Maagiline abivahend PÜHVLI AASTA RIPUTIS

Tootekood: PA13
Laoseis: 139
Hind:
13,80 €
Kogus: - +

Pühvli aasta aktiveerija, mida paigutatakse ruumis, õues, autos jne nähtavale kohale – avaldades seeläbi austust Pühvli aastale. Riputise pikkus 12 cm. Pühvli möödud: 4 cm x 2 cm.

NB! Riputist välja pannes tuleb väestada see taotlusega – miks sa selle välja paned?

Pühvli kuju on väga iseloomulik 2021 aastale ehk valge yin metall Pühvli energiale. Tegemist pole puhkava, ega võitleva aastaga, vaid töö ja eneseteostuse aastaga. Pühvel on keskendunud, ta on on kohusetundlik, järjekindel ja tegus. Oma kindlate, kuid mitte väga pikkade sammudega rühib ta läbi aasta. Teda võib usaldada, tema peale võib loota. Ta võib aeg-ajalt käre olla, kuid oma südames püüdleb ta rahu, ilu ja armastuse poole.

Pühvli kuju on kaunistatud feng shui oluliste sümbolitega:

  • Tema külgedel kujutatakse ükssarvikut, kes kannab endas õigluse ja jõu energiat ning edastab maailmale sõnumi: „Olen avatud võimalustele. Olen oma tulevikus kindel.“
  • Pühvli esijalg on kaunistatud elupuuga, mis näitab traditsioonide jätkusuutlikkust
  • Tagumine jalg on kaunistatud lootoseõiega, mis sümboliseerb süütust ja puhtust ning kannab endas valgustatuse energiat.
  • Pühvli seljal on kujutatud „rikkuse“ hieroglüüf.

 

Riputises kasutatukse punast paela, mis tähistab suurt jõudu, kirge ja rõõmu.

Riputise ülemisse ossa on punutud lõpmatuse sümbol ning alumise osa lõpetavad 4 punase ja 4 kuldse palliga ehitud paela, mis annavad teada, et Pühvli aasta rikkus seisneb inimestevahelises koostöös (2 suhted) ja 8 palli viitab sisemisele tarkusele ja teadmistele, mis inimestevahelist koostööd edasi viib.

Kui need märgusõnad on sinu jaoks olulised, siis pane Pühvli aasta riputis endaga seotud ruumidesse välja. Nii tõmbad sa oma ellu sarnast energiat, sest feng shui põhipostulaat ütleb: sarnane tõmbab sarnast.

Sarnased tooted

Tellitavate toodete tarneaeg on kuni 55 päeva. 

NB! Maal tuleb väestada  soovi, taotlusega!

Mida paremat ettekujutust sa soovitud eesmärgi kohta omad, seda kindlamalt see täitub. Kujuta endale ette, kuidas muutused juba praegu toimuvad, usu enda võimesse, headusesse ja oskusesse teha positiivseid muudatusi oma elus. Kaasa sellesse kujutluspilti rõõm, nii et tunned kuidas kõhus hakkavad „liblikad lendama“. 

Tootekood: ILP03 ,   Laoseis: 8 ,   Tarneaeg: Tarneaeg 55 päeva
Al. 88,00 €

HIINA 12 loomamärgi (Rott, Pühvel, Tiiger, Jänes, Draakon, Madu, Hobune, Kits, Ahv, Kukk, Koer, Siga) kujulised viirukihoidjad. Viirukihoidja kõrgus 3,1 – 4,4, cm

Loomamärgikujulistele viirukihoidjale suuruse poolest sobivad meil müügil olevad  viirukid on vanill, ookean, mets, sandel, roheline tee.

Tootekood: VI66 ,   Laoseis: 18
8,90 €

NB! Ripatsit kasutades tuleb väestada see soovi, taotlusega?

Tootekood: IPL06 ,   Laoseis: 16
12,90 €

Kassisilmast valmistatud käevõru, ümbermõõdule 19 cm. Kivi läbimõõt 8 mm. 

NB! KASSISILM on metall PÜHVLI aasta töö energiaga seotud kivi – aitab hoida töökohta, leida töökohta, edasiliikuda tööl.

NB! Ehet kandes tuleb väestada see soovi, taotlusega – miks sa seda kannad?

Tootekood: EH188 ,   Laoseis: 16
11,70 €

Rahaenergia aktiveerimise kaart Pühvli aastal on KOLM KITSE.

Kaardi mõõdud - 5,5 x 8,6 cm.

Tootekood: PA02 ,   Laoseis: 148
2,99 €