Kaubamärgid

 

 

MAAGIA TEE - jasmiiniõite tee

Tootekood: JA31
Kaubamärk: EOFS
Laoseis: 4
Hind:
20,70 €
Kogus: - +
Jasmiini tee, maht 30 g.
Jasmiini hiinakeelne nimetus (mo li) on häälduselt sarnane sõnale maagia. 
JOO TEED ja SA LEIAD OMA (elu)TEE – nii ütleb Hiina vanasõna.
 
Jasmiin on Jänese aasta lill.

Feng shui’s kutsutakse JASMIINI küllusliku romantika ja armastuse lilleks. Jasmiin on yin-energias lill ja kannab endas eelkõige ilu ja harmoonia väge. Samas on sel lillel tugev rahustav toime, stabiliseerides inimest ning hoides tema mõistust ja meelt äreval ning segadusttekitaval ajal selgena.

JASMIINI (jasminum officinale) TEE on Hiinas üks populaarsemaid teesid ja kaasaegsed edule orienteeritud ettevõttetes on lõunapausi ajal jasmiini tee joomine lausa „kohustuslik“. Samuti juuakse jasmiini teed kõige enam avalikes söögikohtades.

Tavaliselt pakutakse kahte varianti jasmiini teed. Üks, mida võib maakeeli nimetada ka soojaks taimejoogiks ehk kuivatatud jasmiini õitest ja pungadest valmistatud tee, mis maitselt sarnaneb tatra maitsega. Selline tee on enamlevinud nii söögikohtades kui ka ettevõtete joogipauside ajal. Jasmiini teed hinnatakse tema eriliste omaduste pärast, milleks on peavalu leevendamine, millega kaasneb mõtete erksus ja stressitaseme vähenemine ning on seetõttu hinnatud jook ettevõttetes joogipauside ajal. Teiseks seedimise korrastamine, maksa stressi vähendamine ning seda teed juuakse just pärast sööki.

Kasutamine. Tee valmistamiseks lisage kuivatatud teele kuuma vett temperatuuril kuni 80°C. Väldi keeva vee kasutamist. Lase teel 3-5 minutit tõmmata, seejärel kurna ja serveeri. Soovituslik päevane joogikogus: 1-3 tassi teed.

JASMIINI TEE on kasulik tervisele:

  • Tugev antioksüdant. Jasmiiniõietel on tugev antioksüdantne omadus, mis kaitseb terveid rakke kahjustuste ees (vähivastane toime) ning mis vähendab krooniliste haiguste riski.
  • Jasmiini tee toetab südant, reguleerib kolesterooli ja vererõhku.
  • Kaitseb aju. Tänu tees sisalduvatele antioksüdantidele ja katehhiinidele, väheneb ka neuroloogliiste haiguste risk.
  • Kaitseb Alzheimeri ja Parkonsioni tõve eest. Jasmiini tee on polüfenoolderikas, mis võib vähendada Alzheimeri ja Parkinsoni tõve riski.
  • Suurendab keskendumist. Tee sisaldab veidi kofeiini, mis aitab keskendumisel. Seega ei jooda seda teed õhtuti, vaid pigem tööd tehes.
  • Soodustab lõõgastumist. Jasmiinitee sisaldab aminohapet L-teaniin, mis vähendab ärevust ja stressi.
  • Madaldab veresuhkrut. Aitab kontrolli all hoida II tüüpi diabeeti.
  • Vähendab kehakaalu. Jasmiinitee kiirendab ainevahetust 4-5% ja rasvapõletust 10-16% ning võib aidata kaalu langetada.
  • Parandab nahka. Pärast teejoomist tasub rohelise teemassiga katta oma nägu. Ennetab kortsude teket ja pruunide (nn maksa) plekkide teket näole.

 

Ohutus ja kõrvaltoimed

Üldiselt on jasmiini tee uskumatult tervislik ja sellel on vähe kõrvalmõjusid. Kuna jasmiini tee sisaldab vähesel määral kofeiini, siis ei ole soovitav seda juua õhtuti. Kuna rasedad naised peaksid piirama kofeiini tarbimist, siis tasub jasmiini teed juua mõõdukalt (mitte üle 1 tassi päevas), sest kofeiin võib suurendada raseduse katkemise ohtu. Jasmiini tee sisaldab katehhiine, mis võivad vähendada teie keha võimet toidust rauda omastada. Eelkõige kehtib see rauapuuduse ohuga inimeste kohta, nagu rasedad, väikelapsed ja toitumispiirangutega inimesed. Sel juhul on soovitatav päevas mitte üle 1 tassi teed juua ning teed tuleb juua vähemalt tund pärast söömist.

Sarnased tooted

Vesi Jänese aasta võtmehoidja mõõtudega 4,7 cm X 4,0 cm, kaaluga 17,8 g.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA05 ,   Laoseis: 22
18,90 €

Jänese kuju mõõtudega 3,2 x 4,3 cm, kaaluga 59 g, pronksi tooni. Jänes paigutatakse lauale, riiulile – kindlasti nähtavale kohale.

NB! Abivahendit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega.

Tootekood: JA13 ,   Laoseis: 15
15,60 €

Punasest granaadist kõrvarõngad mõõtudega 8x22 mm. Ehtel kujutatakse meeli ergutavat marja. Ehtel on tugev Tule elemendi energia.

NB! Punane granaat on Vesi Jänese aasta armastuse kivi, mis aitab tõmmata ligi partnerit ja/või hoida olemasolevat suhet „põlemas“. Kuna Jänese aastal on Tule element puudu ja seega armastussuhteid keeruline luua, siis tühja elemendi pesa täites (nt ehet kandes), luuakse feng shui mõistes endas kirglikud armastuseenergiad ja tööle hakkab feng shui põhipostulaat sarnane tõmbab sarnast.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH319 ,   Laoseis: 5
11,70 €

Komplekt, kuhu kuuluvad käevõru ja palvehelmed.

Ehtes on kasutatud 4 kivi: rodoliit, lilla kaltsedon, roosakvarts ja must oonüksNende kivide koosmõju toetab Jänese aastal inimese tervist ja terviklikkust.

Erinevatest kividest valmistatud käevõru, ümbermõõdule 19 cm. Kivide suurus 8 mm. 

Erinevatest kividest valmistatud palvehelmed (108 palvehelmest) võib kanda nii kaelas kui 4-kihilise käeketina. Samuti võib selle riputada (välja panna) magamistuppa, haige inimese tuppa. Kivide suurus 8 mm. Palvehelmekee kogupikkus 88 cm ja kaal 100 gr. 

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH320 ,   Laoseis: 3
48,90 €

Igal päeval on oma energia ja mõju. 7energia kalender on lihtne ja käepärane abivahend otsuste ja valikute tegemisel.

Kasuta  olemasolevaid soodsaid energiaid, mitte ära liigu neile vastu. Mõnusat energiamängu!

Tootekood: JA18 ,   Laoseis: 18
19,80 €