tiigri triibud loovad reisidele tõkkejooksu teekonda. Kõik on mööduv. Tuleb olla kannatlik. Seda aastat iseloomustab kannatuse katkemine, loobumine... ja miks mitte midagi uut teha.

Samas soodustab aasta uute projektide algatamist, uute ideede tulemist. Seega tee endale konkreetne PLAAN ja hakka seda ellu viima. Eelkõige soosib aasta lühiprojekte, aga ole sina targem ja panusta pikaealisusse, sest liiga kiire kasvuga taimel on kehv saagikus.

TERVISE energiat mõjutab eelkõige suur põrkumine, mis on soetud meie vaimse energiaga: üleväsimus, tüdimus, frustratsioon, stress ja depressioon ootavad järjekorras ja inimene on valmis ise endal vaipa alt tõmbama. Haigused on alati olnud ja jäävad kuid koroona mõju (võrreldes teiste viiruhaigustega) pole ohtlik enam niivõrd meie füüsilisele tervisele, vaid pigem meie vaimsele tervisele.

VÕITLEV HOIAK tekitab SÕDA. Sõjas on alati kaotajad ja võitjad. Tiiger ei taha sõda. Ta tahab tark ja mõistev juht olla, kuid kas Kukk seda lubab? Mida rohkem sa oled võitlevas olekus, seda rohkem sa aasta käest „peksa“ saad. VALIK ON SINU!

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Tiiger tähistab juhti ja juhtimistarkust. Vanas Hiinas oli tiiger kõige ohtlikum, targem ja tugevam loom.

Tootekood: HS35 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 96,80 €

Tuleviku (7) tsooni energia on sel aastal EBADSOODNE, sest energiad on segaduses, mida iseloomustavad röövid, kaotused, vargused. 

Tootekood: TA15 ,   Laoseis: 69
2,50 €

Karjääri tsoon (1) energia on sel aastal SOODNE ja on seotud õigete valikutega. 

Tootekood: TA09 ,   Laoseis: 66
2,50 €

Abistajate tsoon (6) energia on sel aastal SOODNE. 

Tootekood: TA14 ,   Laoseis: 77
2,50 €

Mineviku tsoon (3) energiaon sel aastal EBASOODNE, aktiveerides võitlust õige ja vale vahel, loob vastuolusid, vanade väärtuste lõhkumist, juurte läbilõikamist ja luues konflikte, vaidlusid, tülisid ja üldist ebakõla. 

Tootekood: TA11 ,   Laoseis: 68
2,50 €

Raha tsoon (4) energia on sel aastal SOODNE. 

Tootekood: TA12 ,   Laoseis: 86
2,50 €

Keskuse energia on sel aastal tugevalt häiritud ja see mõjutab kogu aastat.

Tootekood: TA13 ,   Laoseis: 71
2,50 €

Teadmiste tsooni (8) energia on sel aastal SOODNE. Siin asub selle aasta jõukuse energia.

Tootekood: TA16 ,   Laoseis: 56
2,50 €

Suhete tsoonis (2) energia on sel aastal EBASOODNE

Tootekood: TA10 ,   Laoseis: 67
2,50 €

Maine tsooni (9) energia on sel aastal SOODNE ning annab teada, et inimesed peavad olema julged ja mitte kartma muutusi. 

Tootekood: TA17 ,   Laoseis: 74
2,50 €

Tutt pikkusega: 

  • Punase otsaga(1) pikkus 12 cm
  • Oranzi otsaga(2) pikkus 13 cm

Tutt kinnitatakse kas koti külge, jope külge, ukselingi külge, akna külge jne. 

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV11 ,   Laoseis: 20
2,99 €

Yin-Yang loomakleepsu läbimõõt on 22 mm. Komplektis on kaks kleepsu.

Hiinlased usuvad, et kui mingi vana muster (hirm jne) aktiveerub, siis tuleb kodus välja panna Tiigri sümboolika – see kaitseb.

