Sea aasta

Sea aasta

Sea aastaga lõpeb tsükliring 12 loomaaastat. Siga 05.02.19.-24.01.20.

Siga peetakse hiina sodiaagisüsteemis kõige õnnelikumaks loomamärgiks, sest kõik teda armastavad ja tahavad olla tema sõbrad. Seega on tulemas rõõmuküllane aasta. Rohkelt pidustusi, pidulike sündmuste tähistamist, hea abiellumise aasta, festivalid jne. Selles paljutõotavas energias aga ei tohi muutuda lohakaks ja pinnapealseks, nii võib nii mõnigi hea kui ka halb asi märkamata jääda ja hiljem sügavalt kahetseda. Kuna rahaenergia (majandus) on soodsas energias, siis tundub, et Siga oskab majandusküsimusi lahendada, isegi kaotusi ja pankrotte suudetakse pealtnäha kergelt üle elada.

Üldjoontes on Sea energia stabiliseeiv ja isegi nö fikseeriv, kinnistav. Kui suutsid teha Koera aastal vajalikud otsused ja muudatused, siis Siga aitab neid ellu viia. Tihti nimetatakse aga tsükli lõpuaastat ka puhkeaastaks, analüüsiaastaks. Ei ole vaja liigselt „suruda“, sest see rikuks Sea aasta olemuse ja ka kasuteguri ära. Kuidas leida pingutuse ja lõõgastumise vahel tasakaal? Too oma ellu rohkem rõõmu. Luba endale reis, millest oled ammu unistanud, sest kui algab uus tsükliring (2020.a.) ja seekord Metallrotiga, siis algab see kurjakuutuvalt sihikindlalt ja töökalt ning rangeid otsuseid vastu võttes ja ka piiranguid luues.

MaaSea energia on mõistlik ja vastupidav. Õnnelik ja vastutustundlik, oma perega soetud, ei arvesta Siga oma aega ega energiat kui on tegemist oma pere toitmise ja kaitsmisega.

Yin Maa energia eripära on paindlikkus, tagasihoidlikkus ja intuitsioon. Õppetöö, filantroopia ja vaimsus on kogu aasta vältel eriti olulised. Pane tähele, et Sa ei jää üksinda, hoia sõpru ja lähedasi. See võib olla ka aeg, mil Sa lõpuks otsustad lõpetada ennast mittetoetavad ja ruineerivad suhted (eriti tugev mõju on Draakoni kuul).

Elustiil ja tervis

Kui tajud oma tervises ebastabiilset seisundit, siis tasub sellele kohe reageerida. Aastas on Kuke ja Jänese vastuolu, mis soodustab terviseprobleemide teket ja arengut ning väga kiiret kulgemist. Samuti tuleb aidata oma lähedasi ja sugulasi arstiabi leidmisel või ravi puhul. Hoolitsus iseenda ja lähedaste eest on aasta märgusõna. Eluviiside (või elukeskkonna) muutmine sunnib meid leidma endale uusi ressursse, mida me varem isegi ei aimanud. Ole ettevaatlik, ära piitsuta ennast liialt. Jälgi oma söögi kvaliteeti ja mahtu (tüsenemise teema jätkub). Harjuta regulaarselt oma kehatüübile sobilikku sporditegevust. Väldi lihtsalt logelemist – see viib lähemale surmale. Lõõgastusel ja logelemisel on suur vahe.

NB! Paljud (enamus) loomamärgid vajavad kaitseamuletti!

Armastus, lapsed

Sea aastal on õhus armastust ja suuremeelsust. Armastuses võib olla ka eneseoherdamist. Palju on kingitusi ja pakkumisi. On hea aeg, et vabandada ja andestada. Eriti tundlikud on armstusenergiatele naised. Tegemist ongi nö naise aastaga. Unistuste prints on juba su lähedal. Kuid tea, et kodus passides Sa teda ei märka. Hea aeg rasestumiseks, laste sünnitamiseks.

Reisimise aasta

Sea aasta sünnikaardis on tugev reisimise mõju sees. Seega kui Sa oled kaalunud ja kahtlenud, siis tasub nüüd maailma ja iseenda avastamine ette võtta. Kes teab, millal jälle selline hea periood tuleb? Kuigi reisimise energiat on väga palju aastas sees (sellele viitavad nii Sea kui Tiigri energiate olemasolu sünnikaardis), võib siin esineda imelikke takistusi ja segadust. Seepärast soovitab feng shui kasutada kaitseamuletti. Reisimise energia käib nii puhkuse kui ka töö energia kohta.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Sea aasta ripats

Sea aastaga lõpeb tsükliring 12 loomaaastat. Siga 05.02.19.-24.01.20.

Tootekood: SA01
9,90 €
Sea aasta võtmehoidja

Sea aastaga lõpeb tsükliring 12 loomaaastat. Siga 05.02.19.-24.01.20.

Tootekood: SA02
12,90 €