Tonix-R™

Tootekood: TP13
Hind:
50,00 €
Kogus: - +

Taimne ekstrakt immuunsüsteemi toetamiseks.

Pakend:100 ml
Tootja - Novo Lumen BV poolt Lifebiotic Medical Research Ltd. jaoks
Kasutamine:40 tilka (2 ml) ¼ klaasis vees (60 ml) 3 korda päevas. Loksuta korralikult enne tarbimist.
Koostis: hüdro-etanoolne ekstrakt taimedest: kilejas hundihammas (Astragalus membranaceus), suur armujuur (Atractylodes macrocephala), pooria (Poriae Cocos), hiina taralõng (Lycium Chinese), läikiv liguster (Ligustrum Lucidum), punane läikvaabik (Ganoderma lucidum), korditseps (Cordyceps sinensis); (alkohol 38,4 vol.%, taimne glütseriin 10 vol.%).

Päevane annus 6 ml sisaldab: kilejas hundihammas 0,1 g, suur armujuur 0,1 g, pooria 0,1 g, hiina taralõng 0,1 g, läikiv liguster 0,1 g, punane läikvaabik 0,1 g, korditseps 0,1 g.

Toode on valmistatud 7st erinevast taimest, mis on tuntud oma immuunsuse tugevdamise ja haigusi tõkestavate omaduste poolest. Mõnel taimel on lisaks omadused nagu kurnatusega võitlemine ja elujõu tõstmine. Eraldi väärivad esiletõstmist kilejas hundihammas ja punane läikvaabik, sest mõlemal taimel on teaduslikult tõestatud raviomadused immuunsüsteemi tugevdamisel ja inimese elukvaliteedi parandamisel. Preparaati võivad võtta samuti terved inimesed ja seda võib tarvitada pika perioodi (6-12 kuud või rohkem) jooksul ning peale meditsiinilisi protseduure.

Vastunäidustused:enne kasutamist konsulteeri tervise spetsialistiga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte anda alla 5-aastastele. Raseduse ja imetamise ajal mitte tarvitada.

 
 
Sarnased tooted
Ganoderma ehk läikvaabiku pulber

Pakend:100 gr

Tootja: Xi´an River Bio-tech Inc., Hiina

Tootekood: TP02
18,00 €
Korditsepsi ehk Hiina kedristõlviku pulber

Pakend:100 gr

Kasutamine:2 gr (pool teelusikat) 2 korda päevas enne sööki. Päevane annus 1 tl sisaldab 4 gr Korditsepsi (Cordyceps sinensis).

Hoiatused: Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Tootja: Xi´an River Bio-tech Inc., Hiina

Tootekood: TP04
18,00 €
Elujõu eliksiir

Pakend:netokogus 7 gr

Tootekood: TP05
57,00 €
Jalavann üldtoniseeriv

Pakend:pakend sisaldab 14 pakikest. 

 

Koostis:kuldjuur, hiina memmjuur, koptis, harilik nard, sandlipuu
Tootekood: TP08
7,00 €
Punase lille õli

Pakend: pudel 30 ml

Tootekood: TP09
13,00 €