Tootekood: KL10 ,   Laoseis: 18
2,90 €

Energeetiline laadija – KÜMMENURK. Komplektis 2 tk (läbimõõt 12,5 cm)

Kümmenurk on üks lihtsamaid energeetilisi laadijaid.Tõhus abivahend enda, oma kodu ja oma kaaslaste energeetiliseks puhastamiseks ja laadimiseks. Kümmenurk kui geomeetriline vorm võib küllastada (laadida energeetiliselt) jõududega nii sõna, tunnusmärki kui ka esemeid.

Tootekood: LA01 ,   Laoseis: 15
17,10 €

Tuliahhaadist käevõru, ümbermõõdule 20 cm. Suur kivi mõõtudega 13-18 mm ja väike kivi läbimõõduga 8 mm. Tuliahhaat täidab yang vesi Tiigri aasta tühja Tule pesa. Eelkõige on selle kivi energia seotud töö/raha/sissetulekute kaitsega.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH257 ,   Laoseis: 12
12,90 €

Aastaenergiasse tasub suhtuda austusega ja seetõttu ka aastaloom välja panna.

NB! Kuju kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega?

Tootekood: TA02 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
14,40 €

Püramiid mõõtudega 6 x 6 x 6 cm, kaal u 200 g. Püramiidi valmistamisel on kasutatud obsidiaani ja tiigrisilma ning sisse on loodud elupuu kujutis. Feng shui’s tähistab elupuu sümbol eluringi, sisaldades endas minevikku, olevikku ja tulevikku. Väärtuse elupuule (eluringile) lood aga sina ise.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV65 ,   Laoseis: 1
69,45 €

Abivahendit saab kasutada nii võtmehoidjana kui ka riputisena näiteks autos, koti küljes, tööl, kodus. Kogupikkus 10,5 cm.

NB! Eset kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega?

Tootekood: TA05 ,   Laoseis: 2
14,40 €

Tiigri kujutisega riputis/võtmehoidja mõõtudega: medaljon 3,1x3,1 cm ja riputise kogupikkus 6,5 cm.

NB! Eset kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad, kasutad?

Tootekood: AV66 ,   Laoseis: 13
12,90 €

Metalne kaitsetalisman mõõtudegaga 2,5 cm x 2,9 cm, kaal 15,3 grammi.

NB! Abivahendit kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV54 ,   Laoseis: 33
12,90 €

Puidust Zodiaagi loomamärk mõõtudega u 3 x 4 cm, kaaluga u 30 g.

Loomamärgi saab riputada ruumi, aga ka autosse, koti külge, võtmekimbu külge.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: ILT06 ,   Laoseis: 5
9,90 €

Verekivist käevõru ümbermõõdule 19 cm. Kivi suurus 8 cm, üksik lapik kivi mõõtudega 13x5x5 mm. Verekivi on yang vesi Tiigri aasta tervisekivi. Verekivi kannab endas Tule elemendi energiat!

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH250 ,   Laoseis: 22
14,40 €

Käevõru rodokrosiidist, ümbermõõdule 19 cm. Kivi läbimõõt 8 mm. Rodokrosiit on üks yang vesi Tiigri aasta töö/raha (sissetulekute) kividest.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH255 ,   Laoseis: 6
17,10 €

Ehe on valmistatud punasest granaadist ning seda saab kasutada kaelakeena kui ka käevõruna. Kivi läbimõõt on 4 mm ja ehte kogupikkus 55 cm. Punane granaat täidab yang vesi Tiigri aasta tühja Tule pesa.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH224 ,   Laoseis: 8
29,90 €

Verekivist käevõru, mis sobib käe ümbermõõdule 17-24 cm, kinnitusena on kasutatud nn libistamise tehnikat. Kivi suurus 13x5x mm. Suurte kivide vahele on lisatud väikesed hematiidist kettad. Verekivi on yang vesi Tiigri aasta tervisekivi. Verekivi kannab endas Tule elemendi energiat!

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH251 ,   Laoseis: 10
14,40 €

Tiigri silmast ja hematiiidist käevõru ümbermõõduga 19-20 cm. Tiigrisilmast ümmarguste kivide läbimõõt 6 mm ja hematiidi neljakandiline kivi suurusega 12 mm x 8 mm. 

