Kaubamärgid

 

 

TIIGRI AASTA

TIIGRI AASTA

Yang musta vee Tiigri aasta algab 1. veebruaril 2022. kl.13.47 (Hiina aja järgi)

Tiiger ise kannab endas Puu elemendi energiat, aasta 2022 aga Vee elemendi energiat.

Tegemist ei ole rahuliku aastaga, sest Tiigri võimas must vesi kasvatab suure puu kõrgeks kuni taevalaotuseni välja. Mida see kaasa võib tuua? Oleme valmis ettearvamatuteks sündmusteks, sest liiga kiiresti kasvav puu võib kergesti murduda ja loodame, et positiivsuse suunas.

Tiiger kiirgab eneseusku. Ta ei tunnista, et võib olla kellestki kehvem. Ta võtab meeleldi vastustuse ja juhtimise enda õlgadele. Ta on kindlameelne ja valmis oma kohustusi täitma. Tiiger ei karda uuendusi, uusi nägusid, uusi võimalusi. Tegemist on põneva kaaslasega, kes on täis füüsilist liikumist, arutelusid, mõistatusi, aga ka sildistamist ja tagarääkimist.

Tundub, et kõik uus on hea ja kõik lõhutud vana on veelgi parem. Kuid Tiigri rahutu energia kutsub ettevaatusele, sest liiga kergekäeline vana lõhkumine toob kiire kukkumise. Vanade traditsioonide ja väärtuste lõhkumine võib kaasa tuua katastroofi. Kas sa soovid seda ?

Vesi Tiiger on inimeste armastaja ja empaatiline. Ta võib olla unistaja, kunstnik, spirituaalne juht. Kuid vesi Tiigri energiat, käitumist ja saatust juhib Puu Kukk. Puu Kukk, kes ütleb valel ajal, otsustab liiga kiiresti, muudab kuuldud sõnumit ning pole õigel ajal kohal. Tema aja tajumine ja ajastatus on kehv ja see annab Tiigrile pidevalt teada, et ainult üks vale samm ja su TEE on kadunud. Seega võib öelda, et Tiiger (aasta) on ohus. Appi tuleb võtta hea intuitsioon, veele omane tähelepanuvõime, kuulamisoskus ja üks otsus korraga, sest pendeldamist ning ühest äärest teise kiikumist endale lubada ei saa. Kõrge PUU ju murdub. On ÕIGEAEGSELT AJASTATUD TARKADE VALIKUTE AASTA.

Musta Vee TIIGRI moto on: eesmärk - pingutus - tulemus - puhkus. Lihtsalt istuda ja aasta möödumist ootama jääda, on suurim viga. Aastat iseloomustab suurte muutuste energia.

Vesi on seltskondlik, tundlik, emotsionaalne, impulsiivne ja seksuaalne. Vesi armastab vabadust ega talu survet endale. Seega võib vee energiast kantud idee haarata masse ja viia voogudena kaasa. Tark kinnitab ennast vundamendi külge ja ei lähe iga veega kutsega kaasa.

Kui Vee energial tekib kinnisidee, siis võib olla ettevaatamatu, hoolimatu ning seda on võimatu mõjutada. Temas võivad toimuda radikaalsed muutused ning tema jaoks on oluline ainult see, mis on siin ja praegu.

Vesi on seotud info liikumisega. Seetõttu on oluline jälgida, millist teavet ja kust saad. Keda sa kuulad? Meele rahustamiseks ja keskendumiseks visanda oma peamine tegevuse suund ja konkreetne eesmärk ning hakka selles suunas liikuma. Kui sinu aasta energiad on õigesti häälestatud, siis võib tulla mingi läbimurre ja sellega kaasneda kiire areng.

