Videoloengud

Videoloengud

Vaadata ja kuulata on alati kergem, kui lugeda. Omanda teadmisi videoloengute abil. Võmalik valida sobilik rütm, vaatada korduvalt.

Kordamine on tarkuse ema!

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Feng shui I aste, videoloengud (8 x 60 min), DVD

Avarda oma teadmisi kodus, suvilas, puhkehetkel ... videoloengute abil. 

Feng shui videoloengutes vaatame lähemalt ümbritsevat ruumi, kuidas luua ennast toetav ümbruskond. Mis loovad hea enesetunde? Kaheksa loengu kaudu on Teil võimalus heita pilk feng shui maailma. Õpitut on võimalik rakendada kohe praktikas ja seda oma kodus.

Tootekood: VL01 ,   Laoseis: 4
55,00 €

Feng shui II aste, videoloengud (9 x 60 min), DVD

Avarda oma teadmisi kodus, suvilas, puhkehetkel ... videoloengute abil. 

II astme videoloengutes tutvume Yijingiga (Muutuste Raamat), räägime aja tsüklilisusest, headest mõõtudest. Jagame erineva kujuga ruume bagua-tsoonideks. Mida teha tsoonide üle- ja alatoonustega? Feng shui horoskoop. Mida annab kaasa sünnimoment ja kuidas ennast tasakaalustada? Päeva energia arvutamine. Tšakrate seos eluvaldkondadega. Pendel ja vitsad. Puude energia.

Tootekood: VL02 ,   Laoseis: 3
58,00 €

Feng shui III aste, videoloengud (9 x 60 min), DVD

Avarda oma teadmisi kodus, suvilas, puhkehetkel ... videoloengute abil. 

III astme videoloengutes keskendume bagua 8 tsooni tundmaõppimisele. Tähtis on aru saada nende eluvaldkondade filosoofilisest sisust, et hakata looma tasakaalustatud elu- ja edustrateegiaid. Iga tund kujutab endast keskendumist ühele tsoonil. Kokku seega 9 tunnist loengut (8 bagua tsooni + keskus)

Tootekood: VL03 ,   Laoseis: 2
58,00 €