Kaubamärgid

 

 

Maagiline abivahend TERVISEKAART (Draakoniaasta)

Tootekood: DA02
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: Hetkel otsas!
Hind:
4,50 €

Plastikkaart mõõtudega 54mm x 87mm. Kaardi mõõdud on yin/yang, tasakaalu, energias. 

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad? Ja siis, et lisada soovile jõudu ja väge, aseta abivahend 5 minutiks  kümmenurgale.

Ravienergiaks on kasutatud ka plastikkaardi mõõtu, mis tekitab nn resonantsiefekti, kus kahe nn negatiivse energia kokku põrkumise tulemusena tekib uus tervendav vägi. Kaardil on kujutatud ravibuda.

Kui küsida inimese käest: mis on tema elus kõige olulisem, siis TOP 3 kuulub kindlasti TERVIS, olgu see siis vaimne, füüsiline või hingeline tervis. Kui on tervist, siis saad juhtida ja kasvatada raha. Kui on tervist, siis oled sa tõeliselt hea partner kõigile. Kui on tervist, siis saad hakkama ka elu keerulisemate olukordadega ja lähed kindlamalt vastu muutustele. Viimast pakub aga algav aasta igas valdkonnas.

2024. a astub inimkond Tule perioodi, mille juhatab sisse pöörasel kiirusel tegutsev Draakon ning kelle võimas energia ja ambitsioonikas loomus panevad inimesed pikki tunde pingutama. Vaimne ülepinge, stress, depressioon. Vanad „uued“ kiiresti jõudu koguvad haigused nagu dementsus jne.

Enam on häiritud sel aastal UNI. Magades meie keha taastub. Kui uni on häiritud, siis ka meie keha ei saa taastuda. Kuna aastas puuduvad Metalli ja Vee elemendid, siis tunda annavad hingamissüsteemi, neerude, kusepõie nõrkus. Neerude ja kusepõie nõrkus aktiveerib meie kehas hirmud ja/või vanad uskumused, mustrid, mis omakorda mõjutavad meie vaimset tasakaalu. Kõik on omavahel seotud.

Kerged on tekkima juuste ja naha probleemid. Uus algav Tule periood aktiveerib inimeses tugeva vajaduse "ideaalse välimuse" suhtes. Juuksed ja nahk on nagu visiitkaart suheldes muu maailmaga ja kui siin on probleemid, siis saab inimese mina tugevalt pihta.

Puu liigsus loob ülepinge liigestele ja meie silmadele - kaitskem ja toetagem siis neid.

Kaitskem ja toetagem enda tervist ja terviklikkust, sest mitte keegi teine seda ei tee. 

NB! Tervisekaarti võib kanda rahakoti vahel, kotis, taskus, mobiili vahel või panna kodus magamistuppa, näiteks padja alla.

Abivahend vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Lihtsaim viis. Pane see väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola (valge riis) peale. Pärast 24 tunni möödumist võta see välja, puhasta soolast ja pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist). Ära abivahendit hõõru ega kuivata.

Sarnased tooted

Bagua-sümbol on energeetiliselt tugev, aitab keskenduda oma elu- ja edustrateegiate loomisele, elluviimisele, kursist kinnipidamisele ja rohkendada edu.

Tootekood: MV06 ,   Laoseis: 12
Al. 3,97 €

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva.

Paabulind see on uhkuse, ilu ja surematuse sümbol. Samuti tähistab paabulind väärikust, head mainet ning kõrget (ametialast) auastet.

Tootekood: HS04 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 100,65 €

Ripats suurusega 2,5 cm x 2,5 cm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: EH214 ,   Laoseis: 15
15,30 €

Külmkapi magnetid läbimõõduga 3 cm, paksus 0,5-1,0 cm. 

Magnet pannakse külmkapile, et tasakaalustada ja väestada külmkapis asuvat toitu. Magneti alla võid panna ka kirjakese, näiteks „tervis“ või „olen terve“ või mingi muu just Sulle oluline sõnum.

NB! Magneti paigutamisel külmkapile väesta see soovi, taotlusega.

Tootekood: AV55 ,   Laoseis: 35
10,07 €

Fluoriidist valmistatud käevõru ümbermõõdule 20 cm. Kivide suurus 8 mm. Fluoriit kannab endas Vee elemendi energiat.

Draakoniaastal toetab fluoriit inimesi õppimisel, kogemuste saamisel ja nende ellu rakendamisel.

NB! Selline tugevalt puhastav kivi vajab ehte tiheda kasutamise puhul igakuist puhastamist.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad? Kui soovid oma taotlusele veelgi väge lisada, siis aseta ehe 5 minutiks kümmenurgale laadima.

Tootekood: DA21 ,   Laoseis: 3
15,50 €