Kaubamärgid

 

 

Maagiline ehe MA OLEN TOETATUD, ALATI

Tootekood: EH260
Laoseis: 9
Hind:
11,70 €
Kogus: - +

Käevõru ümbermõõdule 19-20 cm. Kivide suurus 8 mm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Ehtes on 6 hematiidist kivi. Number 6 tähendus feng shui’s on abi, toetus, suunamine ja juhatus, mida saad alati oma eluteel.

Tiigrisilm on yang vesi Tiigri aasta armastusekivi. Armastus, mis aitab läbi minna ka keerulistest hetkedest ja mis on jätkusuutlik.

Tiigrisilm ühendab endase maa ja päikese energia (Maa ja Tule elemendid). Tegemist on kaitsekiviga, mis kaitseb Tiigri aastal armastuse ja suhete energiat negatiivse, isegi needuse eest. Kivi on kasulik enda ja partneri vajaduste äratundmisel. Emotsionaalselt tasakaalustab yin’i ja yang’i, leevendab depressiooni ja parandab meeleolu ning hoiab tunded hellad ja aktiivsed. (J.Hall “Kristallide piibel”)

Hematiit stimuleerib keskendumist, parandab mälu ja aitab oreinteeruda kõigis seaduslikkusega seotud olukordades. Tegemist on tugeva kiviga, mis ergutab ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja sisendab usaldust. Hemaitiit on Tiigri aasta töö ja raha energiaga seotud kivi.

Seega aitab ehtes olevate kivide koosmõju inimest igal hetkel leida sõprust, mõistmist ja armastust. Kui sulle näib, et kõik on lootusetu, siis töö, võimalused, majanduslik stabiilsus ning armastus ei ole kadunud, vaid on alati sinu kõrval toetamas sind Eluteel (6 hematiidist kivi).

Ehe vajab aeg-ajalt puhastamist ja laadimist. Lihtsaim viis. Pane ehe väikesesse karpi/kaussi ja raputa natuke kuiva meresoola peale. Pärast 24 tunni möödumist võta ehe, loputa voolava vee all ja pane kümmenurgale laadima (piisab 5 minutist). Ära ehet hõõru ega kuivata.

Sarnased tooted

Roosast kassisilmast ja hõbedast valmistatud ehete komplekt. Komplekti kuulub kaelakee, käevõru ja kõrvarõngad. Kivi suurus 12 mm, käevõru ümbermõõdule 19-20 cm, kaelakee hõbedast keti kogupikkus 45 cm.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH213 ,   Laoseis: 3
59,90 €

Metalne kaitsetalisman mõõtudegaga 2,5 cm x 2,9 cm, kaal 15,3 grammi.

NB! Abivahendit kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kasutad?

Tootekood: AV54 ,   Laoseis: 33
12,90 €

Oonüksist käevõru nii naisele kui mehele. Käevõru sobib käe ümbermõõdule 17-24 cm, kinnitusena on kasutatud nn libistamise tehnikat. Kivide läbimõõt 10x10 mm. Käevõru keskel on 10x10mm suurune mustast nahast “kivi”.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH236 ,   Laoseis: 14
27,90 €

Verekivist käevõru, mis sobib käe ümbermõõdule 17-24 cm, kinnitusena on kasutatud nn libistamise tehnikat. Kivi suurus 13x5x mm. Suurte kivide vahele on lisatud väikesed hematiidist kettad. Verekivi on yang vesi Tiigri aasta tervisekivi. Verekivi kannab endas Tule elemendi energiat!

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH251 ,   Laoseis: 10
14,40 €

Tuliahhaadist käevõru, ümbermõõdule 20 cm. Suur kivi mõõtudega 13-18 mm ja väike kivi läbimõõduga 8 mm. Tuliahhaat täidab yang vesi Tiigri aasta tühja Tule pesa. Eelkõige on selle kivi energia seotud töö/raha/sissetulekute kaitsega.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH257 ,   Laoseis: 12
12,90 €