Tiigri aasta sünnikaardis on Vee energia olemas, kuid jätkuvalt on puudu TULI. Tuli aga tähistab sel aastal inimeste eneseväljendust läbi töö, tegevuse, loomingu, suhete jne. Kuna TÖÖ elemendi pesa on tühi, siis viitab see segadustele tööturul. Kuna TULD EI OLE, siis on päris keeruline oma karjääri arendada – selleks tuleb kõvasti vaeva näha ja pigem kaldud kannapööret tegema, kui kannatama. Raha energia on olemas, aga kuna rahal pudub valvur, siis RAHA lihtsalt KAOB näppude vahelt. Raha energia suurim vaenlane on inimene ise oma halbade valikutega.

ARMASTUSE energiad pigem mängivad ja vallatlevad ning seda õiget on keeruline leida.

Lõpuks ometi astub aastasse REISI energia. Seega võimalusi tekib, kuid Tiigri triibud loovad reisidele tõkkejooksu teekonda. Kõik on mööduv. Tuleb olla kannatlik. Seda aastat iseloomustab kannatuse katkemine, loobumine... ja miks mitte midagi uut teha.

Samas soodustab aasta uute projektide algatamist, uute ideede tulemist. Seega tee endale konkreetne PLAAN ja hakka seda ellu viima. Eelkõige soosib aasta lühiprojekte, aga ole sina targem ja panusta pikaealisusse, sest liiga kiire kasvuga taimel on kehv saagikus.

TERVISE energiat mõjutab eelkõige suur põrkumine, mis on soetud meie vaimse energiaga: üleväsimus, tüdimus, frustratsioon, stress ja depressioon ootavad järjekorras ja inimene on valmis ise endal vaipa alt tõmbama. Haigused on alati olnud ja jäävad kuid koroona mõju (võrreldes teiste viiruhaigustega) pole ohtlik enam niivõrd meie füüsilisele tervisele, vaid pigem meie vaimsele tervisele.

Tiigri aasta sünnikaardis on 4 olulist looma: Tiiger (aasta) + Pühvel (kuu) + Kits (tund) + Kukk (viimane kannab aastat juhtiva päevamärgi energiat). Vaata, kes vajavad lisakaitset.

VÕITLEV HOIAK tekitab SÕDA. Sõjas on alati kaotajad ja võitjad. Tiiger ei taha sõda. Ta tahab tark ja mõistev juht olla, kuid kas Kukk seda lubab? Mida rohkem sa oled võitlevas olekus, seda rohkem sa aasta käest „peksa“ saad. VALIK ON SINU!

NB! Tiigri aasta sünnikaarti mõjutab maa elementide põrkumine, seetõttu vajavad kõik inimesed (v.a. HOBUSED) kaitseamuletti HOBUNE!

Tiigri aasta BAGUA tasakaalustamine

Loomamärkide horoskoop

Tiigri aasta lisavõimalused – kivi, lill

Loomamärkide armastuse horoskoop

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Tuleviku (7) tsooni energia on sel aastal EBADSOODNE, sest energiad on segaduses, mida iseloomustavad röövid, kaotused, vargused. 

Tootekood: TA15 ,   Laoseis: 17
1,25 € (50%)
2,50 €

Abistajate tsoon (6) energia on sel aastal SOODNE. 

Tootekood: TA14 ,   Laoseis: 18
1,25 € (50%)
2,50 €

Mineviku tsoon (3) energia on sel aastal EBASOODNE, aktiveerides võitlust õige ja vale vahel, loob vastuolusid, vanade väärtuste lõhkumist, juurte läbilõikamist ja luues konflikte, vaidlusid, tülisid ja üldist ebakõla. 

Tootekood: TA11 ,   Laoseis: 13
1,25 € (50%)
2,50 €

Raha tsoon (4) energia on sel aastal SOODNE. 

Tootekood: TA12 ,   Laoseis: 12
1,25 € (50%)
2,50 €

Teadmiste tsooni (8) energia on sel aastal SOODNE. Siin asub selle aasta jõukuse energia.

Tootekood: TA16 ,   Laoseis: 34
1,25 € (50%)
2,50 €

Suhete tsoonis (2) energia on sel aastal EBASOODNE

Tootekood: TA10 ,   Laoseis: 7
1,25 € (50%)
2,50 €

Maine tsooni (9) energia on sel aastal SOODNE ning annab teada, et inimesed peavad olema julged ja mitte kartma muutusi. 

