Tonix-R™

Tootekood: TP13
Hind:
50,00 €
Kogus: - +

Taimne ekstrakt immuunsüsteemi toetamiseks.

Pakend:100 ml
Tootja - Novo Lumen BV poolt Lifebiotic Medical Research Ltd. jaoks
Kasutamine:40 tilka (2 ml) ¼ klaasis vees (60 ml) 3 korda päevas. Loksuta korralikult enne tarbimist.
Koostis: hüdro-etanoolne ekstrakt taimedest: kilejas hundihammas (Astragalus membranaceus), suur armujuur (Atractylodes macrocephala), pooria (Poriae Cocos), hiina taralõng (Lycium Chinese), läikiv liguster (Ligustrum Lucidum), punane läikvaabik (Ganoderma lucidum), korditseps (Cordyceps sinensis); (alkohol 38,4 vol.%, taimne glütseriin 10 vol.%).

Päevane annus 6 ml sisaldab: kilejas hundihammas 0,1 g, suur armujuur 0,1 g, pooria 0,1 g, hiina taralõng 0,1 g, läikiv liguster 0,1 g, punane läikvaabik 0,1 g, korditseps 0,1 g.

Toode on valmistatud 7st erinevast taimest, mis on tuntud oma immuunsuse tugevdamise ja haigusi tõkestavate omaduste poolest. Mõnel taimel on lisaks omadused nagu kurnatusega võitlemine ja elujõu tõstmine. Eraldi väärivad esiletõstmist kilejas hundihammas ja punane läikvaabik, sest mõlemal taimel on teaduslikult tõestatud raviomadused immuunsüsteemi tugevdamisel ja inimese elukvaliteedi parandamisel. Preparaati võivad võtta samuti terved inimesed ja seda võib tarvitada pika perioodi (6-12 kuud või rohkem) jooksul ning peale meditsiinilisi protseduure.

Vastunäidustused:enne kasutamist konsulteeri tervise spetsialistiga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte anda alla 5-aastastele. Raseduse ja imetamise ajal mitte tarvitada.

 
 
Sarnased tooted

Pakend:100 kapslit

Tootja: Changsha Vigorous-tech Co., Ltd., Hiina

Tootekood: TP01
21,00 €

Pakend:100 kapslit

Tootja: Changsha Vigorous-tech Co., Ltd., Hiina 

Tootekood: TP03
21,00 €

Pakend:pakend sisaldab 14 pakikest. 

 

Koostis:kuldjuur, hiina memmjuur, koptis, harilik nard, sandlipuu
Tootekood: TP08
7,00 €

Pakend: pudel 30 ml

Tootekood: TP09
13,00 €

Pakend:pakk sisaldab 2 plaastrit. Plaastri mõõt 7 x 10 cm

Tootekood: TP10
4,00 €