Metallmärgid Yin-Yang

Metallmärgid Yin-Yang

Yin ja yang (hiina keeles yīn 陰 või 阴; yáng 陽 või 阳) on Vana-Hiina filosoofias olemist iseloomustavad vastandlikud, kuid samas vältimatult kooseksisteerivad poolused.

Must sümboliseerib yin'i, valge sümboliseerib yang'i. Vastandvärviga ringid sümboliseerivad kummagi sees sisalduvat vastandpoolust (miski pole täielikult yin ega yang). Sinusoidne eraldusjoon märgitseb nende sujuvat üleminekut. Algselt tähendasid yin ja yang vastavalt mäe varju- ja päikesepoolset külge.

Üks ei saa eksisteerida ilma teiseta ning omavahelistes suhetes esindavad nad sageli oma vastandit. See, mis näib olevat yin, on sageli toetatud yang'i poolt ning vastupidi. Näiteks selleks, et mõista headust, peab tundma ka kurja. Ilma headuseta ei saaks olla ka kurjust. Selleks, et midagi saada, tuleb tal lasta minna.

Yang on pööratud väljapoole, yin on vastuvõtja. Need on võrdväärsed mõisted positiivse ja negatiivse või plussi ja miinuse mõttes, kuid ei sisalda hea ja halva tähendust. Yin/yang on vastasseisus, kuid samas nad sõltuvad üksteisest. Nii nagu ei oska me hinnata külma, kui ei tea mis on soe.

Inimene on terve ja õnnelik vaid siis, kui tema energiad on tasakaalus. Eduka ja õnneliku elu loob tasakaalustatud yin/yang suhe meie kodus, aias, kontoris, samuti meis endis. 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Märgi läbimõõt 17mm, liblikkinnitusega.

Tootekood: MM01 ,   Laoseis: 17
5,40 €

Märgi läbimõõt 20mm, liblikkinnitusega.

Tootekood: MM02 ,   Laoseis: 16
5,95 €
Tootekood: MM03 ,   Laoseis: 16
6,30 €

Märgi läbimõõt 27mm, nõelkinnitusega.

Tootekood: MM06 ,   Laoseis: 17
4,50 €

Märk on saadaval kahe läbimõõduga 32 mm ja 25 mm.

Tootekood: MV02 ,   Laoseis: 25
Al. 2,50 €