Tootekood: TA17 ,   Laoseis: 13
1,25 € (50%)
2,50 €

Vesi Tiigri aasta üks tervisekividest on kuukivi. Kuukivi tükid läbimõõduga 3 cm (mõõt on kividel umbkaudne).

Kivitükid on lihvimata, seega on nende energia tervem, tugevam ja tõhusam.

NB! Eset kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad, kasutad?

Tootekood: TA21 ,   Laoseis: 20
9,90 €

Verekivist käevõru ümbermõõdule 19 cm. Kivi suurus 8 cm, üksik lapik kivi mõõtudega 13x5x5 mm. Verekivi on yang vesi Tiigri aasta tervisekivi. Verekivi kannab endas Tule elemendi energiat!

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH250 ,   Laoseis: Hetkel otsas!
11,52 € (20%)
14,40 €

Tiigri silmast ja hematiiidist käevõru ümbermõõduga 19-20 cm. Tiigrisilmast ümmarguste kivide läbimõõt 6 mm ja hematiidi neljakandiline kivi suurusega 12 mm x 8 mm. 

Hematiit on yang vesi Tiigri aasta töö ja raha energia kivi. Tiigrisilm on Yang Vesi Tiigri aasta üks armastusekivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH215 ,   Laoseis: 8
10,24 € (20%)
12,80 €

Käevõru ümbermõõdule 19-20 cm. Kivide suurus 8 mm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

 

Tootekood: EH259 ,   Laoseis: 1
10,32 € (20%)
12,90 €

Oonüksist käevõrude komplekt, mis oma olemuselt sobib nii mehele kui naisele. Käevõrud ümbermõõdule 19-20 cm. Kivide suurus 4-8 mm. Kaunistuseks on lisatud ka väikesed hematiidist kivid ja metalsed seibid.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH246 ,   Laoseis: 6
10,32 € (20%)
12,90 €

Oonüksist käevõru nii naisele kui mehele. Kivi on matistatud. Ehte ümbermõõdud 18 cm (naisele) ja 21 cm (mehele). Oonüks on Yang Vesi Tiigri aasta kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH249 ,   Laoseis: 12
29,52 € (20%)
36,90 €

Neljakihiline metalltoru, mis käib ümber käe 3-4 kordselt (sõltuvalt randme suurusest). Ehe on kaunistatud 9 tiigrisilmast kivikesega. Kivide läbimõõdud on 4mm-12mm. Number 9 on Hiinas kõige jõulisem ehk yang number, mis on seotud keisri, juhtimise ja võimuga.

NB! TIIGRISILM on vee TIIGRI aasta armastuse ja suhete energiaga seotud kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH191 ,   Laoseis: 5
13,68 € (20%)
17,10 €

Oonüksist käevõru ümbermõõdule 19 cm. Suured kivid mõõduga 7x12mm ja väikesed kivid mõõduga 4x4 mm. Oonüks on Yang Vesi Tiigri aasta kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH247 ,   Laoseis: 9
30,24 € (20%)
37,80 €

Oonüksist käevõru ümbermõõdule 19-20 cm. Kivide läbimõõt 8 mm. Kivide vahele on lisatud läbipaistvad veekristallid. Oonüks on Yang Vesi Tiigri aasta kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: eh239 ,   Laoseis: 15
11,52 € (20%)
14,40 €

Oonüksist käevõru nii naisele kui mehele. Käevõru sobib käe ümbermõõdule 17-24 cm, kinnitusena on kasutatud nn libistamise tehnikat. Kivide läbimõõt 10x10 mm. Käevõru keskel on 10x10mm suurune mustast nahast “kivi”.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH236 ,   Laoseis: 8
22,32 € (20%)
27,90 €

Oonüksist käevõru ümbermõõdule 19-20 cm. Kivi läbimõõt 6 mm ja 10 mm. Käevõru kaunistab 6 mm läbimõõduga tiigrisilma kivi.

