Kaubamärgid

 

 

Maagiline ehe MINU KÜLLUSE TARKUS

Tootekood: EH326
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 2
Hind:
227,70 €
Kogus: - +

Käevõru ümbermõõduga 19 cm ja kivid suurusega 10 – 11 mm.

Käevõrus on kasutatud hõbedat ja lisaks sinist ja roosat kaltsedoni. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Ehe on kaunistatud väga paljude oluliste sümbolitega. Ehte energia viitab külluslikkusele. Kasutatud on ka number 4 (Raha tsooni number) maagiat. Ehtes mitmed feng shui klassikalised külluse- ja õnnesümbolid:

  • 4 akvamariini kivi ja 4 maasikakvartsi kivi
  • lootuse nupp (uus algus)
  • yin/yang  ja bagua sümbol viitab kõikide eluvaldkondade harmooniale
  • tabalukk, mis kaitse omaniku rikkusi ja vara
  • abakus „arvelaud“ tähistab tarka külluse loomist
  • söögipulgad tähistavad maa ja taeva koostööd
  • plaat tekstiga: suur kogus küllust, rikkust, õnne

 

Kaltsedon sümboliseerib stabiilsust ja tasakaalu. Kaltsedon on oma olemuselt toitev kivi, mis neelab negatiivset energiat. Vanasti arvati, et kaltsedon kaitseb mürgitamise eest. Kaltsedon sisendab heatahtlikkust, kõrvaldab vaenulikkuse ning muundab melanhoolia rõõmuks. Füüsiliselt toetab kaltsedon naist, ema, parandab haavu, nõrgendab dementsuse ja seniilsuse ilminguid. Suurendab füüsilist energiat ning tasakaalustab keha ja vaimu.

Sinine kaltsedon on loomingu kivi. Suurendab kandja märkamis-, kuulamis- ja suhtlusoskust. Kivi teeb südame kergeks ja aitab vaadata tulevikku. Seda kivi kasutati traditsiooniliselt ilmamaagias. Füüsiliselt leevendab ilmamuutustega seotuid haigusseisundeid, toetab immuunsüsteemi ja puhastab kopse.

Roosa kaltsedon on vaimne kivi – sisendades sisemist rahu, luues sügava usaldustunde. Kivi on eriti kasulik „psühhosomaatiliste“ haigusseisundite puhul. Kivi toetab õppimist, enese ja maailma avastamist ja kirjutamist. (J.Hall „Kristallide piibel“)

Ehe vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Lihtsaim viis. Pane ehe väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola (valge riis) peale. Pärast 24 tunni möödumist võta ehe, puhasta soolast ja pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist). Ära ehet hõõru ega kuivata.

Sarnased tooted

Käevõru ümbermõõduga 19 cm. Kivide suurus 12 x 18 mm (paksus 6 mm).

Ehtes on kasutatud morganiiti (kuulub berüllirühma).

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH148 ,   Laoseis: 2
81,90 €

Hõbedast käevõru/käekett randmele ümbermõõduga 17-21 cm. Keti pikkust saab ise reguleerida. Ehte kaunistatud osa suurus on 3,2 x 1,2 cm. Opaali läbimõõt on 1,1 cm. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH234 ,   Laoseis: 2
79,20 €

Hõbedast lukustusega käevõru, randme ümbermõõdule 18-19 cm. Käevõru kaunistab rohelisest jadeiidist liblikas, suurusega 25mm x 20mm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH299 ,   Laoseis: 4
26,70 €

Tuliahhaadist käevõru ümbermõõdule 18-19 cm. Kivide läbimõõt 8 mm, lisaks üks suur tuliahhaadist plaadike mõõtudega 10 x 39 mm. Kivi värvus varieerub punastes-beežides-oranžides triipudes ning on kergelt läbikumav.

NB! Tuliahhaat on Vesi Jänese aasta kivi.

Tootekood: EH313 ,   Laoseis: 8
14,40 €

Komplekt, kuhu kuuluvad käevõru ja palvehelmed.

Ehtes on kasutatud 4 kivi: rodoliit, lilla kaltsedon, roosakvarts ja must oonüksNende kivide koosmõju toetab Jänese aastal inimese tervist ja terviklikkust.

Erinevatest kividest valmistatud käevõru, ümbermõõdule 19 cm. Kivide suurus 8 mm. 

Erinevatest kividest valmistatud palvehelmed (108 palvehelmest) võib kanda nii kaelas kui 4-kihilise käeketina. Samuti võib selle riputada (välja panna) magamistuppa, haige inimese tuppa. Kivide suurus 8 mm. Palvehelmekee kogupikkus 88 cm ja kaal 100 gr. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH320 ,   Laoseis: 3
48,90 €