Kaubamärgid

 

 

E-POEL on sünnipäev - juba 12

19.10.2022
E-POEL on sünnipäev - juba 12

www.eestiomafensghui.ee (kliki) e-pood tähistab juba oma 12 sünnipäeva.

Märkamatult on jõutud puberteediikka, kus rahutud energiad on muutumas, paisumas. Nüüd on oluline luua endast kuvand, siht - kes me oleme, kelle jaoks me oleme ja kuhu oleme teel.

Tegemist ei ole kindlasti laiatarbe e-poega, vaid oma olemuselt jääme ikka suunatud inimesele, keda huvitab mäng energiatega ja enese teadlik juhitmine. 

Feng shui energiaõpetus ütleb, et meie ise (füüsis, tunded, vaim) ja meid ümbritsev energia jaguneb kolmeks: esiteks füüsiline ehk materiaalne energia nn ese, mille olemasolus me ei kahtle; teiseks psüühiline ehk meeleline energia, mis annab sellele esemele läbi viie meele hinnangu (nägemine, kuulmine, kompimine, haistmine, maitsmine). Siin võime küll vaielda, kas mulle see värv või vorm meeldib, kuid me ei kahtle selle energia olemasolus; kolmandaks vaimne ehk spirituaalne energia, kuhu kuuluvad meie mõtted, tunded, intellekt. Siin tahame vaielda, sest me ei usu... Mida? Kas me ei usu, et meil on mõtted? Kas me ei usu, et omame tundeid? Meil on suhtumine, tunne ja mõtte iga eseme või nähtuse suhtes meie elus. Kusjuures meie elu kvaliteedi ja heaolu juhib 15% materiaalne energia, 15% meeleline energia ja 70% vaimne energia ehk kuidas me millessegi suhtume. Me võime mõelda hea halvaks ja vastupidi.

Nende kolme energia ühendamisega ja targa kasutamisega feng shui tegelebki. 

Head energiamängu!