Oonüks on Yang Vesi Tiigri aasta kivi. Tiigrisilm aga kannab endas armastuse energiat.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH258 ,   Laoseis: 12
10,80 € (20%)
Al. 13,50 €

1. Hõbeketi ripats, mis on kaunistatud väikeste siniste kristallidega. Ripatsi suurus 24 x 24 mm. Sinised kristallid kannavad endas Veetiigri energiat.

2. Hõbeketi ripats, mis on kaunistatud väikeste musta oonüksi kildudega. Ripatsi suurus 24 x 24 mm. Oonüks on yang vesi Tiigri aasta kivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH254 ,   Laoseis: 6
22,32 € (20%)
27,90 €

Rinnanõel Tiigri aasta lill – tiigeriiris (täpsemalt Hollanid iiris “Tiigrisilm”). Maagilise ehte mõõdud 4,5 cm x 6 cm. Ehet saab kanda nii rinnas (kinnituse abil) kui ka riputada ketiga (aas olemas) kaela.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH265 ,   Laoseis: 2
10,80 € (20%)
13,50 €

Rahaenergia aktiveerimise kaart on rikkuse jumal CAISHEN

NB! Kuna raha asub sel aastal Maa elemendis ning Maa elemendit toitvat Tuld pole aastas üldse, siis selle aasta parim värv rahakotile on punakad-oranzikad-kollakad toonid.

Tootekood: TA08 ,   Laoseis: 30
1,75 € (50%)
3,50 €

Pross mõõtudega 35 x 35 mm, koos ripatsiga kogupikkus 53 mm

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH230 ,   Laoseis: 13
11,92 € (20%)
14,90 €

Igal päeval on oma energia ja mõju. 7energia kalender on lihtne ja käepärane abivahend otsuste ja valikute tegemisel.

Kasuta  olemasolevaid soodsaid energiaid, mitte ära liigu neile vastu. Mõnusat energiamängu!

Tootekood: TA07 ,   Laoseis: 11
6,45 € (50%)
12,90 €

Yang musta vee Tiigri aasta algab 1. veebruaril 2022. kl.13.47 (Hiina aja järgi)

Pannes aasta looma sümboolika nähtavale kohale või kandes endaga kaasas, avaldame austust aastaloomale ja hea energia toetab meid kogu aasta vältel.

Tootekood: TA18 ,   Laoseis: 20
1,80 € (50%)
3,60 €

Yang musta vee Tiigri aasta algab 1. veebruaril 2022. kl.13.47 (Hiina aja järgi)

Pannes aasta looma sümboolika nähtavale kohale või kandes endaga kaasas, avaldame austust aastaloomale ja hea energia toetab meid kogu aasta vältel.

Soovi ka oma sõpradele ja tuttavatele edu Tiigri aastal, saada neile kaart! Samuti on hea kirjutada kaardile kõik soovid, mille täitumist Tiigri aastal ootad!

Tootekood: TA19 ,   Laoseis: 17
1,80 € (50%)
3,60 €

Tiigri aasta aktiveerija, mida paigutatakse ruumis, õues, autos jne nähtavale kohale – avaldades seeläbi austust Tiigri aastale ja tõmmatakse ligi toetavat energiat.

Tootekood: TA20 ,   Laoseis: 31
16,90 €

Läbimõõt 25 mm

Hiinlased usuvad, et kui mingi vana muster (hirm jne) aktiveerub, siis tuleb kodus välja panna Tiigri sümboolika – see kaitseb.

Tootekood: LM06 ,   Laoseis: 14
4,95 €

Aastaenergiasse tasub suhtuda austusega ja seetõttu ka aastaloom välja panna. Suurus 6.7cmx 3.4cm, kogu pikkus 12cm

Sobib kanda nii koti kui võtmete küljes.

NB! Võtmehoidjat- ripatsit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega?

Tootekood: TA04 ,   Laoseis: 13
14,40 €