Kaubamärgid

 

 

Maagiline abivahend TERVISEKAART (Draakoniaasta)

Tootekood: DA02
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 9
Hind:
4,50 €
Kogus: - +

Plastikkaart mõõtudega 54mm x 87mm. Kaardi mõõdud on yin/yang, tasakaalu, energias. 

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad? Ja siis, et lisada soovile jõudu ja väge, aseta abivahend 5 minutiks  kümmenurgale.

Ravienergiaks on kasutatud ka plastikkaardi mõõtu, mis tekitab nn resonantsiefekti, kus kahe nn negatiivse energia kokku põrkumise tulemusena tekib uus tervendav vägi. Kaardil on kujutatud ravibuda.

Kui küsida inimese käest: mis on tema elus kõige olulisem, siis TOP 3 kuulub kindlasti TERVIS, olgu see siis vaimne, füüsiline või hingeline tervis. Kui on tervist, siis saad juhtida ja kasvatada raha. Kui on tervist, siis oled sa tõeliselt hea partner kõigile. Kui on tervist, siis saad hakkama ka elu keerulisemate olukordadega ja lähed kindlamalt vastu muutustele. Viimast pakub aga algav aasta igas valdkonnas.

2024. a astub inimkond Tule perioodi, mille juhatab sisse pöörasel kiirusel tegutsev Draakon ning kelle võimas energia ja ambitsioonikas loomus panevad inimesed pikki tunde pingutama. Vaimne ülepinge, stress, depressioon. Vanad „uued“ kiiresti jõudu koguvad haigused nagu dementsus jne.

Enam on häiritud sel aastal UNI. Magades meie keha taastub. Kui uni on häiritud, siis ka meie keha ei saa taastuda. Kuna aastas puuduvad Metalli ja Vee elemendid, siis tunda annavad hingamissüsteemi, neerude, kusepõie nõrkus. Neerude ja kusepõie nõrkus aktiveerib meie kehas hirmud ja/või vanad uskumused, mustrid, mis omakorda mõjutavad meie vaimset tasakaalu. Kõik on omavahel seotud.

Kerged on tekkima juuste ja naha probleemid. Uus algav Tule periood aktiveerib inimeses tugeva vajaduse "ideaalse välimuse" suhtes. Juuksed ja nahk on nagu visiitkaart suheldes muu maailmaga ja kui siin on probleemid, siis saab inimese mina tugevalt pihta.

Puu liigsus loob ülepinge liigestele ja meie silmadele - kaitskem ja toetagem siis neid.

Kaitskem ja toetagem enda tervist ja terviklikkust, sest mitte keegi teine seda ei tee. 

NB! Tervisekaarti võib kanda rahakoti vahel, kotis, taskus, mobiili vahel või panna kodus magamistuppa, näiteks padja alla.

Abivahend vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Lihtsaim viis. Pane see väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola (valge riis) peale. Pärast 24 tunni möödumist võta see välja, puhasta soolast ja pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist). Ära abivahendit hõõru ega kuivata.

Sarnased tooted

Mündid on punutud punase siidipaela sisse. 

NB! Abivahend tuleb väestada soovi, taotlusega! 

Tootekood: OH14 ,   Laoseis: 4
11,90 €

Ümmarguse vormiga kaelaehe elulille kujutisega, läbimõõduga 3 cm. Kaelas kandmiseks kasutatakse lukustusega musta nahkrihma (rihma pikkus 56-61 cm). Elulille sümbol on graveeritud  obsdiaanile.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH205 ,   Laoseis: 7
22,50 €

Püramiid mõõtudega 6 x 6 x 6 cm, kaal u 200 g. Püramiidi valmistamisel on kasutatud obsidiaani ja tiigrisilma ning sisse on loodud elupuu kujutis. Feng shui’s tähistab elupuu sümbol eluringi, sisaldades endas minevikku, olevikku ja tulevikku. Väärtuse elupuule (eluringile) lood aga sina ise.

Antud püramiid kannab endas MAA ja TULE energiat.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV65 ,   Laoseis: 6
70,61 €

Hõbedane (S925) käevõru meestele, ümbermõõduga 21-22 cm. Draakoni kehaosa mõõdu 4mmx10mm. Ühe lüli pikkus 11,8mm. Peaosa veidi suurem. Stiilne, modernne kujutis müütilisest hiina draakonist.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: DA28 ,   Laoseis: 4
31,40 €

Number 4 bagua ala on Raha ja rahulolu tsoon. Sel aastal on see bagua ala soodsas energias.

Selle bagua ala kaitse ja aktiveerimise abikaart TASAKAALUBUDA.

Tootekood: DA41 ,   Laoseis: 1
3,00 €