Kaubamärgid

 

 

Jänese aasta parimad suhtekuud

08.06.2023
Jänese aasta parimad suhtekuud

Armastuse ja suhete energiat mõjutab Tule stiihia puudumine. Abiellumise energia on Jänes aastal madal, sest partneri märk sünnikaardis puudub. Viimane annab märku, et paaride loomine ei ole lihtne.

Kui Tiigri aasta pani proovile just pikaajalised suhted, siis Jänes annab armu ja toetab juba varem loodud suhteid. Eelkõige neid, mis on koostööaltid, valmis minema kompromissidele, teineteise austamisele ja toetamisele. Jänes armastab suurt perekonda, perekondlikke sündmusi, ühiselt veedetud aega oma kallite inimestega. Draakoni jaoks on oluline sugupuu väärtuslikkus. Viimane aga viitab sellele, et vaatamata vabaabielude populaarsusele, toetab uue aasta energia eelkõige suhte riituse läbinud ehk abielus olevaid paare. Küll aga on madalad romantilised energiad ja seega (uue) partneri leidmine on Jänese aastal päris keeruline. Loomulikult ei tähenda see seda, et armastust aastas ei ole. Vaata oma loomamärke (aasta ja päeva loomamärke lähemalt).

Abiellumiseks parim periood on Draakoni kuu, Mao kuu ja Hobuse kuu (05.04.-06.07.) ja aasta lõpu viimased päevad 04.02.-08.02.2024. See ei tähenda, et abielluda ei saa muul ajal. Ka tänapäeval arvutab hiinlane välja missugune on hea periood või päev abiellumiseks. Jänese aasta sünnikaardis on olemas nn üksiolemise element. Viimane kinnitab veel kord, et ei ole suhete loomise aasta. Eriti tugevalt mõjutab see Draakoni, Ahvi ja Roti energias inimesi. Selle aasta peamine teema on hoopis SUHE iseendaga. 

Kuni 6.juulini on armastuse ja kirglikkuse energiad kõrged, sest Tule element on aktiivne. Tark ei maga praegu põõsa all, vaid suhtleb inimestega ja kasutab armuenergia aktiveerimiseks või kaitseks teadlikult abivahendeid. 

Vaata lisaks: suhete energia (kliki)

 

NB! 11.-17.juuni on kõik suhete valdkonna tooted soodushinnaga!