Kaubamärgid

 

 

Maagiline ehe NAISE VILJAKUSE MAAGIA

Tootekood: EH253
Laoseis: 2
Hind:
43,20 €
Kogus: - +

Kuukivist ja hõbedast valmistatud käekett naisele. Randme ümbermõõdu suurust saab muuta 16-20 cm. Ehtes on 7 kuukivi, suurusega 6mm. Kuukivi on yang vesi Tiigri aasta üks tervisekividest.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Number 7 on feng shui‘s maagiline number, mis tähendab pühadust ja salapära ja karismat. See number kannab endas tuleviku energiat, tulevikuvõimalusi ja ootusi. Kui julged unistada, plaane teha ja neile järgi ka minna, siis oled sa ise oma tuleviku juht. Feng shui nimetab nr 7 bagua tsooni laste, loovuse ehk tuleviku tsooniks. Tõepoolest lapsed viivad meie nime, energia tulevikku. Lapse loomine, sünd, kasvamine, arenemine on elu suurim ime ja loominguline protsess. Seetõttu kasutatakse just nr 7 laste saamise energia aktiveerimiseks. Kuna tegemist on Tiigri aasta tervisekiviga, siis toetab see ehe eelkõige naise viljakust, rasestumist, lapse saamisega seotud organeid ja energiaid.

Kuukivi on “uute alguste” kivi, oma energialt vastuvõtlik, passiivne, naiselik ja seetõttu toimib inimese meelele rahustavalt. Kuukivi on suurepärane “vastumürk” liiga yang ehk võitlevale, ärategevale, kaklevale energiale. See kivi aitab parandada emotsionaalset intelligentsust. Kuukivi annab sügava emotsionaalse tervenemise. (J.Hall “Kristallide piibel”)

Ehe vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist.  Pane ehe väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola või valget riisi peale. Pärast 24 tunni möödumist võta ese, puhasta  ja pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist). Ära eset hõõru.

Sarnased tooted

Tiigri silmast ja hematiiidist käevõru ümbermõõduga 19-20 cm. Tiigrisilmast ümmarguste kivide läbimõõt 6 mm ja hematiidi neljakandiline kivi suurusega 12 mm x 8 mm. 

Hematiit on yang vesi Tiigri aasta töö ja raha energia kivi. Tiigrisilm on Yang Vesi Tiigri aasta üks armastusekivi.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH215 ,   Laoseis: 9
12,80 €

Hõbedast käevõru/käekett randmele ümbermõõduga 17-21 cm. Keti pikkust saab ise reguleerida. Ehte kaunistatud osa suurus on 3,2 x 1,2 cm. Opaali läbimõõt on 1,1 cm. Punane granaat täidab yang vesi Tiigri aasta tühja Tule pesa.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH234 ,   Laoseis: 2
79,20 €

Hõbedast kõrvarõngad kuukiviga. Kivi mõõdud 10 x 12 mm. Kuukivi on yang vesi Tiigri aasta üks tervisekividest.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH256 ,   Laoseis: 6
29,70 €

Abistajate tsoon (6) energia on sel aastal SOODNE. 

Tootekood: TA14 ,   Laoseis: 19
1,25 € (50%)
2,50 €

Kassisilmast valmistatud käevõru, ümbermõõdule 19 cm. Kivi läbimõõt 8 mm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH281 ,   Laoseis: 6
11,70 €