Hematiit on yang vesi Tiigri aasta töö ja raha energia kivi. Tiigrisilm on Yang Vesi Tiigri aasta üks armastusekivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH215 ,   Laoseis: 1
12,80 €

Käevõru ümbermõõdule 19-20 cm. Kivide suurus 8 mm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

 

Tootekood: EH259 ,   Laoseis: 14
12,90 €

Valged portselanist kõrvarõngad läbimõõduga 16mm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH240 ,   Laoseis: 4
27,90 €

Valged portselanist kõrvarõngad läbimõõduga 16mm.

Tiigri aasta RAHAENERGIA asub MAA elemendis. Kui tunned, et vajad kindlust oma rahaasjades, siis kanna enda lähedal näiteks Maa energias ehteid. Portselanist kõrvarõngad on tugevas Maa energias.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH241 ,   Laoseis: 3
27,90 €

Käekett daamile ümbermõõduga 17-20 cm (reguleeritav). Ehtes on kasutatud kuukivi ja mageveepärleid. Kivide läbimõõt on 6-8 mm. Ehte keti osa on kullatooni.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH261 ,   Laoseis: 17
15,90 €

Kuukivist valmistatud käevõru. Kivide suurus 10x7 mm; käevõru ümbermõõt 19 cm. Kuukivi on Yang Vesi Tiigri aasta üks TERVISEKIVI.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH238 ,   Laoseis: 2
135,90 €

Käevõru ümbermõõdule 19-20 cm. Kivide suurus 8 mm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH260 ,   Laoseis: 9
11,70 €

Oonüksist käevõrude komplekt, mis oma olemuselt sobib nii mehele kui naisele. Käevõrud ümbermõõdule 19-20 cm. Kivide suurus 4-8 mm. Kaunistuseks on lisatud ka väikesed hematiidist kivid ja metalsed seibid.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH246 ,   Laoseis: 15
12,90 €

Oonüksist käevõru nii naisele kui mehele. Kivi on matistatud. Ehte ümbermõõdud 18 cm (naisele) ja 21 cm (mehele). Oonüks on Yang Vesi Tiigri aasta kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH249 ,   Laoseis: 15
36,90 €

Oonüksist käevõru ümbermõõdule 19 cm. Suured kivid mõõduga 7x12mm ja väikesed kivid mõõduga 4x4 mm. Oonüks on Yang Vesi Tiigri aasta kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH247 ,   Laoseis: 1
37,80 €

Oonüksist käevõru ümbermõõdule 19-20 cm. Kivide läbimõõt 8 mm. Kivide vahele on lisatud läbipaistvad veekristallid. Oonüks on Yang Vesi Tiigri aasta kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: eh239 ,   Laoseis: 23
14,40 €

Oonüksist käevõru nii naisele kui mehele. Käevõru sobib käe ümbermõõdule 17-24 cm, kinnitusena on kasutatud nn libistamise tehnikat. Kivide läbimõõt 10x10 mm. Käevõru keskel on 10x10mm suurune mustast nahast “kivi”.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH236 ,   Laoseis: 14
27,90 €

Ehe on valmistatud punasest granaadist ning seda saab kasutada nii kaelakeena kui ka käevõruna. Kivi läbimõõt on 4 mm ja ehte kogupikkus 55 cm. Punane granaat täidab yang vesi Tiigri aasta tühja Tule pesa.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH227 ,   Laoseis: 5
54,90 €

Kuukivist ja hõbedast valmistatud käekett naisele. Randme ümbermõõdu suurust saab muuta 16-20 cm. Ehtes on 7 kuukivi, suurusega 6mm. Kuukivi on yang vesi Tiigri aasta üks tervisekividest.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH253 ,   Laoseis: 3
43,20 €

Hõbedast kõrvarõngad kuukiviga. Kivi mõõdud 10 x 12 mm. Kuukivi on yang vesi Tiigri aasta üks tervisekividest.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH256 ,   Laoseis: 1
29,70 €

Hõbedast käevõru/käekett randmele ümbermõõduga 17-21 cm. Keti pikkust saab ise reguleerida. Ehte kaunistatud osa suurus on 3,2 x 1,2 cm. Opaali läbimõõt on 1,1 cm. Punane granaat täidab yang vesi Tiigri aasta tühja Tule pesa.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH234 ,   Laoseis: 5
79,20 €